Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде № 3412 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 17.08.2015 № 2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33 бабы 2 тармағына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында және жергiлiктi және басқа да жағдайларды есепке ала отырып, Аягөз ауданының әкiмi ШЕШТI:
1. Осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес Аягөз ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткiзу үшiн сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Н. Молдашев
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Мустафин
2014 жыл 24 маусым
Аягөз ауданы әкімінің
2014 жылғы " 24 " маусым
№ 1 шешімімен бекітілген
Сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 09.01.2015 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
305 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Маженова көшесі, № 1 үй "Қамқор Локомотив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы "Аягөз локомотив жөндеу депосы".
Шекарасы:
Гвардейская көшесі, № 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Ларшина көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Найманбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 үйлер.

Об образовании избирательных участков по Аягозскому району
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2014 года № 3412. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 17.08.2015 № 2.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Аягозкого района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аягозского района Ргаеву К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района Н. Молдашев
Утвержден решением
акима Аягозского района
от " 24 " июня 2014 года № 1
Избирательные участки
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 09.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аягозский избирательный участок № 305.
Центр – город Аягоз, улица Маженова, дом № 1 "Аягозское локомотиво ремонтное депо" филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Қамқор Локомотив".
Границы:
улица Гвардейская, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16.
улица Ларшина, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22.
улица Найманбаева, дома №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112, 113, 114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223, 224,225, 226.

Пролетарская көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Маженов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150,151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 үйлер.
6 пункт көшесі, № 5, 6, 7, 2а, 4а, 25а, 43а үйлер.
Шакенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 үйлер.
№ 306 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Гагарин көшесі, № 20 үй "Д. Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:

улица Пролетарская, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14.
улица Маженова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49.
улица Желтоксана, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223,224,225,226,227,228,229,230,231,232,233,234,235,236,237,238,239,240,241,242,243,244,245,246,247,248,249,250,251,252,253,254,255,256,257,258,259,260,261,262,263,264,265,266,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276,277,278,279,280,281,282,283,284,285,286,287,288,289,290,291,292,293,294,295,296,297,298,299,300,301,302,303,304,305,306,307,308,309,310,311,312,313,314,315,316,317,318,319,320,321,322,323,324,325,326,327,328,329,330,331,332,333,334,335,336,337,338,339,340,341,342,343,344,345,346,347,348,349,350,351,352,353,354,355,356,357,358,359,360,361,362,363,364,365,366, 367,368,369.
улица 6 пункт, дома № 5,6,7,2а,4а,25а,43а.
улица Шакенова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187.
Аягозский избирательный участок № 306.
Центр – город Аягоз, улица Гагарина, дом № 20 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Д. Бабатайулы".
Границы:

Барақ-Батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 үйлер.
Тоқсанғазин көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 үйлер.
Гагарин көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 үйлер.

улица Барак-Батыра, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223,224,225,226,227,228,229,230,231,232,233,234,235,236,237,238,239,240.
улица Токсангазина, дома № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223,224,225,226,227,228,229,230,231,232,233,234,235,236,237,238,239,240,241,242,243,244,245,246,247,248,249,250,251,252,253,254,255,256,257,258,259,260,261,262,263,264,265,266,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276,277.
улица Гагарина, дома № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42, 44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90,92,94,96,98,100,102,104,106,108,110,112,114,116,118,120,122,124,126,128,130,132,134,136,138,140,142,144,146,148,150,152, 154,156, 158,160.

Подгорная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 үйлер.
Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер.
Тұрғанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
308 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Валиханов көшесі, № 2 үй "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Полевая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а үйлер.
Адилбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Би Боранбай көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлер.
Отарбеков көшесі, № 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер.
Ғ. Шөкімұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер.

улица Подгорная, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159, 160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171.
улица Амангельды, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56, 57,58,59,60,61,62,63.
улица Турганбаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27.
Аягозский избирательный участок № 308.
Центр – город Аягоз, улица Валиханова, дом № 2 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6".
Границы:
улица Полевая, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12а.
улица Адилбаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25, 26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45.
улица Би Боранбая, дома № 1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79.
улица Отарбекова, дома № 1б,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81.
улица Г. Шокимулы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73.

Тайкиманов көшесі, № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93,94, 95, 96, 97, 98, 99/2 үйлер.
Байғабылұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер.
309 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Валиханов көшесі, № 25 үй "Жолжөндеу учаскесі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Сәтпаев көшесі, № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/2 үйлер.
Құлсейтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
Матросов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
9 микрорайон көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 19 үйлер.
Шантемисов көшесі, № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Жамбыл көшесі, № 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93 а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163 үйлер.
С. Жүнүсов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Железнодорожный переулок көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Ш. Уалиханов көшесі, № 27, 31, 33, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер.
Подстанция көшесі, № екі квартиралық үй, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 пәтерлер.
Кудерин көшесі, № 107 а, 107 Б, 109, 109А, Б, 111, 113, 113А, 130, 156 үйлер.
С. Жолдасовтар көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер.
Сейфуллина көшесі, № 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 үйлер.
№ 311 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі, № 67 үй "К. Бозтаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Б. Момышұлы көшесі, № 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146 үйлер.

улица Тайкиманова, дома № 1/1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86, 87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96,97,98,99/2.
улица Байгабылулы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32.
Аягозский избирательный участок № 309.
Центр – город Аягоз, улица Валиханова, дом № 25 Государственное учреждение "Дорожно-эксплуатационный участок".
Границы:
улица Сатпаева, дома № 1/1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25, 26, 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40/2.
улица Кулсейтова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51.
улица Матросова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.
улица 9 микрорайон, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, 15,16,17,19.
улица Шантемисова, дома № 1/1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
улица Джамбула, дома № 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82, 83,84,85, 86,87,88,89,90,91, 92,93,93а,100,100/1,100/2,100/3,100а.
улица Б. Момышулы, дома № 145,147,149,151,153,155,157,159,161,163.
улица С. Жунусова, дома № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15.
улица Железнодорожный переулок, дома № 3, 4,5,6,7,8,9,10.
улица Ш. Валиханова, дома № 27,31,33,43,45, 47,49,51,53.
улица Подстанция, дома № двухквартирный дом, квартиры № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11.
улица Кудерина, дома № 107 а,107 Б,109,109А,Б,111,113,113А,130,156.
улица С. Жолдасовых, дома № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52.
улица Сейфуллина, дома № 95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109, 110,111, 112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124.
Аягозский избирательный участок № 311.
Центр – город Аягоз, улица Танирбергенова, дом № 67 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени К.Бозтаева".
Границы:
улица Б. Момышулы, дома № 109,111,113,115,117,119,121,123,125,127,129,131,133, 135,137,139,141,78,80,82,84,86,88,90,92,94,96,98,100,102,104,106,108,110,112,114,116,118,120,122, 124,126,128,130,132,134,136,138,140,142,144,146.

Алтынсарина көшесі, № 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 үйлер.
Сибирский переулок көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12 үйлер.
Мамбетов көшесі, № 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер.
Дюсенов көшесі, №71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148 үйлер.
Макеев көшесі, № 11,13,15,17,19,21,21 а,19 а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12,14,16 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі, № 4, 20 үйлер.
Тәңірбергенов көшесі, № 49,51,53,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80, 82 үйлер.
Ш.Уалиханов көшесі, № 1, 2,4,5,6,7,7а,8,9,10,11,16,18,22,22А,22В,34,30,32,34 үйлер.
Ақанаев көшесі, №.40,42,44,44а,69,71,73,75,77,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97,101,103а үйлер.
Гагарин көшесі, № 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171,172,173,174,175,176, 177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216 үйлер.
Барақ батыр көшесі, № 241а,242,243,244,245,246,247,248,249,250,251,252,253,254, 255,256,257,258,259,260,261,262,263,264,265,266,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276,277,278, 279,280,281,282, 283,284,285,286,287,288,289,290,291,292,293,294,295,296 үйлер.
Кажымұқан көшесі, барлық үйлер.
Нефтебаза көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 үйлер.
№ 312 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Ауэзова көшесі, № 23 үй "№ 1 қалалық аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ауэзова көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76 үйлер.
Шәкәрім көшесі, № 33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54, 55,56,57, 58, 59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85, 86,87,88, 89,90,91, 92,93,94,95,96 үйлер.
Кудерин көшесі, № 9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28, 29,30,31, 32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,133а,133б үйлер.
Серғазин көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57, 58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128 үйлер.

улица Алтынсарина, дома № 90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105, 106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116.
улица Сибирский переулок, дома № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
улица Мамбетова, дома № 43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61, 62,63,64,65,66,67,68,69,70,71, 72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88.
улица Дюсенова, дома № 71,73,75,77,79,81,83,130,132,134,136,138,140,142,144, 146,148.
улица Макеева, дома № 11,13,15,17,19,21,21 а,19 а,23,25,45,47а,55,55а 12,14,16.
улица Богенбай батыра, дома № 4,20.
улица Танирбергенова, дома № 49,51,53,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82.
улица Ч. Валиханова, дом № 1,2,4,5,6,7,7а,8,9,10,11,16,18,22,22А,22В,34,30,32,34.
улица Аканаева, дома № 40,42,44,44а,69,71,73,75,77,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97, 101,103а.
улица Гагарина, дома № 162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175, 176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199, 200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216.
улица Барак батыра, дома № 241а, 242,243,244,245,246,247,248,249,250,251,252,253, 254,255,256,257,258,259,260,261,262,263,264,265,266,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276,277,278,279,280,281,282, 283,284,285,286,287,288,289,290,291,292,293,294,295,296.
улица Кажымукана, все дома.
улица Нефтебаза, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
Аягозский избирательный участок № 312.
Центр – город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 23 Коммунальное государственное учреждение "Городская смешанная общеобразовательная средняя школа № 1".
Границы:
улица Ауэзова, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76.
улица Шакарима, дома № 33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52, 53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96.
улица Кудерина, дома № 9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105, 133а,133б.
улица Сергазина, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115, 116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128.

Ақтамберды көшесі, № 42,44,46,48 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № 43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77, 79,81,83, 85,87, 89,91,93,95,97, 99,101,103,105,107,109,111,113,115 үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 29, 31 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі, № 32 үй.
Абай бульвары көшесі, № 22,24,24а,32 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78, 80,82,84, 86,88,90,92,94,96 үйлер.
№ 313 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Абай бульвары көшесі, № 12 үй "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
Б. Момышұлы көшесі, № 64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,76а,81,82,83,84, 85,86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93,94,95, 96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № 54,54 а, 88 үйлер.
Тәңірбергенов көшесі, № 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43, 44,45, 45а, 46,47,48, 49, 50,51,52 үйлер.
Дюсенов көшесі, № 57,59,61,63,65,67,69,108,110,112,114,116,118,120,122,124,126,128 үйлер.
Мамбетов көшесі, №27,29,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,46,48,50,52,54,56, 58,60,62, 64, 66, 33,35,37 үйлер.
Макеев көшесі, № 1,3,5,7,9,11,39,41,2,4,6,8,10,12,14,16,18,22,24,26 үйлер.
Ақанаев көшесі, № 67, 67А, 68, 68А үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 18 үй.
Бөгенбай батыр көшесі, № 3 үй.
№ 315 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Абай бульвары көшесі, № 17 үй "№ 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Алтынсарин көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27, 28, 29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44 үйлер.
Ақтамберды көшесі, № 20, 23,29,33,37 үйлер.
Ақтамберды көшесі, № 26,28,30 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41, 43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36, 38,40,42,44,46,48,50,52,54,56 үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 21,23 үйлер.
Ғаббасов көшесі, № 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34, 35,36, 37, 38, 39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50 үйлер.
Болатов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64 үйлер.
Кұрманғазы көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60 үйлер.

улица Актамберды, дома № 42,44,46,48.
улица Алтынсарина, дома № 43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77, 79,81,83,85,87,89,91,93,95,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115.
улица Бульвар Абая, дома № 29,31.
улица Богенбай батыра, дом № 32.
улица Бульвар Абая, дома № 22,24,24а,32.
улица Сейфуллина, дома № 38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76, 78,80, 82,84,86,88,90,92,94,96.
Аягозский избирательный участок № 313.
Центр – город Аягоз, улица Бульвар Абая, дом № 12 Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу".
Границы:
улица Б. Момышулы, дома № 64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,76а,81,82,83, 84,85,86, 87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107.
улица Алтынсарина, дома № 54,54 а,88.
улица Танирбергенова, дома № 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43, 44,45, 45а,46,47,48,49,50,51,52.
улица Дюсенова, дома № 57,59,61,63,65,67,69,108,110,112,114,116,118,120,122,124, 126,128.
улица Мамбетова, дома № 27,29,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,46,48,50,52,54 ,56,58, 60,62,64,66.
улица Макеева, дома № 1,3,5,7,9,11,39,41,2,4,6,8,10,12,14,16,18,22,24,26.
улица Аканаева, дома № 67,67А,68,68А.
улица Бульвар Абая, дом № 18.
улица Богенбай батыра, дом № 3.
Аягозский избирательный участок № 315.
Центр – город Аягоз, улица Бульвар Абая, дом № 17 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3".
Границы:
улица Алтынсарина, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44.
улица Актамберды, дома № 20,23,29,33,37.
улица Актамберды, дома № 26,28,30.
улица Б. Момышулы, дома № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37, 39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,
34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56.
улица Бульвар Абая, дома № 21,23.
улица Габбасова, дома № 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37, 38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50.
улица Болатова, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64.
улица Курмангазы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57, 58,59,60.

Саметов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28, 29, 30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55, 56,57,58,59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79 үйлер.
Водосточная көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27, 28, 29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54, 55,56,57,58, 59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70 үйлер.
Искаков көшесі, № 14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52, 54,56, 58, 60,62, 64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90 үйлер.
Янушкевич көшесі, № 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40, 41,42,43, 44, 45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69, 70, 71, 72, 73,74, 75,76,77,78,79,80 үйлер.
Зеленый переулок көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 үйлер.
Оспанов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22 үйлер.
Ақанаев көшесі, №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47, 49,51,53,55,57,59,61 үйлер.
№ 316 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Абай бульвары көшесі, № 15 үй "№ 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Коммунальная көшесі, № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25, 26 үйлер.
Янушкевич көшесі, № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 үйлер.
Сүлейменова көшесі, № 1½,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43, 45,47,49, 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36 үйлер.
Дүйсенов көшесі, № 13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41, 36,38,40,42,44, 46,48,50, 52, 54, 56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90,92,102 үйлер.
Тәңірбергенов көшесі, № 2/2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,29,31 үйлер.
Мамбетов көшесі, № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19, 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30 үйлер.
Ақтамберды көшесі, № 1,3,5,7,9,11,13,15,17, 2,4,6,8,10,12,14 үйлер.
Ақанаева көшесі, № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28 үйлер.
Актюбинская көшесі, № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42, 44,46,48, 50, 52, 54,56,58, 60, 62, 64, 66, 68,70,72 үйлер.
Искаков көшесі, № 2,4,6,8,10,12 үйлер.
Ғаббасов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13 үйлер.
№ 317 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 76 үй "Қалалық көпсалалы қазақ мектеп -гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:

улица Саметова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79.
улица Водосточная, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70.
улица Искакова, дома № 14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54, 56,58, 60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90.
улица Янушкевича, дома № 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38, 39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80.
улица Зеленый переулок, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19.
улица Оспанова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22.
улица Аканаева, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,49,51,53,55,57,59,61.
Аягозский избирательный участок № 316.
Центр – город Аягоз, улица Бульвар Абая, дом № 15 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7".
Границы:
улица Коммунальная, дома № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26.
улица Янушкевича, дома № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18.
улица Сулейменова, дома № 1½,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41, 43,45, 47,49,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36.
улица Дуйсенова, дома № 13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,36,38,40,42, 44,46,48, 50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90,92, 102.
улица Танирбергенова, дома № 2/2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,1,3,5,7,9,11,13,15, 17,19,21,23,25,27,29,31.
улица Мамбетова, дома № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24, 26,28,30.
улица Актамберды, дома № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,2,4,6,8,10,12,14.
улица Аканаева, дома № 2,4,6,8, 10,12,14,16,18,20,22,24,26,28.
улица Актюбинская, дома № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40, 42,44,46, 48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72.
улица Искакова, дома № 2,4,6,8,10,12.
улица Габбасова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13.
Аягозский избирательный участок № 317.
Центр – город Аягоз, улица Актамберды, дом № 76 Коммунальное государственное учреждение "Городская многопрофильная казахская школа - гимназия".
Границы:

Ақтамберды көшесі, № 62,66,78,80,82, 84,86 үйлер.
Маметова көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22а,24а үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 49,53,59,59а,61,63,65 үйлер.
Панфилов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25, 26, 27,28, 29,30,31 үйлер.
Шәкәрім көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28, 29, 30,31,32,33, 34,35,36 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,2,4,6,8,10,12,14, 16,18,20, 22, 24, 26,28,30,32,34,36 үйлер.
Жамбыл көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20 үйлер.
Рахимов көшесі, № 10,14,14а,16 үйлер.
№ 319 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 22 үй "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Дүйсенов көшесі, №1,3,5,7,9,11,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36 үйлер.
Көшкімбаева көшесі, № 2а,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,6,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223,224,225,226, 227,228,229,230,231,232,233,234,235,236,237,238,239,240,241,242,243,244,245,246,247,248,249,250,251 үйлер.
Нұғманов көшесі, № 1,2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62 үйлер.
Маяковский көшесі, № 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28, 29,30,31, 32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44 үйлер.
Д.Нүрпейсова көшесі, № 1,2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27, 28,29,30,31 үйлер.
Чкалов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25үйлер.
Бигелдинов көшесі, № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25 үйлер.
Дүйсенғазин көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82 үйлер.

улица Актамберды, дома № 62,66,78,80,82, 84,86.
улица Маметовой, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22а,24а.
улица Бульвар Абая, дома № 49,53,59,59а,61,63,65.
улица Панфилова, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25, 26,27,28,29,30,31.
улица Шакарима, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36.
улица Сейфуллина, дома № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,2,4,6,8,10, 12,14,16,18, 20,22,24,26,28,30,32,34,36.
улица Джамбула, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20.
улица Рахимова, дома № 10,14,14а,16.
Аягозский избирательный участок № 319.
Центр – город Аягоз, улица Байтурсынова, дом № 22 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5".
Границы:
улица Дуйсенова, дома № 1,3,5,7,9,11,2, 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36.
улица Кошкимбаевой, дома № 2а,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136, 137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149,150,151,152,153,154,155,156,157,158, 159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180,181,182,183,184,185,186,187,188,189,190,191,192,193,194,195,196,197,198,199,200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,220,221,222,223,224,225,226,227,228,229,230,231,232,233,234,235,236,237,238,239,240,241,242,243,244,245,246,247,248,249,250,251.
улица Нугманова, дома № 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62.
улица Маяковского, дома № 1,2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44.
улица Д. Нурпейсовой, дома № 1,2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20, 21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31.
улица Чкалова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25.
улица Бигельдинова, дома № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25.
улица Дуйсенгазина, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82.

Радионов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55 үйлер.
Нұрахметов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27, 28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55, 56,57,58, 59, 60,61,62, 63,64,65 үйлер.
Искаков көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79 үйлер.
Байтұрсынов көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84 үйлер.
Горький көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27,28, 29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44 үйлер.
Шыңғожа батыр көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52 үйлер.
Сүлейменов көшесі, № 38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,51,53,55,57,59,61,63,65,67 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135, 136 үйлер.
№ 320 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 23 үй "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Терешкова көшесі, № 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27, 28,29,30, 31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96 үйлер.
Апрошкин көшесі, № 1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16а үйлер.
Зенин көшесі, № 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27, 28,29 үйлер.
Тоқтаров көшесі, № 1,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28, 29,30, 31,32,33, 34 үйлер.

улица Радионова, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55.
улица Нурахметова, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65.
улица Искакова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79.
улица Байтурсынова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84.
улица Горького, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44.
улица Шынгожа батыра, дома № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19, 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52.
улица Сулейменова, дома № 38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,51,53,55,57,59,61,63, 65,67.
улица Молдагуловой, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136.
Аягозский избирательный участок № 320.
Центр – город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 23 Коммунальное государственное учреждение "Городская казахская школа - лицей".
Границы:
улица Терешковой, дома № 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29, 30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96.
улица Апрошкина, дома № 1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16а.
улица Зенина, дома № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28, 29.
улица Токтарова, дома № 1, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34.

Шұбартау көшесі, № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 үйлер.
Манғазбаев көшесі, № 1/1,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55, 56,57, 58, 59,60а үйлер.
Школьная көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 а үйлер.
Бектыбаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 үйлер.
М. Сарсембаев көшесі, № 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 27,28, 29, 30, 31, 32,33, 34,35,36 үйлер.
Дюсенбаев көшесі, дома № 3,4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54, 55,56,57, 58,59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70 үйлер.
С. Оразалинов көшесі, барлық үйлер.
Шакеров көшесі, № 1,2,3, 4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25, 26, 27,28, 29,30,31,32 үйлер.
Даутбергенов көшесі, № 1,2, 3, 4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 үйлер.
Терликбаев көшесі, № 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26, 27, 28,29, 30,31, 32,33, 34,35,36, 37,38 үйлер.
Шайханқари көшесі, № 1, 2,3, 4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25, 26,27, 28,29, 30,31,32,33, 34,35,36, 37,38,39,40,41,42,43,44,45 үйлер.
Оспанов көшесі, № 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41, 42,43,44, 45, 46, 47,48 үйлер.
Титаков көшесі, № 1,2,3, 4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27, 28, 29,30,31,32,33,34 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149, 150,151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171 үйлер.
Байтұрсынов көшесі, №85,86,87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103, 104,105,106, 107, 108,109,110 үйлер.
Нұғманов көшесі, № 61,63,63 А,65,67, 69,64,66 үйлер.
Мерей-Байшашев көшесі, № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56, 57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74 үйлер.
Кұрманғали Халид көшесі, № 1,2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66 үйлер.
Ақтамберды көшесі, № 41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59, 60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79а үйлер.
№ 323 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Рахимова көшесі, № 1 үй "Аягөз ауданының медициналық бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:

улица Чубартауская, дома № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19.
улица Мангазбаева, дома № 1/1, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60а.
улица Школьная, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 а.
улица Бектыбаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
улица М. Сарсембаева, дома № 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36.
улица Дюсенбаева, дома № 3, 4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70.
улица С. Оразалинова, все дома.
улица Шакерова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31,32.
улица Даутбергенова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19.
улица Терликбаева, дома № 3,4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20, 21,22,23,24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38.
улица Шайханкари, дома № 1,2,3,4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36, 37,38,39,40,41,42,43,44,45.
улица Оспанова, дома № 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40, 41,42,43,44,45, 46,47,48.
улица Титакова, дома № 1,2,3,4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27,28,29,30,31,32,33,34.
улица Молдагуловой, дома № 137,138,139,140,141,142,143,144,145,146,147,148,149, 150, 151, 152,153,154,155,156, 157,158,159,160,161,162,163,164,165,166,167,168,169,170,171.
улица Байтурсынова, дома № 85,86,87,88,89,90,91, 92,93,94,95,96,97,98,99,100,101, 102,103,104,105,106,107,108,109,110.
улица Нугманова, дома № 61,63,63 А,65,67, 69,64,66.
улица Мерей-Байшашева, дома № 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20, 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74.
улица Курмангали Халида, дома № 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17, 18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66.
улица Актамберды, дома № 41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57, 58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79а.
Аягозский избирательный участок № 323.
Центр – город Аягоз, улица Рахимова, дом № 1 Коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинское объединение Аягозского района".
Границы:

Аталықова көшесі, № 3,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27, 28, 29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48 үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 52,54,56,58,60,62 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73, 75,77,79,81, 83,85,87,89,91,93 үйлер.
Жамбыл көшесі, № 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40, 41,42, 43, 44, 45, 46,47, 48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61, 22 а,б, 24 а,б үйлер.
Маметова көшесі, № 9а,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28,29,30, 31,32, 33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52 а, 9 а,б,в 19а,15в,33а,35,68 үйлер.
Қабанбай батыр көшесі, барлық үйлер.
Панфилов көшесі, № 30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72, 33а,35, 37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69 үйлер.
Рахимов көшесі, № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31 үйлер.
№ 324 Егізқызыл сайлау учаскесі.
Орталығы – Егізқызыл айырығы "Айырық кеңсесі".
Шекарасы:
Егізқызыл айырығы, барлық үйлер.
Ақдала айырығы, барлық үйлер.
№ 21 айырығы, барлық үйлер.
Алтынқолат айырығы, барлық үйлер.
Айғыржал айырығы, барлық үйлер.
№ 325 Жыланды сайлау учаскесі.
Орталығы – Жыланды айырығы "Айырық кеңсесі".
Шекарасы:
Жыланды айырығы, барлық үйлер.
Темеклі айырығы, барлық үйлер.
Көшкентал айырығы, барлық үйлер.
Жырғалы айырығы, барлық үйлер.
№ 22,24,27 айырықтар, барлық үйлер.
№ 326 Оңтүстік сайлау учаскесі.
Орталығы - Оңтүстік қалашығы "№ 4 аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Оңтүстік қалашығы, барлық үйлер.
3 километр көшесі, барлық үйлер.
Заезжий двор көшесі, барлық үйлер.
№ 330 Ақтоғай сайлау учаскесі.
Орталығы – Актоғай кенті "№ 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
1 квартал көшесі, №1, 3, 5, 12, 13, 15, 16, 18, 23, 29, 35 үйлер.
Амангельдинов көшесі, № 1, 5,6,7,8,9 ,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24,25,26, 27, 28,29, 30, 31,32, 33,34,35,36,37,38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 53б, 59 үйлер.
Балтабек қажы көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,1011,12,13,14,15,16,17 ,18 а, 20, 20 а, 22,23, 24, 26, 27, 28, 29,30,31,32,32А,34,36,36А үйлер.
Ғ. Мұратбаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21, 22,23,24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,40,41,42,44,46,48,50,54,58,60,66,68,70,72,76,84,85 үйлер.
Жастар көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7, 9 үйлер.
Желтоқсан көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68, 69, 70, 74, 76, 99 үйлер.

