Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 27/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 3200 болып тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 05.01.2015 № 04-05/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 05.01.2015 № 04-05/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «Өскемен қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3151 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қантарда № 2 «Өскемен» және № 2 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қаланың 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 938 260 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 736 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 885 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 13 223 066 мың теңге;
2) шығындар – 27 933 461,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 995 201,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 995 201,5 мың теңге.»;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2014 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 138 636,9 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, бюджет қаражаты есебiнен белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.»;
6 тармақ алынып тасталсын;
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2014-2016 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 марта 2014 года N 27/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2014 года N 3200. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 05 января 2015 года № 04-05/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2015 № 04-05/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2014-2016 годы" от 24 декабря 2013 года № 25/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3151, опубликовано 16 января 2014 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 938 260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 736 694 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 93 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 885 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 223 066 тысяч тенге;
2) затраты – 27 933 461,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 995 201,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 995 201,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2014 год в сумме 138 636,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
пункт 6 исключить;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

37 233
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
7 080
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 200
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 940
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 640
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
061
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың, бюджеттiк инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негiздемесiне экономикалық сараптамасы
3 000
02
Қорғаныс
27 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
90 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
90 000
04
Бiлiм беру
8 024 172
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 024 172
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 217
003
Жалпы білім беру
5 338 874
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
95 000
006
Балаларға қосымша білім беру
510 000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
827 618
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
96 073
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 010 829
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
118 561
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
991 602,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
973 602,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 714
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
114 588
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

37 233
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
7 080
018
Капитальные расходы государственного органа
5 200
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44 940
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
41 640
004
Капитальные расходы государственного органа
300
061
Экономическая экспертиза технико-экономического обоснования бюджетного инвестиционного проекта, бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в
уставном капитале юридических лиц
3 000
02
Оборона
27 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
90 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
90 000
04
Образование
8 024 172
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 024 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 217
003
Общеобразовательное обучение
5 338 874
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
95 000
006
Дополнительное образование для детей
510 000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
827 618
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
96 073
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 010 829
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
118 561
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
991 602,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
973 602,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 714
002
Программа занятости
114 588
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

9 863
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 167 072,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 861 359
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 199 296,7
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
106 417,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 167 145,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
310 974
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 000
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
161 053
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
112 825
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
7 200
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 275
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 621
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
144 750
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 560
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
40 000
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 690
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
49 000
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 500
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
711 421,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 007,5
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
540
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
195 827
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
16 800
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
475 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 247
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
113 341,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38 055
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

9 863
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 167 072,4
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 861 359
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 199 296,7
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
106 417,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 167 145,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
310 974
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
20 000
003
Поддержка культурно-досуговой работы
161 053
006
Функционирование районных (городских) библиотек
112 825
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 200
010
Капитальные расходы государственного органа
4 275
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 621
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
144 750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 560
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
40 000
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 690
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
49 000
006
Капитальные расходы государственного органа
3 500
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
711 421,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15 007,5
004
Капитальные расходы государственного органа
540
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
195 827
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
16 800
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
475 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 247
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
113 341,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38 055
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)