Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3281 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 29.06.2015 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сай шекараларда құрылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                                           А. Кәрімов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                                     З. Тоқаев
"18" наурыз 2014 жыл
Қала әкімнің
2014 жылғы "18" наурыздағы
№ 3 шешіміне қосымша
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: № 21 орта мектеп, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ
1-Лесотарная көшесі, 1-29 үйлер, 2-Лесотарная көшесі, 1-25 үйлер, Төменгі Ключевая көшесі, 1-25 үйлер, Жоғарғы Ключевая көшесі, 1-7 үйлер, 1-Жоламан көшесі, 1-59 үйлер, 2-Жоламан көшесі, 1-64 үйлер, 3-Жоламан көшесі, 1-55 үйлер, 4-Жоламан көшесі, 1-76 үйлер, 5-Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 6-Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 7-Жоламан көшесі, 1-17 үйлер, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульба көшесі, 1-14 үйлер, Қарағанды көшесі, 1-59 үйлер, Бұқтырма көшесі, 1-14 үйлер, Уба көшесі, 1-11 үйлер, Георгиевская көшесі, 1-33 үйлер және Лениногорская көшесі, 1-93 үйлер, екі жағындағы үйлерді қосқанда.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: № 48 орта мектеп, Холодный ключ кенті
Холодный ключ кенті.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: № 21 орта мектеп, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ
Лебаев көшесінен бастап Алматы–Семей бас темір жол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, барлық тұрғын үйлер 1-Кирпичный қалтарысы, 1-34 үйлер, 2-Кирпичный қалтарысы, 1-55 үйлер, 3-Кирпичный қалтарысы, 3-44 үйлер, 4-Кирпичный қалтарысы, 1-75 үйлер, 5-Кирпичный қалтарысы, 3-135 үйлер, 6-Кирпичный қалтарысы, 1-66 а үйлер, 7-Кирпичный қалтарысы, 1-15 үйлер, 8-Кирпичный қалтарысы, 1-24 үйлер, 9-Кирпичный қалтарысы, 1-55 үйлер, 10-Кирпичный қалтарысы, 1-52 үйлер, Кірпіш зауыты көшесі, 19-50 үйлер, 2-Кірпіш тұйығы, 2-10 үйлер, 3-Кірпіш тұйығы, 3-44 үйлер, Лебаев көшесіне шығып, Лебаев көшесімен 1-51 үйлер, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының жүк түсіру алаңшасына дейін.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Офицерлер үйі, Әуезов даңғылы, 95

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 апреля 2014 года № 3281. Утратило силу - решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2015 года № 8
Сноска. Утратило силу - решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.06.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в границах, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Семей                                           А. Каримов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Семейской городской
территориальной избирательной комиссии                         З. Токаев
"18" марта 2014 года
Приложение к решению
акима города
от "18" марта 2014 года № 3
Избирательный участок № 149
Центр: Средняя школа № 21, улица Лебаева, без номера
Улица 1-Лесотарная, дома 1-29, улица 2-Лесотарная, дома 1-25, улица Нижняя Ключевая, дома 1-25, улица Верхняя Ключевая, дома 1-7, улица 1-Жоломановка, дома 1-59, улица 2-Жоломановка, дома 1-64, улица 3-Жоломановка, дома 1-55, улица 4-Жоломановка, дома 1-76, улица 5-Жоломановка, дома 1-25, улица 6-Жоломановка, дома 1-25, улица 7-Жоломановка, дома 1-17, база мясокомбината, улица Рехтик, улица Шульбинская, дома 1-14, улица Карагандинская, дома 1-59, улица Бухтарминская, дома 1-14, улица Убинская, дома 1-11, улица Георгиевская, дома 1-33 и улица Лениногорская, дома 1-93, включая дома по обеим сторонам.
Избирательный участок № 150
Центр: Средняя школа № 48, поселок Холодный ключ
Поселок Холодный ключ.
Избирательный участок № 151
Центр: Средняя школа № 21, улица Лебаева, без номера
От улицы Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы-Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по 1-Кирпичному переулку, дома 1-34, 2-Кирпичному переулку, дома 1-55, 3-Кирпичному переулку, дома 3-44, 4-Кирпичному переулку, дома 1-75, 5-Кирпичному переулку, дома 3-135, 6-Кирпичному переулку, дома 1-66а, 7-Кирпичному переулку, дома 1-15, 8-Кирпичному переулку, дома 1-24, 9-Кирпичному переулку, дома 1-55, 10-Кирпичному переулку, дома 1-52, улица Кирпичный завод, дома 19-50, Кирпичному тупику 2, дома 2-10, Кирпичному тупику 3, дома 3-44, с выходом на улицу Лебаева, по улице Лебаева, дома 1-51, до разгрузочной площадки бывшего акционерного общества "Сары-арка"
Избирательный участок № 152
Центр: Дом офицеров, проспект Ауэзова, 95

Кабельный қалтарысындағы 5, 7, 9-тұрғын үйлер, мейманхана, өртке қарсы күзет үйі, Әуезов даңғылындағы 51-93 тұрғын үйлер және санитарлық қалашық, Краснознаменная көшесіндегі 1, 7-тұрғын үйлерді қосқанда, бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: № 41 орта мектеп, Титов көшесі, 138
Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесіндегі 128а–150 үйлер, "Транспорт" өндірістік бірлестігінің Титов көшесіндегі, 155а жатақханасын қосқанда, Краснознаменная көшесіне дейін, Краснознаменная көшесіндегі зарарсыздандыру–жуу станциясының тұрғын үйлерін қосқанда, Титов көшесі, 146, Алматы-Семей темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінен Титов көшесіне дейін, Околоток 1көшесіндегі 2 пәтерлік тұрғын үй, Титов көшесіндегі жатақхана.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрылыс колледжі (спорт залы), Парковая көшесі,
Автоколонна аумағынан бастап, Аягөз көшесіндегі темір жол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорт көшесіндегі 6-180 барлық тұрғын үйлерді, әуе кәсіпорнының барлық тұрғын үйлерін және Юность көшесіндегі 5, 19, 21-тұрғын үйлерді, Юность қалтарысын қосқанда. Юность көшесі, 10/1 тұрғын үй.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: № 19 орта мектеп, Юность көшесі, 80
"Юность" тұрғын ауданы, 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлер.
№ 1134 сайлау учаскесі
Орталығы: № 19 орта мектеп, Юность көшесі, 80
"Юность" тұрғын ауданы, 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрылыс колледжі (акт залы), Парковая көшесі, 1
Юность көшесіндегі құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің екі жағы, Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесіндегі 7-57 тақ санды үйлер, Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 2-64 жұп санды үйлер, Волгоград көшесіне дейін, Юность көшесіне дейін, Юность көшесіндегі, "Юность" тұрғын ауданының 27, 53,61-тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: № 33 орта мектеп, Молодогвардейская көшесі, 48
Рыков көшесінен бастап, Волгоград көшесіндегі 18-32 жұп санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесінен бастап, Семилетка көшесімен, Суворкин көшесіне дейін екі жағы, Суворкин көшесінен бастап, Семилетка көшесіндегі 34-92 жұп санды үйлер, Знаменская көшесіне дейін, Знаменская көшесінен бастап, Мусинов көшесінің екі жағы, Дружба көшесіне дейін, Семейтау көшесіне дейін, Семейтау көшесіндегі 71-85 үйлер, Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесінен Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесіндегі 41-77 тақ санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 22-82 жұп санды үйлер, Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 5-55 тақ санды үйлер, Волгоград көшесіне дейін. Юность ауданындағы Ұшақтар жаңа тұрғын алабы (соның ішінде, мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған 50 бір қабатты үйлер).
№ 158 сайлау учаскесі

Жилые дома 5, 7, 9 по переулку Кабельный, гостиница, дом пожарной охраны, жилые дома 51-93 по проспекту Ауэзова и санитарный городок, включая жилые дома 1, 7 по улице Краснознаменной, исключая два общежития бывшего СПТУ-6.
Избирательный участок № 153
Центр: Средняя школа № 41, улица Титова, 138
От улицы Сорокина по улице Титова, дома 128а-150, включая общежитие производственного объединения "Транспорт" по улице Титова, 155а, до улицы Краснознаменной, по улице Краснознаменной, включая жилые дома дезопромывочной станции, улица Титова, 146, до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина до улицы Титова, 2-х квартирный жилой дом по улице Околоток 1, общежитие по улице Титова.
Избирательный участок № 154
Центр: Колледж строительства (спортивный зал), улица Парковая, 1
От территории автоколонны вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6-180, жилые дома авиапредприятия и по улице Юности дома 5, 19, 21, переулок Юность. Жилой дом по улице Юности, 10/1.
Избирательный участок № 155
Центр: Средняя школа № 19, улица Юности, 80
Жилой район "Юность", дома 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79.
Избирательный участок № 1134
Центр: Средняя школа № 19, улица Юности, 80
Жилой район "Юность", дома 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73.
Избирательный участок № 156
Центр: Колледж строительства (актовый зал), улица Парковая, 1
От здания колледжа строительства по улице Юности до улицы Селевина, обе стороны улицы Селевина до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной, нечетные дома 7-57, до улицы Рыкова, по улице Рыкова, четные дома 2-64, до улицы Волгоградской, до улицы Юности, по улице Юности, включая жилые дома 27, 53, 61 жилого района "Юность", до здания колледжа строительства.
Избирательный участок № 157
Центр: Средняя школа № 33, улица Молодогвардейская, 48
От улицы Рыкова по улице Волгоградской, четные дома 18-32, до улицы Южной, от улицы Южной по улице Семилетки до улицы Суворкина, обе стороны, от улицы Суворкина по улице Семилетки, четные дома 34-92, до улицы Знаменской, от улицы Знаменской по улице Мусинова, обе стороны, до улицы Дружбы, до улицы Семитавской, по улице Семитавской дома 71-85, до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, нечетные дома 41-77, до улицы Южной, по улице Южной, четные дома 22-82, до трассы на Знаменку, вдоль трассы до улицы Рыкова, по улице Рыкова, нечетные дома 5-55, до улицы Волгоградской. Новый жилой массив Ушактар в районе Юности (в том числе одноэтажных 50 домов построенных по государственной программе).
Избирательный участок № 158

Орталығы: № 33 орта мектеп, Молодогвардейская көшесі, 48
Южная көшесінен бастап, Молодогвардейская көшесіндегі 40-70 жұп санды үйлер, Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесінің бойымен Семейтау көшесіне дейін, Семейтау көшесіндегі 80-94 жұп санды үйлер, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесіндегі 40-68 жұп санды үйлер, Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 27-87 тақ санды үйлер, Молодогвардейская көшесіне дейін. Комсомол жаңа тұрғын алабы.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: № 20 орта мектеп, Байтұрсынов көшесі, 67
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Комсомол көшесіне дейін, Комсомол көшесіндегі 33-69 үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-9 үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 39, 41, 43, 47-тұрғын үйлерді қоспағанда, Әуезов даңғылы, 49, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының стадионына дейін, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамы стадионы бойымен ұн-құрама жем комбинаты аумағына дейін, ұн-құрама жем комбинаты аумағы бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Қыздар гимназиясы, Әуезов даңғылы, 112
Әуезов даңғылынан бастап, Сорокин көшесіндегі 34-46 үйлер, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Титов көшесіне дейін, Титов көшесіндегі 135-155 үйлер, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 9-29 үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 98-114а үйлер, "Сенім ЛТД" ЖШС аумағына дейін.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: № 35 орта мектеп, Селевин көшесі, 24
Сорокин көшесінен бастап, Алматы-Семей темір жол желісі бойымен Бозтаев көшесіндегі 79-үйге дейін, Бозтаев көшесіндегі 79-үйден бастап, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесі, 19, Селевин көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда, Селевин көшесіндегі 24-26 үйлер, Титов көшесіне дейін, 114-128 үйлер, Титов көшесінен Сорокин көшесіне дейінгі барлық тұрғын үйлерді қосқанда, Сорокин көшесіндегі 50-үй, Алматы-Семей темір жол желісіне дейін.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: № 42 орта мектеп, Селевин көшесі, 12 "б"
Безымянная көшесінен бастап, Колхозная көшесіндегі 59-тақ санды үй, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 94, 96-жұп санды үйлер, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 16, 22-жұп санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесіндегі 2, 4-жұп санды үйлер, Колхозная көшесіне дейін, 410-кварталдың барлық үйлерін, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47-үйлерді, Әуезов даңғылындағы 42, Лермонтов көшесіндегі 54, екі тұрғын үйді қосқанда.
№ 163 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 33, улица Молодогвардейская, 48
От улицы Южной по улице Молодогвардейской, четные дома 40 по 70 до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Семитавской, по улице Семитавской, четные дома 80-94, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, четные дома 40-68, до трассы на Знаменку, вдоль трассы до улицы Южной, по улице Южной, нечетные дома 27-87, до улицы Молодогвардейской. Новый жилой массив Комсомольский.
Избирательный участок № 159
Центр: Средняя школа № 20, улица Байтурсынова, 67
От берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Комсомольской, по улице Комсомольской, дома 33-69 до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, дома 1-9, до проспекта Ауэзова, исключая жилые дома 39, 41, 43, 47 по проспекту Ауэзова, по проспекту Ауэзова, 49, до стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка", вдоль стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка" до территории мукомольно-комбикормового комбината, вдоль территории мукомольно-комбикормового комбината до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 160
Центр: Женская гимназия, пр. Ауэзова, 112
От проспекта Ауэзова по улице Сорокина, дома 34-46, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Титова, по улице Титова, дома 135-155, до улицы Селевина, по улице Селевина, дома 9-29, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, дома 98-114а, до территории ТОО "Сеним ЛТД".
Избирательный участок № 161
Центр: Средняя школа № 35, улица Селевина, 24
От улицы Сорокина, вдоль линии железной дороги Алматы-Семей, до дома 79 по улице Бозтаева, от дома 79 по улице Бозтаева до улицы Безымянной, по улице Безымянной, 19, до улицы Селевина, включая дом 61 по улице Тарбагатайской, по улице Селевина, дома 24-26, до улицы Титова, дома 114-128, по улице Титова, включая все жилые дома до улицы Сорокина, по улице Сорокина, 50 до линии железной дороги Алматы-Семей.
Избирательный участок № 162
Центр: Средняя школа № 42, улица Селевина, 12 "б"
От улицы Безымянной по улице Колхозной, нечетный дом 59, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, четные дома 94, 96, до улицы Селевина, по улице Селевина, четные дома 16, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, четные дома 2, 4, до улицы Колхозной включая все дома 410–го квартала, дома 41, 43, 47 по проспекту Ауэзова, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42, улица Лермонтова, 54.
Избирательный участок № 163

Орталығы: № 20 орта мектеп, Байтұрсынов көшесі, 67
Тарбағатай көшесінен бастап, Комсомол көшесіндегі 26-54 жұп санды үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-6 жұп санды үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 39 тұрғын үйді және одан әрі Әуезов даңғылындағы 37, 37а үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 15, 17-тақ санды үйлер, Комсомол көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46, Өтепбаев көшесіндегі 50, 50 б, 50в үйлерін қоспағанда, Өтепбаев көшесінен Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінен Комсомол көшесіне дейін.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: "ҚӨҚӨАҒЗИ" ЖШС СФ, Байтұрсынов көшесі, 29
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5-25 тақ санды үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 15-ықшамауданның 15, 27в тұрғын үйлерін қосқанда, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесінен Тарбағатай көшесіне дейін, Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50б, 50в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4-20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 Балалар музыкалық мектебі,
Байтұрсынов көшесі, 40 Алматы–Семей темір жол желісінен бастап, Колхозная көшесінің екі жағы, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылынан бастап, Лермонтов көшесінің бойымен, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46 тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31-тақ санды үйлер, Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесінен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 30, 44, 42-жұп санды үйлер, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41-тақ санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 61а, 75, 77, Әуезов даңғылы, 42, Лермонтов көшесі, 54 бойынша екі тұрғын үйді және Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: № 27 орта мектеп, Әуезов даңғылы, 17
Бозтаев көшесіндегі 59, 61 а, 75, 77-тұрғын үйлер, Островский көшесіндегі 5 а, 5 б, 8, 10, 12-тұрғын үйлер, Өзбек көшесіндегі 13, 15, 19, 40-тұрғын үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: № 5 мектеп–гимназия, Байтұрсынов көшесі, 38;
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Победа көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Иртышская көшесіндегі 17-үйді қоспағанда, Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 31, 31а тақ санды үйлер, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2а, 4, 6-жұп санды үйлер, Жаңасемей көшесіндегі 31б және Байтұрсынов көшесіндегі 38-тұрғын үйлерді қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Победа көшесіне дейін.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Политехникалық колледж, Затаевич көшесі, 4

Центр: Средняя школа № 20, улица Байтурсынова, 67
От улицы Тарбагатайской, по улице Комсомольской, четные дома 26-54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, четные дома 2-6, до проспекта Ауэзова, включая жилые дома по проспекту Ауэзова, 39, и далее по проспекту Ауэзова, дома 37, 37а, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской, нечетные дома 15, 17, до улицы Комсомольской, исключая жилые дома по улице Байтурсынова, 46, улице Утепбаева, дома 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской до улицы Комсомольской.
Избирательный участок № 164
Центр: СФ ТОО "КНИИППП", улица Байтурсынова, 29
От берега реки Иртыш по улице Театральной, нечетные дома 5-25, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая жилые дома 15, 27в 15-го микрорайона, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева, по улице Тарбагатайской, четные дома 4-20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 165
Центр: Детская музыкальная школа № 2, улица Байтурсынова, 40
От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Колхозной, обе стороны, до проспекта Ауэзова, от проспекта Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, четные дома 30, 44, 42, до улицы Театральной, по улице Театральной, нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по нечетной стороне улицы Безымянной до линии железной дороги, вдоль железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилые дома 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42, улица Лермонтова, 54, и жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 166
Центр: Средняя школа № 27, проспект Ауэзова, 17
Жилые дома 59, 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, жилые дома 5а, 5б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 13, 15, 19, 40 по улице Узбекской, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 167
Центр: Школа гимназия № 5, улица Байтурсынова, 38
От берега реки Иртыш по улице Победы, нечетные дома 3-13, исключая жилой дом по улице Иртышской, 17, до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, нечетные дома 31, 31а, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2а, 4, 6, включая жилые дома 31б по улице Жанасемейской и 38 по улице Байтурсынова до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Победы.
Избирательный участок № 168
Центр: Политехнический колледж, улица Затаевича, 4

Алматы–Семей темір жол желісінен бастап, Первомайская көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесі, 18, 20-үйлер, Иртышская көшесіндегі 17-тұрғын үйді қосқанда, Алматы–Семей темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: № 30 мектеп, Өтепбаев көшесі, 37 "а"
Әуезов даңғылынан бастап, Первомайская көшесіндегі 37а–41 тақ санды үйлер, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 1а тақ санды үй, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесі, 4-тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-17 тақ санды үйлер, Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 11, 35, 41,43-тақ санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағындағы үйлер, Бөгенбайұлы көшесіндегі 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабының жатақханасын, Затаевич көшесі, 31бойынша тұрғын үйді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 мектеп–лицей, 15-ықшамаудан
Тәнірбергенов көшесімен Әуезов даңғылынан бастап, Тәнірбергенов көшесі, 25, және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйлерді қоспағанда, Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен Бөгенбайұлы көшесі, 40-үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31-үйді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен, "1000 ұсақ-түйек" дүкені кіріктірілген 37-үйді қоса, Тәнірбергенов көшесіне дейін.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Геодезия және картография колледжі, Заря көшесі, 42
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16-жұп санды үйлер, Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 21-25 тақ санды үйлер, Тәнірбергенов көшесіне дейін, Тәнірбергенов көшесіндегі 30-жұп санды үй, Әуезов даңғылына дейін, Тәнірбергенов көшесіндегі 25 және Әуезов даңғылы, 3 тұрғын үйлерін қосқанда, Әуезов даңғылындағы 4, 4а жұп санды үйлер, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24а, 28б, 28, 30а жұп санды үйлер, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Геологиялық–барлау колледжі, Кәрменов көшесі, 11

От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Первомайской до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, по улице Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 18, 20, включая жилой дом по улице Иртышской, 17, до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 169
Центр: Средняя школа № 30, улица Утепбаева, 37 "а"
От проспекта Ауэзова по улице Первомайской, нечетные дома 37а-41, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетный дом 1а, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, включая жилой дом по улице Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы, четные дома 4-14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской, нечетные дома 9-17, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 170
Центр: Школа лицей № 7, 15 микрорайон
От проспекта Ауэзова по улице Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Танирбергенова, 25, и проспект Ауэзова, 3, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, четные дома 30 по 38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая дом 37 со встроенным магазином "1000 мелочей", до улицы Танирбергенова.
Избирательный участок № 171
Центр: Колледж геодезии и картографии, улица Заря, 42
От берега реки Иртыш по улице Первомайской, четные дома 14, 16, до улицы Богенбайулы, по улице Богенбайулы, нечетные дома 21-25, до улицы Танирбергенова, по улице Танирбергенова, четный дом 30, до проспекта Ауэзова, включая жилой дом по улице Танирбергенова, 25, и проспекту Ауэзова, 3, по проспекту Ауэзова, четные дома 4, 4а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, четные дома 24а, 28б, 28, 30а, до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 172
Центр: Геологоразведочный колледж, улица Карменова, 11

Первомайская көшесінен бастап, Алматы–Семей темір жол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесімен Рысқұлов көшесіне дейін, 81-87 үйлер, 2–Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесіндегі 1-57 үйлер, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесіндегі 2-20 үйлер, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 55-63 үйлер, Алматы–Семей темір жол желісіне дейін, геологиялық–барлау колледжінің екі жатақханасын қосқанда, Рысқұлов көшесі, 87, Ленинград көшесі, 72-74 үйлер, Пожарная көшесі, 10 тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: № 32 орта мектеп, Докучаев көшесі, 57
Алматы–Семей темір жол желісінен бастап, Первомайская көшесіндегі 32а-38 үйлер, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағы, 2–Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесінің жұп жағы, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесі бойынша, Кәрменов көшесі, 11 а, 61 а үйлерін қосқанда, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің тақ жағы, 2-Школьная көшесіне дейін, 2–Школьная көшесінің тақ жағы, темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін, геологиялық–барлау колледжінің екі жатақханасын қоспағанда.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: № 10 орта мектеп, Кәрменов көшесі, 47 "а"
2-Школьная көшесінен бастап, Рысқұлов көшесіндегі 24-36 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесідегі 21-25 үйлер, Галетто көшесіне дейін, Галетто көшесіндегі 41-51 үйлер, Түрксіб көшесіндегі, 49, 51, 53-үйлерді қоспағанда, 2-Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесіндегі 6а-26 үйлер, Қашаубаев көшесіндегі 2-34а үйлер, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 30-46 үйлер, 2-Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесі, 36, Рысқұлов көшесіне дейін, Қашаубаев көшесіндегі, 1б, 2 және 22, 24-үйлерді қосқанда, және Рысқұлов көшесіндегі жұп санды үйлер, 32а дейін.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: № 22 орта мектеп, Глинки көшесі, 20
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы–Семей темір жол желісінің бойымен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесі, 18 а, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 1-5а үйлер, Докучаев көшесіндегі 7 үйді қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен темір жол желісіне дейін.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: № 39 орта мектеп, Физкультурная көшесі, 11
Галетто көшесінен бастап, Строительная көшесіндегі 37-үй, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 22-үйді қосқанда, Глинка көшесіндегі 9 а-35 үйлер, темір жол желісіне дейін, Докучаев көшесіндегі 7-үйді қосқанда, темір жол желісі бойымен Галетто көшесіне дейін, Галетто көшесіндегі 22-30 үйлер, Строительная көшесіне дейін, Түріксіб көшесіндегі 49, 51, 53-үйлерді және Народная көшесіндегі 33-үйді қосқанда.
№ 177 сайлау учаскесі

От улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы-Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улицы Автодорожной до улицы Рыскулова, дома 81 по 87, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, дома 1 по 57, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, дома 2 по 20, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, дома 55 по 63, до линии железной дороги Алматы-Семей, включая два общежития геологоразведочного колледжа, жилые дома по улице Рыскулова, 87, улице Ленинградской, дома 72, 74, улице Пожарной, 10.
Избирательный участок № 173
Центр: Средняя школа № 32, улица Докучаева, 57
От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Первомайской, дома 32а-38, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с нечетной стороны, до улицы 2-я Школьная, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, включая жилые дома 11а, 61а по улице Карменова, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской, исключая два общежития геологоразведочного колледжа.
Избирательный участок № 174
Центр: Средняя школа № 10, улица Карменова, 47 "а"
От улицы 2-ой Школьной по улице Рыскулова, дома 24-36, до улицы Спартака, по улице Спартака дома 21-25, до улицы Галетто, по улице Галетто дома 41-51, исключая дома 49, 51, 53 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, дома 6а-26, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, дома 2-34а, до улицы Карменова, по улице Карменова, дома 30-46, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, 36, до улицы Рыскулова, включая дома по улице Кашаубаева дома 1б, 2, 22, 24, и четные номера по улице Рыскулова, до 32а.
Избирательный участок № 175
Центр: Средняя школа № 22, улица Глинки, 20
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы-Семей до улицы Глинки, по улицы Глинки, 18а, до улицы Докучаева, по улице Докучаева дома 1-5а, исключая дом 7 по улице Докучаева, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 176
Центр: Средняя школа № 39, улица Физкультурная, 11
От улицы Галетто по улице Строительной, 37, до улицы Глинки, включая дом 22 по улице Глинки, по улице Глинки дома 9а-35, до линии железной дороги, включая дом 7 по улице Докучаева, вдоль линии железной дороги до улицы Галетто, по улице Галетто, дома 22-30, до улицы Строительной, включая дома 49, 51, 53 по улице Турксибской и дом 33 по улице Народной.
Избирательный участок № 177

Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ, № 7 оқу корпусы, Глинка көшесі, 20 "а"
Строительная көшесінен бастап, Галетто көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағы, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 41-57 үйлер, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің жұп жағы, Галетто көшесіне дейін, Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ жатақханалары 2–2а үйлер, Глинка көшесіндегі 24, 26, 32-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ, № 9 оқу корпусы,Физкультурная көшесі, 4
Докучаев көшесінен бастап, Глинка көшесімен Спартак көшесіне дейін 22, 24, 26, 32-үйлерді, Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ жатақханаларын қоспағанда, Спартак көшесіндегі 1-34 үйлер, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесімен Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 28-30 үйлер, Глинка көшесіне дейін.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Бухгалтерлік колледж, Синицын көшесі, 6
Спартак көшесінен бастап, Рысқұлов көшесімен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесінен бастап, Тихий переулок көшесіндегі 1-8 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 19-29 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1б, 2а, 2б, 2в, 2д тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: № 11 орта мектеп, Спартак көшесі, 1
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесімен Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 2-12 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 8-16 үйлер, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1а-17 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі 1б тұрғын үйді қоспағанда, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесіндегі 63-101 үйлер, "Семагрострой" акционерлік қоғамы ПМК-7 аумағына дейін, Широкая көшесіне дейін, Широкая көшесіндегі 127-162 үйлер, бөгетке дейін, бөгеттен бастап, Спартак көшесінің тақ жағымен, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: № 44 орта мектеп, Бобровка кенті
Бобровка, Строительный, Западный тұрғын аудандары, Щорс көшесінің екі жағы, 84-156 үйлер, Щорс көшесі, 31-үйге дейінгі тақ санды үйлер, 2-Шорс қалтарысы, 37-39-дан бастап тақ жағымен, 1-қалтарысқа дейін және 1-қалтарыс бойымен Щорс көшесіне дейін.
№ 1135 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семагроқұрылыс" үй-жайы, Строительная көшесі
Дзержинец кенті, Береговая көшесі, Щорс көшесі, 1-11 үйлер, Береговая көшесімен қиылысына дейін, Щорс көшесінің жұп сан жағы 34-80 үйлер, Береговая көшесінің, 2-Береговая қалтарысының екі жағы, Щорс көшесінің тақ сан жағы, 11-29 үйлер, Щорс 2-қалтарысының жұп сан жағын, Стальский көшесінің 24, 35, 55а үйлерін қосқанда.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаражыра ЛТД" ЖШС ӨБ, Боранбай би көшесі, 93
Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын жол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер, "Западная" автомобильдерге май құю станциясына дейін, Боранбай би көшесі, 89-дағы "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 183 сайлау учаскесі

Центр: Учебный корпус № 7 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Глинки, 20 "а"
От улицы Строительной по улице Галетто, дома 32 по 44, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 41 по 57, до улицы Строительной, по улице Строительной, с четной стороны, до улицы Галетто, включая общежития, дома 2 по 2а, СГУ имени Шакарима, жилые дома 24, 26, 32 по улице Глинки.
Избирательный участок № 178
Центр: Учебный корпус № 9 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Физкультурная, 4
От улицы Докучаева по улице Глинки до улицы Спартака, исключая дома 22, 24, 26, 32, общежития СГУ имени Шакарима, по улице Спартака, дома 1-34, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая до улицы Докучаева, по улице Докучаева дома 28-30, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 179
Центр: Бухгалтерский колледж, улица Синицына, 6
От улицы Спартака по улице Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки по улице Тихий переулок, дома 1-8, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 19-29, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14-36, до улицы Рыскулова, включая жилые дома 1б, 2а, 2б, 2в, 2д по улице Рыскулова.
Избирательный участок № 180
Центр: Средняя школа № 11, улица Спартака, 1
От берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 2-12, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 8-16, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, дома 1а-17, исключая жилой дом 1б по улице Рыскулова до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, дома 63-101, до территории ПМК–7 акционерного общества "Семагрострой" до улицы Широкой, по улице Широкой, дома 127-162, до дамбы, от дамбы по улице Спартака, по нечетной стороне, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 181
Центр: Средняя школа № 44, поселок Бобровка
Жилые районы Бобровка, Строительный, Западный, по улице Щорса, обе стороны, дома 84-156, улица Щорса, нечетные дома до 31, 2-ой переулок Щорса нечетные дома 37-39, до 1-го переулка и вдоль 1-го переулка до улицы Щорса.
Избирательный участок № 1135
Центр: Помещение "Семагрострой", улица Строительная
Поселок Дзержинец, улица Береговая, улица Щорса, дома 1-11, до пересечения с улицей Береговой, четная сторона улицы Щорса, дома 34-80, обе стороны улицы Береговой, переулка 2-ой Береговой, нечетная сторона улицы Щорса, дома 11-29, включая четную сторону 2-го переулка Щорса, дома 24, 35, 55а улицы Стальского.
Избирательный участок № 182
Центр: ПБ ТОО "Каражыра ЛТД", улица Би Боранбая, 93
Жилой район Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в жилой район Степной до автозаправки "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 183

Орталығы: № 2 қалалық аурухана, Кабельный қалтарысы, 1
Жабық.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 перзентхана, Өтепбаев көшесі, 57
Жабық.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: № 28738 ӘБ, 1–қалашық
Жабық.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: № 36803 ӘБ, 1-қалашық
Жабық.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: № 5511 ӘБ, Сорокин көшесі
Жабық.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Абыралы орта мектебі, Абыралы ауылы
Абыралы ауылдық округі шегінде.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ орта мектебі, Айнабұлақ ауылы
Айнабұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбулақ орта мектебі, Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Быхин атындағы орта мектеп, Алғабас ауылы
Алғабас ауылдық округі шегінде.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Шақаман орта мектебі, Шақаман ауылы
Шақаман ауылы, Индустриальный кенті.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық орта мектебі, Достық ауылы
Достық ауылы, Талды учаскесі, Талды разъезі.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Жазық орта мектебі, Жазық ауылы
Жазық ауылдық округі шегінде.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: ауылдық клуб, Бөкенші ауылы
Жиенәлі ауылдық округі шегінде.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Знаменка орта мектебі, Знаменка ауылы
Знаменка ауылы, Жалын, Лаула, Үштаған учаскелері, Бидайық, Әубәкір, Қуандық, Босаға, Қызылқия, Қаратөбе, Жаңа база, Чкалов, Исахан учаскелері
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Қыземшек мектебі, Қыземшек ауылы
Қыземшек ауылы, Суық-Бұлақ, Шолақ-Асу, Көксу, Қоянды, Қарасай, Шөпті-Қызыл, Ұнай, Сары-Бұлақ, Семей-Тау, Қойлыбай, Бар-Бұлақ, Арап, Беляши, Әтей учаскелері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Түрксіб орта мектебі, Мұқыр ауылы
Мұқыр ауылы, Ново-Чайковка учаскесі, Мұрат ауылы, Жалпақ станциясы, 16, 22 разъездер, Крупская атындағы ауыл.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Прииртышье орта мектебі, Прииртышье кенті
Кенжебай ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнар ауылының мәдениет үйі, Қайнар ауылы
Қараөлең ауылдық округі шегінде.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұлақ ауылының орта мектебі, Бұлақ ауылы
Бұлақ ауылы, Қияқты, Ителі, Птичник, Қабаш учаскелері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Ибраев атындағы орта мектеп, Новобаженово ауылы
Новобаженово, Баженово ауылдары.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Климентьевка ауылының орта мектебі,Климентьевка ауылы
Климентьевка ауылы.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Приречное ауылының орта мектебі, Приречное ауылы
Приречное ауылы.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Байболов бос тұрған пәтері, Гранитное ауылы
Гранитное ауылы.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұздыбай ауылының ауылдық клубы, Мұздыбай ауылы
Мұздыбай ауылы.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарқын ауылының бастауыш мектебі, Жарқын ауылы
Жарқын ауылы, Жаңа база, Күлтөбе учаскелері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Шөптіғақ станциясының кеңсесі, Шөптіғақ станциясы
Шөптіғақ станциясы, 1-разъезд.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Исмаилов атындағы орта мектеп, Таңат ауылы
Таңат ауылдық округі шегінде.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаған кентінің 24-негізгі орта мектебі, Шаған кенті
Шаған кенті.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Шульба кентінің кітапханасы, Шульба кенті

