Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 518 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 3387 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 08 ақпандағы № 49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 08.02.2016 № 49 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Риддер қаласының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Теленчиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2014 года № 518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2014 года № 3387. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 08 февраля 2016 года № 49
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 08.02.2016 № 49.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республики Казахстан", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Риддера Теленчинова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов