"Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қазандағы N 276 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда N 3517 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.04.2016 № 118 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21, 43-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2477, 2008 жылғы 6 наурыздағы № 30 (15939) "Дидар", 2008 жылғы 6 наурыздағы № 35-36 (18469) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Облыстық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес айқындалсын.";
аталған қаулыға 1 қосымшада:
тақырыбының мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
аталған қаулыға 2 қосымшада:
тақырыбының мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
аталған қаулыға 3 қосымшада:
тақырыбының мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
аталған қаулыға 4 қосымшада:
тақырыбының мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
аталған қаулыға 5 қосымшада:
тақырыбының мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі".

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 октября 2014 года N 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 октября 2014 года N 3517. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 апреля 2016 года № 118
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 20.04.2016 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, со статьями 21, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 18 января 2008 года № 421 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2477, опубликовано в газетах "Дидар" от 6 марта 2008 года № 30 (15939), "Рудный Алтай" от 6 марта 2008 года № 35-36 (18469) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности областных администраторов бюджетных программ";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности областных администраторов бюджетных программ (далее - Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
текст заголовка изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области";
в приложении 2 к указанному постановлению:
текст заголовка изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области";
в приложении 3 к указанному постановлению:
текст заголовка изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление образования Восточно-Казахстанской области";
в приложении 4 к указанному постановлению:
текст заголовка изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области";
в приложении 5 к указанному постановлению:
текст заголовка изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Шығыс Қазақстан облысы
мәслихатының хатшысы Г. Пинчук
2014 жылғы " 16 " қазан

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата Г. Пинчук
" 16 " октября 2014 года