Центр: Городская больница № 2, переулок Кабельный, 1
Закрытый.
Избирательный участок № 184
Центр: Родильный дом № 2, улица Утепбаева, 57
Закрытый.
Избирательный участок № 186
Центр: В/ч 28738, 1 городок
Закрытый.
Избирательный участок № 188
Центр: В/ч 36803, 1 городок
Закрытый.
Избирательный участок № 190
Центр: В/ч 5511, улица Сорокина
Закрытый.
Избирательный участок № 191
Центр: Средняя школа Абралы, село Абралы
В границах Абралинского сельского округа.
Избирательный участок № 192
Центр: Средняя школа Айнабулак, село Айнабулак
В границах Айнабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 193
Центр: Средняя школа Акбулак, село Акбулак
В границах Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 194
Центр: Средняя школа имени Быхина, село Алгабас
В границах Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 195
Центр: Чекоманская средняя школа, село Чекоман
Село Чекоман, поселок Индустриальный.
Избирательный участок № 196
Центр: Достыкская средняя школа, село Достык
Село Достык, участок Талды, разъезд Талдинский.
Избирательный участок № 197
Центр: Жазыкская средняя школа, село Жазык
В границах Жазыкского сельского округа.
Избирательный участок № 198
Центр: сельский клуб, село Букенчи
В границах Жиеналинского сельского округа.
Избирательный участок № 199
Центр: Знаменская средняя школа, село Знаменка
Село Знаменка, участки Жалын, Лаула, Уштаган, участки Бидайык, Аубакир, Куандык, Босага, Кызылкия, Каратобе, Новая база, Чкалов, Исахан.
Избирательный участок № 200
Центр: Кыземшекская школа, село Кыземшек
Село Кыземшек, участки Суук-Булак, Шолак-Асу, Коксу, Коянды, Карасай, Шопты-Кызыл, Унай, Сары-Булак, Семей-тау, Кюйлебай, Бар-Булак, Арап, Беляши, Атей.
Избирательный участок № 201
Центр: Турксибская средняя школа, село Мукур
Село Мукур, участок Ново-Чайковка, село Мурат, станция Жалпак, разъезды 16, 22, село имени Крупской.
Избирательный участок № 202
Центр: Прииртышская средняя школа, поселок Прииртышский
село Кенжебай.
Избирательный участок № 203
Центр: Дом культуры села Кайнар, село Кайнар
В границах Караоленского сельского округа.
Избирательный участок № 204
Центр: Средняя школа села Булак, село Булак
Село Булак, участки Киякты, Ители, Птичник, Кабаш.
Избирательный участок № 205
Центр: Средняя школа имени Ибраева, село Новобаженово
Села Новобаженово, Баженово.
Избирательный участок № 206
Центр: Средняя школа села Климентьевка, село Климентьевка
Село Климентьевка.
Избирательный участок № 207
Центр: Средняя школа села Приречное, село Приречное
Село Приречное.
Избирательный участок № 208
Центр: Пустующий дом Байболова, село Гранитное
Село Гранитное.
Избирательный участок № 209
Центр: Сельский клуб села Муздыбай, село Муздыбай
Село Муздыбай.
Избирательный участок № 210
Центр: Средняя школа села Жаркын, село Жаркын
Село Жаркын, участки Новая База, Культобе.
Избирательный участок № 211
Центр: Контора станции Шоптыгак, станция Шоптыгак
Станция Шоптыгак, разъезд 1.
Избирательный участок № 212
Центр: Средняя школа имени Исмаилова, село Танат
В границах Танатского сельского округа.
Избирательный участок № 213
Центр: Средняя основная школа 24 поселка Чаган, поселок Чаган
Поселок Чаган.
Избирательный участок № 214
Центр: Библиотека поселка Шульбинск, поселок Шульбинск

Гидроқұрылысшылар кенті, бірінші ықшамаудан, 4, 5, 6, 14, 15, 16, 17-тұрғын үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Шульба кентінің мектеп-кешені, Шульба кенті
Гидроқұрылысшылар кенті, екінші ықшамаудан, 3, 6, 11, 12, 14, 15, 18, 21-тұрғын үйлер, аз қабатты құрылыстар.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Шульба кентіндегі психдиспансер, Шульба кенті
Жабық.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 орта мектеп, Сәтбаев көшесі, 218
7-Загородняя көшесінен бастап, Ақкөл көшесінің екі жағымен, қыратқа дейін, қырат бойымен Бақылау кордоны кентін, "Былғары-мех бірлестігі" АҚ тазартушы құрылғыларын, "Семей кабель зауыты" ЖШС қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 7-Загородняя көшесіне дейін, 7-Загородняя көшесімен 2 к-20 үйлер, Ақкөл көшесіне дейін.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 орта мектеп, Сәтбаев көшесі, 218
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный қалтарысының тақ жағымен 1 ықшамауданның, 15, 16, 17, 18, 19 үйлерін қоса, Подхоз көшесіне дейін, Подхоз көшесімен 2-12 үйлер Арычная көшесіндегі барлық үйлерді, Совет кордоны, қыратқа дейін, қырат бойымен тазартушы құрылғыларға дейін, Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 2-Ақкөл көшесінің екі жағын қосқанда, 7-Загородняя көшесіне дейін, 7-Загородняя көшесімен 1 а-33 үйлер Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Мирный тұйық көшесіне дейін.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: тері-былғары бірлестігі, Сатпаев көшесі, 164
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қырат бойымен, 1-ықшамауданның барлық тұрғын үй алабын қосқанда, Мирный қалтарысына дейін, Мирный қалтарысын қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 3-бұлаққа дейін, 1-ықшамауданның 165, 16, 17, 18, 19 үйлерін және Подхоз және Арычная көшелеріндегі тұрғын үйлерді, "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: № 18 орта мектеп, Павлодар көшесі, 135
Ертіс өзенінен бастап, 2-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен Тұрғанбаев көшесіне дейін, Тұрғанбаев көшесіндегі 118-156 үйлерді қосқанда, Сәтбаев көшесіне дейін, 144-156 үйлер және 85-91 тақ санды үйлер, Ертіс өзені жағасымен 2-бұлаққа дейін.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Судоремзаводтың үй-жайы, 2 Водный көшесі, 11
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 2-бұлақ бойымен Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесіндегі 1-81 үйлер, Тұрғанбаев көшесіндегі 103-145 үйлер және Сәтбаев көшесінің жұп жағындағы 88-114 үйлерді қосқанда, темір жолға дейін "Көлік жөндеу және жасау жөніндегі зауыт" ЖШС жатақханасын қосқанда, темір жол бойымен жолөткелге дейін, Гагарин көшесімен "Лаура" қаланы көгалдандыру және абаттандыру жөніндегі кәсіпорны аумағына дейін. "Лаура" қаланы көгалдандыру және абаттандыру жөніндегі кәсіпорнынан бастап 3-Лодочная көшесіндегі барлық үйлерді қоспағанда, және 3-Лодочная көшесімен темір жол тармақшасына дейін "Құю-механикалық зауыты" ЖШС қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 2-бұлаққа дейін.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Су жолдары республикалық кәсіпорынының үй-жайы, Сәтбаев көшесі, 15
Потанин көшесінен бастап, Сәтбаев көшесімен 6-100 үйлер, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесімен Ключевая көшесіне дейін, көлік колледжінің жатақханасын қосқанда, "Көлік жөндеу және жасау жөніндегі зауыт" ЖШС жатақханасын қоспағанда, Ключевая көшесіндегі, 1-25 барлық үйлерді қосқанда, қырат бойымен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 223 сайлау учаскесі

Поселок Гидростроителей, первый микрорайон, жилые дома 4, 5, 6, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 215
Центр: Школа-комплекс поселка Шульбинск, поселок Шульбинск
Поселок Гидростроителей, второй микрорайон, жилые дома 3, 6, 11, 12, 14, 15, 18, 21, малоэтажные застройки.
Избирательный участок № 216
Центр: Психдиспансер поселка Шульбинск, поселок Шульбинск
Закрытый.
Избирательный участок № 217
Центр: Средняя школа № 2, улица Сатпаева, 218
От улицы 7-Загородней по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая Контрольный кордон, очистные сооружения АО "Кожмехобъединение", ТОО "Семипалатинский кабельный завод" до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы 7-Загородней, по улице 7-Загородней, дома 2к-20, до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 218
Центр: Средняя школа № 2, улица Сатпаева, 218
От берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дома 15, 16, 17, 18, 19 1-го Микрорайона до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома 2-12, включая все дома по улице Арычной, улице Кордон Советский, до плоскогорья, по плоскогорью до очистных сооружений, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2-Аккульской, обе стороны, до улицы 7-Загородней, по улице 7-Загородняя, дома 1а-33, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до переулка Мирный.
Избирательный участок № 219
Центр ул. Сатпаева, 164, Кожмехобъединение
От берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая весь жилой массив 1-го Микрорайона до переулка Мирный, по переулку Мирный, исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 16, 17, 18, 19 1-го Микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 220
Центр: Средняя школа № 18, улица Павлодарская, 135
От реки Иртыш по 2-му ключу до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до улицы Турганбаева, по улице Турганбаева, включая дома 118-156, до улицы Сатпаева, дома 144-156, и нечетные номера дома 85-91, по реке Иртыш до 2-го ключа.
Избирательный участок № 221
Центр: Помещение судоремзавода, улица 2 Водная, 11
От берега реки Иртыш по 2-му ключу до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева дома 1-81, включая дома по улице Турганбаева, дома 103-145, и четная сторона по улице Сатпаева, дома 88-114, до железной дороги, включая общежитие ТОО "Завод по ремонту и строительству транспорта", по железной дороге до путепровода, по улице Гагарина до территории предприятия по озеленению и благоустройству города "Лаура". От предприятия по озеленению и благоустройству города "Лаура", исключая все дома по улице 3-Лодочная, и по улице 3-Лодочная до железнодорожной ветки, включая ТОО "Литейно-механический завод" до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 2-го ключа.
Избирательный участок № 222
Центр: Помещение республиканского предприятия водных путей, улица Сатпаева, 15
От улицы Потанина по улице Сатпаева, дома 6-100, до улицы Садовой, по улице Садовой до улицы Ключевой, включая общежитие колледжа транспорта, исключая общежитие ТОО "Завод по ремонту и строительству транспорта", включая все дома по улице Ключевой, дома 1-26, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 223