улица Аталыкова, дома № 3, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26, 27,28,29,30,31,32,33, 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48.
улица Бульвар Абая, дома № 52,54,56,58,60,62.
улица Сейфуллина, дома № 35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73, 75,77, 79,81,83,85,87,89,91,93.
улица Джамбула, дома № 21, 22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39, 40,41,42, 43,44, 45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,22 а,б,24а,б.
улица Маметовой, дома № 9а, 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27, 28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52а,9а,б,в,19а,15в,33а,35,68.
улица Кабанбай батыра, все дома.
улица Панфилова, дома № 30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62, 64,66,68,70,72, 33а,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69.
улица Рахимова, дома № 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31.
Егизкызылский избирательный участок № 324.
Центр – разъезд Егизкызыл "Контора разъезда".
Границы:
разъезд Егизкызыл, все дома.
разъезд Акдала, все дома.
разъезд № 21, все дома.
разъезд Алтынколат, все дома.
разъезд Айгыржал, все дома.
Жыландинский избирательный участок № 325.
Центр – разъезд Жыланды "Контора разъезда".
Границы:
разъезд Жыланды, все дома.
разъезд Темекли, все дома.
разъезд Кошкентал, все дома.
разъезд Жыргалы, все дома.
разъезды № 22,24,27, все дома.
Южный избирательный участок № 326.
Центр – Южный городок Коммунальное государственное учреждение "Смешанная общеобразовательная средняя школа № 4".
Границы:
Южный городок, все дома.
улица 3 километр, все дома.
улица Заезжий двор, все дома.
Актогайский избирательный участок № 330.
Центр – станция Актогай Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8".
Границы:
улица 1 квартал, дома № 1,3,5,12,13,15,16,18,23,29,35.
улица Амангельдинова, дома № 1,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23, 24,25,26,27, 28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,40,42,43,45,46,47,53,53б,59.
улица Балтабек қажы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,1011,12,13,14,15,16,17,18а,20,20 а,22,23,24,26, 27,28,29,30,31,32,32А,34,36,36А.
улица Г. Муратбаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,40,41,42,44,46,48,50,54,58,60,66,68,70,72,76,84,85.
улица Жастар, дома № 1,2,3,4,5,6,7,9.
улица Желтоксана, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26, 27,28,29,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,69,70,74,76,99.

Искаков көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10, 11,12,13,14,15,16,17, 19,20,21,22,23, 24,25,26,27, 29, 30, 31,32,33,34,35,36,37, 39,41,42,43,44 үйлер.
Қабанбай батыр көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24, 25,26,27, 28,29,30, 32, 36, 50, 50 А, 52 үйлер.
Қазбек көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 28,29,30,31, 33, 40, 45, 49, 54, 56 үйлер.
Күзембаева көшесі, № 10,12,14,16, 17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30, 31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,46,47,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,63,64,65,66, 68,68в,70,72,74,75,76,78,80,81,82,83,86,87, 88,89,90,91,92,93,94,96,96А,98, 99,101,102,107,115, 116,117,119,144,177 үйлер.
Мансұлұлы көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19, 20,21,22,23,24,25, 26,27,28, 30,32,34, 34А,35,38,40,42,46,47,50,51,52,54 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 2,4,6,8,10,12,14 үйлер.
Сәтпаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6, 8, 10,11,12,13,14,16,17,18,20,22,24,26,27,28,32,36,44 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,16,17,18,19,21,22,23,24,25, 26,27,28,29,30, 31,33,34,36,37,42,45,47,48,60,68,77,80,90,100 үйлер.
Жақсыбұлақ көшесі, барлық үйлер.
№ 331 Ақтоғай сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтоғай кенті, Маметова көшесі, № 3а үй "Ақтоғай кентінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
А. Кұнанбаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28, 29,30,32,33 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91, 92,93 үйлер.
Қ.Сәтпаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31 үйлер.
Достық көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74 үйлер.
М. Маметова көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 үйлер.
Ж. Жабаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83 үйлер.
Военный городок көшесі, № 1 үй.
А. Молдағұлова көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8 үйлер.
Т. Күзембаев көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8 үйлер.

