Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-V "Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2014 жылғы 06 қарашадағы № 34/177-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қарашада № 3537 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01-26/3 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 06.01.2015 № 01-26/3 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3508 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-IV «Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 3136 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 24 409 750 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 379 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 524 931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 498 588 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 006 847 мың теңге;»;
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«шығындар – 24 438 247,3 мың теңге;»;
9-тармақта:
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 239 371 мың теңге;»;
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылық жануарлардың құнын өтеуге (50% дейін) – 0 мың теңге.»;
9-1-тармақта:
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V "О бюджете города Семей на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 ноября 2014 года № 34/177-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2014 года № 3537. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 января 2015 года № 01-26/3)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 01-26/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V «О бюджете города Семей на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 3136, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 10 января 2014 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 24 409 750 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 379 384 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 524 931 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 498 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 006 847 тысяч тенге;»
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«затраты – 24 438 247,3 тысяч тенге;»;
в пункте 9:
абзац второй изложить в новой редакции:
«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 239 371 тысяч тенге;»;
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой – 0 тысяч тенге.»;
в пункте 9-1:
абзац четвертый изложить в новой редакции:

«сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 48 848 мың теңге.»;
9-3-тармақта:
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 976 456 мың теңге;»;
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                                Қ. Мирашев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы м.а.                                          Қ. Мусин

«на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 48 848 тысяч тенге.»;
в пункте 9-3:
абзац второй изложить в новой редакции:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 976 456 тысяч тенге;»;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии городского маслихата                         К. Мирашев
И.о. секретаря
городского маслихата                                 К. Мусин
Приложение 1 к решению