Орталығы: № 17 орта мектеп, Қашағанов көшесі, 26
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Красногвардейская көшесіндегі 1-13 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағымен Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесінің тақ жағымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен 3-Лодочная көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, 3-Лодочная көшесімен Подгорная көшесіне дейін, Подгорная көшесінен бастап "Құю-механикалық зауыты" ЖШС қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Красногвардейская көшесіне дейін.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ, № 3 оқу корпусы, Қашағанов көшесі, 3
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, темір жол желісінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 159-233 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 8-28 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 146-170 үйлер, Красногвардейская көшесіне дейін, Красногвардейская көшесіндегі 2-12 үйлер, Ертіс өзеніне дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Алматы–Семей бас темір жол желісіне дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Педагогикалық колледж, Ш. Уәлиханов көшесі, 150
Гагарин көшесінен бастап, темір жол төсемі желісімен Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Жамақаев көшесі, 153 жатақхананы қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92-үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Красногвардейская көшесіне дейін, Красногвардейская көшесіндегі 42-90 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, темір жол төсеміне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: № 40 орта мектеп, Дулатов көшесі, 278
Найманбаев, Дулатов, Авиационная көшелерінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесіндегі 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағымен, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің 1-бөлігі - 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, Авиационная көшесінің Гагарин, Дулатов, Найманбаев көшелері қиылысына дейін, бұрынғы зооветинституттың Дулатов көшесі, 282, және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша-екі жатақханасын қосқанда.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Аң терісі-мех колледжі, Мамай батыр көшесі, 81
Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Спортивная көшесіне дейін, Спортивная көшесіндегі 68-84 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 78, 80, 82, 84, 86-үйлерді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Қабанбай батыр көшесінен бастап, Красногвардейская көшесіндегі 73-147 үйлер, Дулатов көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 17, улица Кашаганова, 26
От берега реки Иртыш по улице Красногвардейской, дома 1-13, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина до улицы 3-Лодочная, до угла инфекционной больницы, по улице 3-Лодочной до улицы Подгорной, от улицы Подгорной, исключая ТОО "Литейно-механический завод", до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Красногвардейской.
Избирательный участок № 224
Центр: Учебный корпус № 3 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Кашаганова, 3
От реки Иртыш вдоль железнодорожной линии до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 159-233, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 8-28, до улицы Абая, по улице Абая, дома 146-170, до улицы Красногвардейской, по улице Красногвардейской, дома 2-12, до реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы-Семей.
Избирательный участок № 225
Центр: Педагогический колледж, улица Ч. Валиханова, 150
От улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 121-153, включая общежитие по улице Жамакаева, 153, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 86-120, до улицы Красногвардейской, по улице Красногвардейской, дома 42-90, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 191-215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 34-56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 170-188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 226
Центр: Средняя школа № 40, улица Дулатова, 278
От пересечения улицы Найманбаева, улицы Дулатова, улицы Авиационной, по улице Дулатова, 217-273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 5-59, до улицы Абая, по улице Абая, с четной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 18-24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 230-252, до инфекционной больницы, включая ее, до пересечения с улицей Авиационной, по улице Гагарина, улица Дулатова, улица Найманбаева, включая два общежития бывшего зооветинститута по улице Дулатова, 282, и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 227
Центр: Пушно-меховой колледж, улица Мамай батыра, 81
От улицы Дулатова по улице 8 Марта, дома 60-76, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 206-224, до улицы Спортивной, по улице Спортивной, дома 68-84, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, дома 243-255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра дома 71-87, от улицы Кабанбай батыра до улицы Дулатова по улице Красногвардейской, дома 73-147.
Избирательный участок № 228

Орталығы: № 3 орта мектеп, Пархоменко көшесі, 76
Жамақаев көшесінен бастап, Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 226-228 үйлер, Спортивная көшесіне дейін, Спортивная көшесіндегі 75-91 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесі, 178-үй, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесіндегі 99 а-133а үйлері, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесідегі 163-179 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" гуманитарлық колледжі, Дулатов көшесі, 286
Шугаев көшесінен бастап, Авиационная көшесіндегі 2-8, 36 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, Құлжановтар көшесіне дейін, Құлжановтар көшесінің тақ жағымен Найманбаев көшесіне дейін, малдәрігерлік институтының жатақханасын қоспағанда, Найманбаев көшесіндегі 257-267 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-119 үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 99-101 үйлер, Пристанская көшесіне дейін, Пристанская көшесіндегі 110-114 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, 20-кварталдың 14-үйін қоспағанда, Шуғаев көшесінің тақ жағымен, Авиационная көшесіне дейін.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 "Пальмира" орта мектебі, Авиационная көшесі, 1
Шугаев көшесінен бастап, Авиационная көшесінің тақ жағымен, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3-Лодочная көшесімен, "Лаура" қаланы көгалдандыру және абаттандыру жөніндегі кәсіпорынның питомнигін қосқанда, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Авиационная көшесіне дейін, 35-кварталдың 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерін және Гагарин көшесіндегі 218-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 "Пальмира" орта мектебі, Авиационная көшесі, 1
35-квартал, 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлер, Гагарин көшесі, 218- үйдегі 96-пәтерлік үй, Қабанбай батыр көшесі, 166-үйдегі 1-автобус паркінің 9 қабатты жатақханасын және өрт сөндіру бөлімінің жатақханасын қосқанда.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Техникалық кітапхана, Қабанбай батыр көшесі, 115
Шугаев көшесінен бастап, Пристанская көшесінің тақ жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 188-192 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 121-133 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Красный Пильщик көшесіндегі 12-32 үйлер, 1-автобус паркіне дейін, "Ақ бұлақ" акционерлік қоғамының жатақханасын қосқанда, Шугаев көшесіндегі 150-158 үйлер, 1-ші парктің 9 қабатты жатақханасын қоспағанда, Пристанская көшесіне дейін.
№ 233 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 3, улица Пархоменко, 76
От улицы Жамакаева по улице Каржаубайулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 226-228, до улицы Спортивной, по улице Спортивной, дома 75-91, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, 178, до улицы Маяковского, по улице Маяковского, дома 99а-133а, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 163-179, до улицы Каржаубайулы.
Избирательный участок № 229
Центр: Гуманитарный колледж "Семей", улица Дулатова, 286
От улицы Шугаева по улице Авиационной, дома 2-8, 36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 278-318, до улицы Кульжановых, по улице Кульжановых, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, исключая общежитие бывшего зооветинститута, по улице Найманбаева, дома 257-267, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 75-119, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 99-101, до улице Пристанской, по улице Пристанская, дома 110-114, до улицы Шугаева, исключая дом 14 20-го квартала, по улице Шугаева, с нечетной стороны, до улицы Авиационной.
Избирательный участок № 230
Центр: Средняя школа № 29 "Пальмира", улица Авиационная, 1
От улицы Шугаева по улице Авиационной, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3-Лодочная, включая питомник предприятия по озеленению и благоустройству города "Лаура", до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома 143-145, до улицы Авиационной, исключая дома 35-го квартала 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 231
Центр: Средняя школа № 29 "Пальмира", улица Авиационная, 1
35-й квартал, дома: 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, включая 9-этажное общежитие автобусного парка № 1 по улице Кабанбай батыра, 166, и общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 232
Центр: Техническая библиотека, улица Кабанбай батыра, 115
От улицы Шугаева по улице Пристанской, с нечетной стороны, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 188-192, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 121-133, до улицы Трусова, по улице Красный Пильщик, дома 12-32, до автобусного парка 1, включая общежитие акционерного общества "Ак булак", по улице Шугаева, дома 150-158 до улицы Пристанской, исключая 9-этажное общежитие автобусного парка № 1.
Избирательный участок № 233

Орталығы: № 8 мектеп–кешен, Дәстенов көшесі, 25
Оборонная көшесінің бұрышынан бастап, Трусов көшесінің тақ жағымен 123-181 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесінен Оборонная көшесіне дейін, Трусов көшесінің жұп жағындағы 148-152 үйлер, Дәстенов көшесінің тақ жағымен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесіндегі 17-33 үйлер, "Силикат" ЖШС апаратын темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен 342-кварталдың 17-үйі, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесі, 28, және Трусов көшесі, 144-үйлерді қоса.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ, № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 157
Жангелдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, жұп жағы, Қабылбаев көшесінің жұп жағы, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын темір жол желісіне дейін, темір жол желісімен "Ертіс" акционерлік қоғамына дейін, "Ертіс" акционерлік қоғамын, "Роза" ЖШС, "Газмаш" АҚ, теледидар орталығын, бұрынғы СПТУ-9, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, 9 қабатты 4 тұрғын үйлерді және "Силикат" акционерлік қоғамы кентінің 1-21 үйлер қосқанда, Жангелдин көшесіне дейін, Жангелдин көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: № 9 орта мектеп, Дәстенов көшесі, 49
"Кең дала" ауданаралық босалқы бөлшектер бірлестігінен Красный Пильщик көшесіне дейін, Красный пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен 343-кварталдың, 1-18 тұрғын үйлері, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесіндегі 29-71а үйлер, Павлодарға апаратын автомобиль жолына дейін, "Кең дала" ауданаралық босалқы бөлшектері бірлестігіне дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Музыкалық колледж, Дәстенов көшесі, 29
Трусов көшесінен бастап, Дәстенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесі, 28-үйді қоспағанда.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жәкішев" ЖК, Бегалин көшесі, 6
Алматы–Семей бас темір жол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 1 а–13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Кутузов көшесіне дейін, Кутузов көшесіндегі 37-49 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы–Семей бас темір жол желісіне дейін, бас темір жол желісімен Кренкель көшесіне дейін.
№ 238 сайлау учаскесі

Центр: Школа комплекс № 8, улица Дастенова, 25
От угла улицы Оборонной по улице Трусова, нечетная сторона, дома 123-181, до улицы Трусова, от улицы Трусова до улицы Оборонной, по улице Трусова, четная сторона 148-152, по улице Дастенова, с нечетной стороны, до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, дома 17-33, до железнодорожной линии, идущей на ТОО "Силикат", вдоль линии железной дороги 17 домов 342 квартала до улицы Дастенова, включая дома по улице Дастенова, 28, и 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 234
Центр: Учебный корпус № 8 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Шугаева, 157
От улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, четная сторона, по улице Кабылбаева, четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, до акционерного общества "Ертис", включая акционерное общество "Ертис", ТОО "Роза", АО "Газмаш", телецентр, бывшее СПТУ–9, промышленные территории, малосемейное общежитие, 9-этажные жилые дома, 4 дома, и поселок акционерного общества "Силикат", дома 1-21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный Пильщик, включая дома 155-172 по улице Шугаева.
Избирательный участок № 235
Центр: Средняя школа № 9, улица Дастенова, 49
От межрайонного объединения запчасти "Кен дала" до улицы Красный пильщик, по улице Красный пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, жилые дома 1-18 343-го квартала, до улицы Дастенова, по улице Дастенова, дома 29-71а, до автодороги, идущей в Павлодар, до межрайонного объединения запчастей "Кен дала".
Избирательный участок № 236
Центр: Музыкальный колледж, улица Дастенова, 29
От улицы Трусова по улице Дастенова, дома 22-88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 21-71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 93-159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома 140-146, до улицы Дастенова, исключая дом по улице Дастенова, 28.
Избирательный участок № 237
Центр: ИП "Джакишев", улица Бегалина, 6
От главной железнодорожной линии Алматы-Семей по улице Кренкеля, дома 1а-13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 179-197 до улицы Кутузова, по улице Кутузова, дома 37-49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 224-252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 20-34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 102-160, до главной железнодорожной линии Алматы-Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 238

Орталығы: СММУ, № 7 жатақханасы, Сеченов көшесі, 9
Пархоменко көшесінен бастап, Кутузов көшесіндегі 30-40 үйлер, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3 дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36-дағы комбайн-жөндеу зауытының аз жанұялы жатақханасын, медуниверситеттің Сеченов көшесі, 5, 5а жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7 а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Кутузов көшесіне дейін. Энергетик кентіндегі 9 қабатты тұрғын үйлер, 5 дана.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: № 25 орта мектеп, Жанатайұлы көшесі, 25
Алматы–Семей бас темір жол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, "УПП КОС" ЖШС кешеніне дейін, "УПП КОС" ЖШС кешенінен бастап, темір жол желісіне дейін, темір жол желісімен Кренкель көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: "УПП КОС" ЖШС үй-жайы, Қаржаубайұлы көшесі, 320
Новосибирск қаласына апаратын темір жол желісінен бастап, 652 км желілік-жол үйлерін қосқанда, Дөнентаев көшесіне дейін 5-65 үйлер, Туристическая көшесіне дейін, Туристическая көшесіндегі 2-26 үйлер, "УПП КОС" ЖШС 3 тұрғын үйін және Қаржаубайұлы көшесіндегі 251, 253, 259, 259 а, б үйлерін қосқанда, "УПП КОС" ЖШС аумағына дейін, "УПП КОС" ЖШС аумағынан бастап, Новосибирск қаласына апаратын темір жол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: № 15 орта мектеп, Қаржаубайұлы көшесі, 255
Параллельная көшесінен бастап, Новосибирск қаласына апаратын темір жол бойымен, Туристическая көшесімен Бостандық көшесіндегі 44-50 үйлер, Азат көшесіндегі 40-56 үйлер және РСУ-1 кәсіпорнының тұрғын үйлерін қосқанда, Туристическая көшесіндегі 28-119 үйлер, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесіндегі 4-86 үйлер, Параллельная көшесіне дейін, Параллельная көшесіндегі 651 км үйлерін 1-5, 3 а қосқанда, Новосибирск қаласына апаратын темір жолға дейін, Қаржаубайұлы қалтарысындағы 1, 2-тұрғын үйлер, Қаржаубайұлы көшесі, Бәйшешек көшесі, Орманды көшесі, Шалқар көшесі, Крайняя көшесі, Кеңдала көшесі, Жаңа ауыл көшесі
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Орман шаруашылығы үй-жайы, Центральная көшесі, 19
Қызыл кордон: Лесная көшесі, 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Жоғарғы Березовқа кенттері. 648-казарма, Центральная көшесі, 56-үйді және шаңғы базасының тұрғын үйлерін қосқанда, Юбилейная көшесі, Огородная көшесі және Қарағайлы көшесі.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: № 38 мектеп-лицей, Пржевальский көшесі, 16 "а"
Восход кентіне апаратын темір жол желісінен бастап, Московская көшесіндегі 10-84а үйлер, Новосибирск қаласына апаратын темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен бастап, қаланың шетімен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесіндегі 9а-15 үйлер, Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасына дейін.
№ 244 сайлау учаскесі

Центр: Общежитие № 7 СГМУ, улица Сеченова, 9
От улицы Пархоменко по улице Кутузова, дома 30-44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно-ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5а, жилые дома 7, 7а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома 199-299, до улицы Кутузова, поселок Энергетик, 9–ти этажные жилые дома в количестве 5 штук.
Избирательный участок № 239
Центр: Средняя школа № 25, улица Жанатайулы, 25
От главной железнодорожной линии Алматы-Семей по улице Кренкеля, дома 2-12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 180-298, до комплекса ТОО "УПП КОС", от комплекса ТОО "УПП КОС" до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 240
Центр: Помещение ТОО "УПП КОС", улица Каржаубайулы, 320
От железнодорожной линии, идущей на город Новосибирск, включая линейно-путевые дома № 652 км, до улицы Донентаева, дома 5-65, до улицы Туристической, по улице Туристической, дома 2-26, включая 3 жилых дома ТОО "УПП КОС" и дома 251, 253, 259, 259а, 259б по улице Каржаубайулы до территории ТОО "УПП КОС", от территории ТОО "УПП КОС" до железнодорожной ветки, идущей на город Новосибирск, включая общежитие СМП-725.
Избирательный участок № 241
Центр: Средняя школа № 15, улица Каржаубайулы, 255
От улицы Параллельной вдоль железной дороги, идущей на город Новосибирск, до улицы Туристической, включая жилые дома по улице Бостандык, дома 44-50, улице Азат, дома 40-56, и предприятия РСУ-1, по улице Туристической, дома 28-119, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, дома 4-86 до улицы Параллельной, по улице Параллельной до железной дороги, идущей на город Новосибирск, включая, дома 1-5 и 3а, дома 651 км, жилые дома по переулку Каржаубайулы, 1, 2, по улице Каржаубайулы, улице Байшешек, улице Орманды, улице Шалкар, улице Крайняя, улице Кендала, улице Жана аул.
Избирательный участок № 242
Центр: Помещение лесного хозяйства, улица Центральная, 19
Кордон "Красный": по улице Лесной, дома 39-53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский. Казарма 648, включая дом по улице Центральной, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы.
Избирательный участок № 243
Центр: Школа-лицей № 38, улица Пржевальского, 16 "а"
От железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, по улице Московской, дома 10-84а, до железнодорожной линии, идущей на города Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Гастелло, по улице Гастелло, дома 9а-15, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход.
Избирательный участок № 244

Орталығы: № 38 мектеп-лицей, Пржевальский көшесі, 16 "а"
Омская көшесінен бастап, жұп жағымен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесінен бастап, Шымкент көшесімен, 1-93 үйлер, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен, Рыночная көшесі және қаланың солтүстік – шығыс шетімен, Гастелло көшесіндегі 6-44 үйлерді қосқанда, Дальняя көшесіне дейін, Дальняя көшесімен Омская көшесіне дейін, жұп жағы.
№ 1149 сайлау учаскесі
Орталығы: № 38 мектеп (ескі ғимарат) Пржевальский көшесі, 16 "а"
Темір жол кентінен бастап, Деревоотделочная көшесімен Омская көшесіне дейін, Омская көшесімен тақ жағындағы үйлер, Дальняя көшесімен Гидростроительная көшесіне дейін және одан әрі темір жол кентіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Пригородная орта мектебі, Березовка кенті
Березовка кенті, құс фабрикасы мен "Сосна" санаториінің тұрғын үйлері.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семдортехника" ЖШС, Толстой көшесі, 1,
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол желісінен бастап, Красин көшесімен Красин көшесіндегі 83, 87 үйлерді қосқанда, Красин көшесінен бастап Гастелло көшесіндегі 2-4 үйлер, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесіндегі 4-132 үйлер, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданы апаратын темір жол тармақшасына дейін, темір жол тармақшасы бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: № 23 орта мектеп, Севастополь көшесі, 20
Алматы–Семей бас темір жол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652-темір жол өтпесіне шығып, өтпеден бастап, Алматы–Семей бас темір жол желісімен Шевченко көшесіне дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Электр-техникалық колледж, Н. Морозов көшесі, 141
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 2-16 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 50, 52-үйлер, Аманкелді көшесіне дейін, Аманкелді көшесіндегі 2-42 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 8-66 үйлер, Восточная көшесіне дейін, Восточная көшесіндегі 2-4 үйлер, Морозова көшесіне дейін. Морозова көшесіндегі 135–139 үйлер, Пестель көшесіне дейін, Пестель көшесіндегі 52-84 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 180-182 үйлер, 178, 180, 182-үйлерді қосқанда, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 174-180 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 124-126 үйлер, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасына дейін, темір жол желісімен Сыбанова көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі

Центр: Школа-лицей № 38, улица Пржевальского, 16 "а"
От улицы Омской, четная сторона, до улицы Гастелло, от улицы Гастелло по улице Чимкентской, дома 1-93, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо-восточной окраине города, включая дома по улице Гастелло, дома 6-44, до улицы Дальней, по улице Дальней до улицы Омской, четная сторона.
Избирательный участок № 1149
Центр: Средняя школа № 38 (в старом здании), улица Пржевальского, 16 "а"
Начиная от железнодорожного поселка по улице Деревообделочной до улицы Омской, по улице Омской, нечетная сторона, по улице Дальней до улицы Гидростроительной и далее до железнодорожного поселка.
Избирательный участок № 245
Центр: Пригородная основная школа, поселок Березовский
Поселок Березовский, жилые дома Птичника и санатория "Сосна".
Избирательный участок № 246
Центр: ТОО "Семдортехника", ул.Толстого, 1
От железнодорожной линии, идущей в жилой район поселка Восход, по улице Красина, включая дома 83, 87 по улице Красина, от улицы Красина по улице Гастелло, дома 2-4, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, дома 4-132, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 247
Центр: Средняя школа № 23, улица Севастопольская, 20
От главной железнодорожной линии Алматы-Семей по улице Шевченко до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 151-161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 167-169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 119-123, до улицы Московской, по улице Московской, дома 3-67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы-Семей до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 248
Центр: Электротехнический колледж, улица Н. Морозова, 141
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 2-16, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 50, 52, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 2-42, до улицы Правды, по улице Правды, дома 8-66, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 2-4, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 135 по 139, до улицы Пестеля, по улице Пестеля, дома 52-84, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 180-182, включая дома 178, 180, 182, до проспекту Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 174-180, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 124-126, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход вдоль железнодорожной линии до улицы Сыбанова.
Избирательный участок № 249

