Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы № 27/139-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 сәуірде № 3216 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 21/154-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 31.12.2021 № 21/154-VII шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 05.10.2016 № 6/48-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталудың қоса беріліп отырған нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2014 года № 27/139-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 апреля 2014 года № 3216. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31.12.2021 № 21/154-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2016 № 6/48-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
Семей қалалық мәслихатының
2014 жылғы 5 наурыздағы № 27/139-V
шешімімен бекітілген
Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және
жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептеу бірлігіне жылдық жиналу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Утверждены
решением маслихата
города Семей
от 5 марта 2014 года № 27/139-V
Нормы
образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м3 на расчетную единицу
1
Благоустроенные домовладения
1 житель