"2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16 -V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы N 29/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қарашада N 3539 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 947/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2014 № 947/04-08 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабының 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188 - V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280 - V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3508 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16-V "2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 3155 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5869930,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2675896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 42740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3137873,8 мың теңге;
2) шығындар – 5875655,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35271 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90996 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V "О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года N 29/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2014 года № 3539. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 947/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 947/04-08).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V "О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3155 от 13 января 2014 года, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 31 января 2014 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5869930,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2675896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3137873,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5875655,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35271 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90996 тысяч тенге.";

9-1 тармақ алынып тасталсын;
10-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 464099 мың теңге көлемінде 5- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:";
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"198790 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға;";
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"41293 мың теңге – сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;";
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"27273 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға.";
12-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 495431 мың теңге көлемінде 7- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:";
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"167946 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюжеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 748517 мың теңге көлемінде 9- қосымшаға сәйкес көзделсін.";
осы шешімнің 1234 - қосымшаларына сәйкес 1579 - қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. КИРЬЯНОВ
Қалалық мәслихат хатшысы
И. ПАНЧЕНКО
2014 жылғы 29 қазандағы

пункт 9-1 исключить;
в пункте 10 абзац первый изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 464099 тысяч тенге, согласно приложению 5, в том числе:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"198790 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерной - коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"41293 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"27273 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
в пункте 12 абзац первый изложить в следующей редакции:
"12. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 495431 тысяч тенге, согласно приложению 7, в том числе:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"167946 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 748517 тысяч тенге, согласно приложению 9.";
приложения 1579 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата
С.КИРЬЯНОВ
И.ПАНЧЕНКО
Приложение 1
к решению XХIХ сессии
Риддерского городского
маслихата
от 29 октября 2014 года