Орталығы: № 43 орта мектеп, Байсейітов көшесі, 143
Аймауытов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 49-85 үйлер, Морозова көшесіне дейін, Морозова көшесіндегі 190-220 үйлер, Восточная көшесіне дейін, Восточная көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесндегі 9-69 үйлер, Аманкелді көшесіне дейін, Аманкелді көшесіндегі 44-50 үйлер, Морозова көшесіне дейін, Морозова көшесіндегі 49-63 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесіндегі 2-42 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 142-176 үйлер, Пестель көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: № 16 орта мектеп, Торайғыров көшесі, 121
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, 8-Краснознаменная көшесіндегі 2а-88 үйлері, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Морозова көшесіне дейін, Морозова көшесіндегі 110-136 үйлер, Аманкелді көшесіне дейін, Аманкелді көшесіндегі 5-43 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 30-62 үйлер, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 1-80 үйлер, Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасына дейін және оның бойымен 8-Краснознаменная көшесіне дейін. Учаске ішінде Қажымұқан көшесі, 1-106 үйлер, Чернышевский көшесі, 1-104 үйлер, Сейфуллин көшесі, 4-105 үйлер, Терешкова көшесі, 2-102 үйлер орналасқан.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: № 36 орта мектеп, Некрасов көшесі, 102
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, 8-Краснознаменная көшесіндегі 1-77 үйлер, "Семстройкомплект" акционерлік-құрылыс қоғамының 3, 4-жатақханаларын қоса, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 2-102 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен 8-Краснознаменная көшесіне дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: № 37 мектеп–гимназия, Шәкәрім даңғылы, 70
Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Исмаилов көшесіне дейін, Исмаилов көшесіндегі 82-122 үйлер, Жамакаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 30-112 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 116-138 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86-үйлерді қосқанда.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Бизнес-колледж, Ж. Аймауытов көшесі, 143 "а"
Бас темір жол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58-66 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 105-149 үйлер, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесіндегі 103-105 үйлер, темір жол желісіне дейін және одан әрі темір жол желісі бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Тельман көшесі, № 149 үйді қосқанда.
№ 254 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 43, улица Байсеитова, 143
От улицы Аймаутова по улице Пестеля, дома 49-85, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 190-220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 1-7, до улицы Правды, по улице Правды, дома 9-69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 44-50, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 49-63, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, дома 2-42, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 142-176, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 250
Центр: Средняя школа № 16, улица Торайгырова, 121
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице 8-Краснознаменная, дома 2а-88, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 110-136, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 5-43, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 30-62, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 1-80, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы 8-Краснознаменная. Внутри участка находятся улица Хаджи Мукана, дома 1-106, по улице Чернышевского, дома 1-104, по улице Сейфуллина, дома 4-105, по улице Терешкова, дома 2-102.
Избирательный участок № 251
Центр: Средняя школа № 36, улица Некрасова, 102
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице 8-Краснознаменная, дома 1-77, включая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект" до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 2-102, до улицы Дулатова, по улице Дулатова до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы 8-Краснознаменная.
Избирательный участок № 252
Центр: Школа гимназия № 37, пр. Шакарима, 70
От улицы Аймаутова по улице Чайковского, дома 1-47, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 35-45, до улицы Исмаилова, по улице Исмаилова, дома 82-116, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, 30-122, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 116-138, до улицы Чайковского, включая дома, 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 253
Центр: Бизнес колледж, улица Ж. Аймаутова, 143 "а"
От главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома 58-66, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 105-149, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, дома 103-105, до линии железной дороги и далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра, включая жилой дом по улице Тельмана, 149.
Избирательный участок № 254

Орталығы: № 4 орта мектеп, Байсейітов көшесі, 55
Байсейітов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 124-144 үйлер, Алматы–Семей темір жол желісіне дейін, темір жол бойымен Қабанбай батыр көшесіндегі 49-61 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48-үйді және Аймауытов көшесіндегі 84-үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 67-77 үйлер, 77-үйді қоса, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-38 үйлер, Байсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесіндегі 47-73 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 159-тұрғын үйді, екі үй, және "Газмаш" АҚ-ның Герцен көшесі, 52-дегі және Байсейітов көшесі, 47-дегі екі жатақханасын қосқанда. Учаске ішінде Қашағанов көшесі, 63-98 үйлер, Чехов көшесі, 17-45 үйлер, Аймауытов көшесі, 87-95 үйлер, Засядко көшесі, 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесі, 29, 46, 48-үйлер, Шугаев көшесі, 27, 46, 48, 54-үйлер орналасқан.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлік колледжінің жатақханасы, Қабанбай батыр көшесі, 3
Морозова көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлер, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесіндегі 33, 49-үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 128-132 үйлер, Ленин көшесіндегі 16-үйді қоса, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Жамакаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 29-55 үйлер, Исмаилов көшесіне дейін, Исмаилов көшесіндегі 83-121 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Қалалық мәдениет Сарайы, Б. Момышұлы көшесі, 43
Қабанбай батыр көшесінен бастап, Ұранхаев көшесімен 57-73 тақ санды үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесі, 165-үй, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 19-23 тақ санды үйлер, Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесі, 6 үй, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 42-52 жұп санды үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 24-42 жұп санды үйлер, Дулатов көшесіндегі 143-тұрғын үйді қосқанда, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылымен 24 пен 42 арасындағы, 52, 15, 62 үйлер, Ш. Уалиханов көшесіне дейін, Ш. Уалиханов көшесімен жұп санды 52-110 үйлер, Байсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесімен, 23-25 тақ санды үйлерді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан инновациялық университеті, Байсейітов көшесі, 5
Алматы-Семей темір жол желісінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 151-167 тақ санды үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 159-үйді, Шәкәрім даңғылындағы 13, 35-тақ санды 2 үйді қоспағанда, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 176-204 жұп санды үйлер, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесіндегі 13-31 тақ санды үйлер, Достоевский көшесіне дейін, Достоевский көшесімен темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін. Учаске ішінде Найманбаев көшесі, 154-172 үйлер, Дулатов көшесі, 175-189 үйлер, Рысқұлбеков көшесі, 17-32а үйлері, Аймауытов көшесі, 50-68 үйлер, Чехов көшесі, 2-28 үйлер, Засядко көшесі, 49-70 үйлер, Герцен көшесі, 40, Байсейітов көшесі, 36-46 үйлер орналасқан.
№ 258 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 4, улица Байсеитова, 55
От улицы Байсеитова по улице Ч. Валиханова, дома 124-144, до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 49-61, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дом 84 по улице Аймаутова, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 67-77, включая дом 77, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 30-38, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, дома 47-73, до улицы Ч. Валиханова, включая жилой дом 159 по улице Ч. Валиханова, два дома, и два общежития АО "Газмаш" по улице Герцена, 52, и улице Байсеитова, 47. Внутри участка находятся улица Кашаганова, дома 63-98, улица Чехова, дома 17-45, улица Аймаутова, дома 87-95, улица Засядко, дома 88-118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 255
Центр: Общежитие колледжа транспорта, улица Кабанбай батыра, 3
От улицы Морозова по улице Ч. Валиханова, дома 56-100, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, дома 33, 49, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 128-132, включая дом 16 по улице Ленина, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 54-68, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 29-55, до улицы Исмаилова, по улице Исмаилова, дома 83-121, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-31, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 256
Центр: Городской Дворец культуры, улица Б. Момышулы, 43
От улицы Кабанбай батыра по улице Уранхаева, нечетные дома 57-73, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, 165, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, нечетные дома 19-23, до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова, 6, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, четные дома 42- 52, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, четные дома 24-42, включая жилой дом по улице Дулатова, 143, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, четные дома 24 по 42, 52, 15, 62, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, четные дома 52-110, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, нечетные дома 23-25, до улицы Уранхаева.
Избирательный участок № 257
Центр: Казахстанский инновационный университет, улица Байсеитова, 5
От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Ч. Валиханова, нечетные дома 151-167, до проспекта Шакарима, исключая дом 159 по улице Ч. Валиханова, два дома, по проспекту Шакарима, нечетные дома 13, 35, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, четные дома 176-204, до улицы Герцена, по улице Герцена, нечетные дома 13-31, до улицы Достоевского, по улице Достоевского до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Ч. Валиханова. Внутри участка находятся улица Найманбаева, дома 154-172, улица Дулатова дома 175-189, улица Рыскулбекова, дома 17-32а, улица Аймаутова, дома 50-68, улица Чехова, дома 2-28, улица Засядко, дома 49- 79, улица Герцена, 40, улица Байсеитова, дома 36-46.
Избирательный участок № 258

Орталығы: № 6 мектеп-гимназия, Интернационал көшесі, 15
Герцен көшесінен бастап, Дулатов көшесіндегі 143-167 үйлер, 145-үйді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 143-тұрғын үйді қоспағанда, Ұранхаев көшесіндегі 33-41 үйлер, Достоевский көшесіне дейін, Достоевский көшесіндегі 170-174 үйлер, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесіндегі 14-24 үйлер, Дулатов көшесіне дейін.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаржы-экономикалық колледж, Интернационал көшесі, 14
Б. Момышұлы көшесінен бастап, Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Қозыбағаров көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесіндегі 5-23 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің жұп жағымен, Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесіндегі 11-21 үйлер, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесінің жұп жағымен, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 20-22 үйлер, Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесімен Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 20-22 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: СММУ, Абай көшесі, 103
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы-Семей темір жол желісі бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111а үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесі, 16-үй, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесі, 10-үй, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесіндегі 137-141 үйлер, Беспаев көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесі, 16 спорт мектебін қосқанда, Беспаев көшесіндегі 1-7 үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: № 31 орта мектеп, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Беспаев көшесіндегі 2-24 үйлер, 10-үйді қоса, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 123-131 үйлер, ағайынды Мусиндер көшесіне дейін, ағайынды Мусиндер көшесіндегі 19-25 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 71-91 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесіндегі 1-39 үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасы бойымен Беспаев көшесіне дейін, Полковник аралындағы 30 тұрғын үйді, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Балалар мен жастар шығармашылығы сарайы, Абай көшесі, 73
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Панфилов көшесіндегі 2-32 үйлер, Ак. Павлов көшесіне дейін, Ак. Павлов көшесіндегі 37-71 үйлер, Ғ. Тоқай көшесіне дейін, Ғ. Тоқай көшесі 30-34 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 1-33 үйлер, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Панфилов көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: "ШҚО ББ Көпсалалы технологиалық колледжі" МКМ, Посмаков көшесі, 70

Центр: Школа-гимназия № 6, улица Интернациональная, 15
От улицы Герцена по улице Дулатова, дома 143-167, включая дом 145, до улицы Уранхаева, исключая жилой дом 143 по улице Дулатова, по улице Уранхаева, дома 33-41, до улицы Достоевского, по улице Достоевского, дома 170-174, до улицы Герцена, по улице Герцена, дома 14-24, до улицы Дулатова.
Избирательный участок № 259
Центр: Финансово-экономический колледж, улица Интернациональная, 14
От улицы Б. Момышулы по улице Найманбаева, дома 143-161, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 5-23, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с четной стороны, до улицы Ленина, по улице Ленина, дома 11-21, до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова, с четной стороны, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 20-22, до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, дома 20-22, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 260
Центр: Медицинский университет, улица Абая, 103
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы-Семей до улицы Абая, по улице Абая, дома 105-111а, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева 16 до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова дома 129-133, до улицы Ленина, по улице Ленина 10, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, дома 137-141, до улицы Беспаева, включая спортшколу по улице Козбагарова, 16, по улице Беспаева, дома 1-7, вдоль берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 261
Центр: Средняя школа № 31, улица Братьев Мусиных, 19
От берега реки Иртыш по улице Беспаева, дома 2-24, включая дом 10, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 123-131, до улицы Братьев Мусиных, по улице Братьев Мусиных, дома 19-25, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 71-91, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, дома 1-39, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Беспаева, включая 30 жилых домов, находящихся на острове Полковничий, дом отдыха "Семипалатинский".
Избирательный участок № 262
Центр: Дворец творчества детей и молодежи, улица Абая, 73
От берега реки Иртыш по улице Панфилова, дома 2-32, до улицы Ак. Павлова, по улице Ак. Павлова, дома 37-71, до улицы Г. Тукая, по улице Г. Тукая, дома 30-34, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 1-33, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш до улицы Панфилова.
Избирательный участок № 263
Центр: КГУ "Многопрофильный технологический колледж УО ВКО", улица Посмакова, 70

