"Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 148 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы N 355 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 ақпанда N 3667 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы N 280 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16 - бабының 3 - тармағына сәйкес, "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтердiң стандарттары мен регламенттерiн әзiрлеу жөнiндегi қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 9432) бұйрығы негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3393), 2014 жылғы 19 шілдедегі № 82 (17019), 2014 жылғы 22 шілдедегі № 83 (17020) "Дидар", 2014 жылғы 21 шілдедегі № 82 (19529), 2014 жылғы 23 шілдедегі № 83 (19530) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы ставкаларын субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно - Казахстанского областного акимата от 4 июня 2014 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 31 декабря 2014 года N 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 февраля 2015 года N 3667. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 октября 2015 года N 280
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21.10.2015 N 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", на основании приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9432) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности" от 4 июня 2014 года № 148 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3393), опубликованное в газетах "Дидар" от 19 июля 2014 года № 82 (17019), от 22 июля 2014 года № 83 (17020), "Рудный Алтай" от 21 июля 2014 года № 82 (19529), от 23 июля 2014 года № 83 (19530) следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:

"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы ставкаларын субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:

"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:

"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 6 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 7 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 1 қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
сыйақы ставкаларын
субсидиялауды беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 2 қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
кепілдіктер беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 3 қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 4 қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
өнірістік
(индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту
бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 5 қосымша
"Моноқалаларды дамытудың
2012 – 2020 жылдарға арналған
бағдарламасы шеңберінде
гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 6 қосымша
"Моноқалаларды дамытудың
2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы"
шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ 355 қаулысына 7 қосымша
"Моноқалаларды
дамытудың2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы
шеңберінде өндірістік
(индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту
бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша

"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020";
дополнить приложением 2 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление
субсидирования ставки
вознаграждения
в рамках программы "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление гарантий
в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление грантов
в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 4 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление поддержки по
развитию производственной
(индустриальной)
инфраструктуры в рамках
программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 5 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление грантов
в рамках Программы
развития моногородов на
2012-2020 годы"
Приложение 6 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление
субсидирования ставки
вознаграждения в рамках
Программы развития
моногородов на 2012-2020
годы"
Приложение 7 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "31" декабря 2014 года № 355
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление поддержки по
развитию
производственной
(индустриальной)
инфраструктуры в рамка
Программы развития
моногородов
на 2012-2020 годы"