Найманбаев көшесінен бастап, Ғ. Тоқай көшесіндегі 53-71 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 1-65 үйлер, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 2-36үйлер, Ғ. Тоқай көшесіне дейін, Ғ. Тоқай көшесіндегі 27-31 үйлер, Ак. Павлов көшесіне дейін, Ак. Павлов көшесіндегі 26-62 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесіндегі 34-36 үйлер, Гагарин көшесіне дейін 80-90 үйлер, ағайынды Мусиндер көшесіне дейін, ағайынды Мусиндер көшесіндегі 26-36 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 101-123 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 93-135 үйлер, Ғ. Тоқай көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 орта мектеп, Ибраев көшесі, 130
Интернационал көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 63-139 үйлер, Морозова көшесіне дейін, Морозова көшесіндегі 5-27 а үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 2-70 үйлер, Ғ. Тоқай көшесіне дейін, Ғ. Тоқай көшесіндегі 58-90 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 66-102 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағымен, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 108-136 үйлер, ағайынды Мусиндер көшесіне дейін, ағайынды Мусиндер көшесіндегі 27-29 үйлер, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 134-138 үйлер, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесі, 26, Қозыбағаров көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесіндегі 22-24 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 112-188 үйлер, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесіндегі 32-34 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустриалды-технологиялық колледжі" МКМ, Декоративная көшесі, 26
6-Линия көшесінен бастап, Декоративная көшесінің жұп жағымен Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Восход кентіне апаратын автомобиль жолына дейін, автомобиль жолымен 6-Линия көшесіндегі автомобильдерге май құю станциясына дейін, "В" кварталының 20 үйін қосқанда, автомобильдерге май құю станциясынан бастап, Декоративная көшесіне дейін. Саяжай алаптары, 4-ші саяжайды қоса.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: № 12 орта мектеп, 6-Линия көшесі, 18
7-Линия көшесінен бастап, тақ жағымен Күшімбаева көшесіндегі 1-35 үйлер, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесіндегі 4а-56 үйлер, 7-Линия көшесіне дейін, 7-Линия көшесінің тақ жағымен Күшімбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы тұрғын үйлерді қоса.
№ 1151 сайлау учаскесі

От улицы Найманбаева по улице Г. Тукая, дома 53-71, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 1-65, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 2-36, до улицы Г. Тукая, по улице Г. Тукая, дома 27-31, до улицы Ак. Павлова, по улице Ак. Павлова, дома 26-62, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, дома 34-36, до улицы Гагарина, дома 80-90, до улицы Братьев Мусиных, по улице Братьев Мусиных дома 26-36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 101-123, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 93-135, до улицы Г. Тукая.
Избирательный участок № 264
Центр: Средняя школа № 1, улица Ибраева, 130
От улицы Интернациональной по улице Ч. Валиханова, дома 63-139, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-27а, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 2-70, до улицы Г. Тукая, по улице Г. Тукая, дома 58- 90, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 66-102, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 108-136, до улицы Братьев Мусиных, по улице Братьев Мусиных, дома 27-29, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 134-138, до улицы Беспаева, по улице Беспаева, 26, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 22-24, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 112-188, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, дома 32-34, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 265
Центр: КГУ "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26
От улицы 6-Линия по улице Декоративной, по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до автодороги, ведущей в поселка Восход, вдоль автодороги до автозаправки на улице 6-Линия, включая 20 домов квартала "В", от автозаправки до улицы Декоративной. Дачные массивы, включая 4-ые дачи.
Избирательный участок № 266
Центр: Средняя школа № 12, улица 6-Линия, 18
От улицы 7-Линия, нечетная сторона, по улице Кушумбаевой, дома 1-35, до улицы Аюченко, по улице Аюченко, дома 30-58, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, дома 4а-56, до улицы 7-Линия, по улице 7-Линия, нечетная сторона, до улицы Кушумбаевой, включая жилые дома в районе Пожарной согры, старой водокачки.
Избирательный участок № 1151

Орталығы: № 47 орта мектеп, 6-Линия көшесі, 18
7-Линия көшесінің жұп жағынан бастап, Декоративная көшесінің тақ жағымен, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесін толықтай және Окружная көшесін толықтай қосқанда, Жомартбаев көшесінің екі жағымен 7-Линия көшесіне дейін. 6-Линия көшесінің тақ жағымен, Целинная көшесіне дейін, Целинная көшесімен 7-Линия көшесіне дейін жұп жағы, 7-Линия көшесінің жұп жағымен Күшімбаева көшесіне дейін, Күшімбаева көшесінің жұп жағымен 7-Линия көшесіне дейін, 7-Линия көшесінің жұп жағымен Декоративная көшесіне дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: ТУСМ-6 үй-жайы, 1-Линия көшесі, 1 "а"
Өскемен көшесінен бастап, Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, Күшімбаева көшесіне дейін, Күшімбаева көшесінің жұп жағымен 6-Линия көшесіне дейін, 6-Линия көшесінің тақ жағымен Өскемен көшесіне дейін, 1-29 үйлер, "А" кварталының 18 үйін және "Б" кварталының 17 үйін қосқанда, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесінің тақ жағындағы 14 үй, кварталдардың артындағы жаңа Ақжол кенті.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: № 34 орта мектеп, Восход кенті
Восход және байланыс РСУ кенттерінің тұрғын аудандары.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: № 34 орта мектеп, Восход кенті
Восход кентінің, "Казсельхозтехника", Агрострой қосалқы шаруашылықтарының тұрғын үйлері.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Онкодиспансер, Авиационная көшесі, 3
Жабық.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: № 3 перзентхана, Международная көшесі, 38
Жабық.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Облыстық аурухана – СММУ клиникасы, Сеченов қалтарысы, 1
Жабық.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларының оңалту орталығы, Сеченов тұйық көшесі, 1
Жабық.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Бүйрек орталығы, Сеченов қалтарысы,
Жабық.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұқпалы аурулар ауруханасы, Гагарин көшесі, 254
Жабық.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Қариялар мен мүгедектерге арналған интернат-үй, Сеченов тұйық көшесі, 11
Жабық.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Психикалық денсаулық орталығы, Дулатов көшесі, 282
Жабық.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Көз орталығы, Оборонная көшесі, 86
Жабық.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Жедел медициналық жәрдем ауруханасы, Жамақаев көшесі, 100
Жабық.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Перенатальдық орталық, Жамақаев көшесі, 100
Жабық.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жәмила" мекемесі, Жамақаев көшесі, 100
Жабық.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Теміржол ауруханасы, Засядко к-сі, 91,
Жабық.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Тері-венерологиялық диспансер, Беспаев көшесі, 32
Жабық.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Наркодиспансер, Ленин көшесі, 34
Жабық.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыл крест және Қызыл Жарты ай ауруханасы, Жамакаев кошесі, 2
Жабық.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Туберкулезге қарсы диспансер, Центральная көшесі, 54
Жабық.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Озерки орта мектебі, Озерки ауылы
Кіші Ақтөбе ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Половинки ауылының бастауыш мектебі, Половинки ауылы,
Каштак ауылы, Каштак орман шаруашылығы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: Талица ауылының орта мектебі, Талица ауылы,
Тепкаши ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаракөл ауылының бастауыш мектебі, Қаракөл ауылы,
Балтатарақ ауылы.
№ 1137 сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа № 47, улица 6-Линия, 18
От улицы 7-Линия, четная сторона, по улице Декоративной, по нечетной стороне, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую, полностью, и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7-Линия. По улице 6-Линия, нечетная сторона до улицы Целинной, по улице Целинной до улицы 7-Линия, четная сторона, по улице 7-Линия, четная сторона, до улицы Кушумбаевой, по улице Кушумбаевой, четная сторона, до улицы 7-Линия. По улице 7-Линия, четная сторона, до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 267
Центр: Помещение ТУСМ-6, улица 1-Линия, 1 "а"
От улицы Усть-Каменогорской по улице Аюченко, дома 2-28, до улицы Кушумбаевой, по улице Кушумбаевой, четная сторона, до улицы 6-Линия, по улице 6-Линия, нечетная сторона, до улицы Усть-Каменогорской, дома 1-29, включая жилые дома: 18 домов квартала "А" и 17 домов квартала "Б", до улицы Аюченко, по улице Аюченко, 14 домов по нечетной стороне, новый поселок Акжол за кварталами.
Избирательный участок № 268
Центр: Средняя школа № 34, поселка Восход
Жилые районы поселков Водный и РСУ связи.
Избирательный участок № 269
Центр: Средняя школа № 34, поселка Восход
Жилые дома поселка Восход, подсобные хозяйства "Казсельхозтехника", Агростроя.
Избирательный участок № 270
Центр: Онкодиспансер, улица Авиационная, 3
Закрытый.
Избирательный участок № 271
Центр: Роддом № 3, улица Международная, 38
Закрытый.
Избирательный участок № 272
Центр: Областная больница-клиника СГМУ, переулок Сеченова, 1
Закрытый.
Избирательный участок № 273
Центр: Реабилитационный центр инвалидов и участников ВОВ, переулок Сеченова, 1
Закрытый.
Избирательный участок № 274
Центр: Почечный центр, переулок Сеченова, 1
Закрытый.
Избирательный участок № 275
Центр: Инфекционная больница, улица Гагарина, 254
Закрытый.
Избирательный участок № 276
Центр: Дом интернат для престарелых и инвалидов, переулок Сеченова, 11
Закрытый.
Избирательный участок № 277
Центр: Городской центр психического здоровья, улица Дулатова, 282
Закрытый.
Избирательный участок № 278
Центр: Глазной центр, улица Оборонная, 86
Закрытый.
Избирательный участок № 279
Центр: Больница скорой медицинской помощи, улица Жамакаева, 100
Закрытый.
Избирательный участок № 280
Центр: Перинатальный центр, улица Жамакаева, 100
Закрытый.
Избирательный участок № 281
Центр: Учреждение "Джамиля", улица Жамакаева, 100
Закрытый.
Избирательный участок № 282
Центр: Железнодорожная больница, улица Засядко, 91,
Закрытый.
Избирательный участок № 283
Центр: Кожвендиспансер, улица Беспаева, 32
Закрытый.
Избирательный участок № 284
Центр: Наркодиспансер, улица Ленина, 34
Закрытый.
Избирательный участок № 285
Центр: Больница Красного креста и Красного полумесяца, улице Жамакаева, 2
Закрытый.
Избирательный участок № 286
Центр: Противотуберкулезный диспансер, улица Центральная, 54
Закрытый.
Избирательный участок № 288
Центр: Озерская средняя школа, село Озерки,
село Малая Актюба.
Избирательный участок № 289
Центр: Начальная школа села Половинки, село Половинки
село Каштак, Каштакское лесничество.
Избирательный участок № 290
Центр: Средняя школа села Талица, село Талица,
село Тепкаши.
Избирательный участок № 291
Центр: Начальная школа села Караколь, село Караколь,
село Балта-Тарак.
Избирательный участок № 1137

Орталығы: ШҚО бойынша ҚА ЖД ОВ-156/19 мекемесі
Жабық.
№ 1156 сайлау учаскесі
Орталығы: УҰИ ІІБ мекемесі, Сорокин к-сі, 10
Жабық.

Центр: учреждение ОВ-156/19 ДУИС по ВКО
Закрытый.
Избирательный участок № 1156
Центр: учреждение ИВС УВД, ул. Сорокина, 10
Закрытый.