улица Искакова, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,29,30,31,32,33,34,35,36,37,39,41,42,43,44.
улица Кабанбай батыра, дома №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24, 25,26,27,28,29,30,32,36,50,50 А,52.
улица Казбека, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,28,29,30,31,33,40,45,49,54,56.
улица Кузембаева, дома № 10,12,14,1618,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31, 32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,46,47,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,63,64,65,66,68,68в,70,72,74,75,76,78,80,81,82,83,86,87,88,89,90,91,92,93,94,96,96А,98,99,101,102,107,115,116,117,119,144,177.
улица Мансулулы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,30,32,34,34А,35,38,40,42,46,47,50,51,52,54.
улица Молдагуловой, дома № 2,4,6,8,10,12,14.
улица Сатпаева, дома № 1,2,3,4,5,6,8,10,11,12,13,14,16,17,18,20,22,24,26,27,28, 32,36,44.
улица Сейфуллина, дом № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,16,17,18,19,21,22,23,24,25, 26,27,28, 29,30,31,33,34,36,37,42,45,47,48,60,68,77,80,90,100.
улица Жаксыбулак, все дома.
Актогайский избирательный участок № 331.
Центр – станция Актогай, улица Маметовой, дом № 3а Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры станции Актогай".
Границы:
улица А. Кунанбаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22, 23,24,25,26, 27,28,29,30,32,33.
улица Б. Момышулы, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91, 92,93.
улица К. Сатпаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29,30,31.
улица Достык, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25, 26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74.
улица М. Маметовой, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14.
улица Ж. Жабаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26, 27,28,29.
улица С. Сейфуллина, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62, 63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83.
улица Военный городок, дом № 1.
улица А. Молдагуловой, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8.
улица Т. Кузембаева, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8.

Жақсыбұлақ айырығы, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9 үйлер.
Шолқызыл айырығы, № 1,2,3,4,5 үйлер.
№ 333 Тарбағатай сайлау учаскесі.
Орталығы – Тарбағатай ауылы "Тарбағатай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қабанбай көшесі, №3,22 үйлер.
ферма, № 3,4 үйлер.
№ 1 ферма, барлық үйлер.
№ 334 Малтүгел сайлау учаскесі.
Орталығы – Малтүгел елді мекені "Малтүгел шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Малтүгел елді мекені, барлық үйлер.
№ 336 Ортаарал сайлау учаскесі.
Орталығы – Ортаарал елді мекені "Ортаарал шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ортаарал елді мекені, барлық үйлер.
№ 337 Ақтүбек сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтүбек елді мекені "Ақтүбек шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақтүбек елді мекені, барлық үйлер.
№ 338 Ақши сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақши ауылы "Ақши жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қабанбай батыр көшесі, № 4, 19, 20, 40 үйлер.
Қасенов көшесі, № 12, 5, 8 үйлер.
№ 339 Сарыарқа сайлау учаскесі.
Орталығы – Сарыарқа ауылы "Сарыарқа жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Сарыарқа елді мекені, № 14, 20, 25, 59, 7 үйлер.
А. Байтұрсынов көшесі, № 13,5, 2 үйлер.
Балтатарка көшесі, № 14, 3 үйлер.
Дюсенгазин көшесі, № 41, 41Б үйлер.
Садовая көшесі, №12 үй.
Степная көшесі, №1 үй.
№ 340 Ақшәулі сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақшәулі ауылы "Ақшәулі жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақшәулі ауылы, № 12, 60, 70, 85 үйлер.
Ақшәулі көшесі, № 32, 65 үйлер.
Ақшәулинская көшесі, №14, 33, 60 үйлер.
Көктөбе көшесі, № 23, 27, 4, 6, 7 үйлер.
Октябрьская көшесі, № 26, 32, 55, 79, 80 үйлер.
Рысқұлов көшесі, № 1, 18, 22, 23, 24, 4, 74, 9 үйлер.
Школьная көшесі, №10, 2, 22, 27, 28, 31, 32, 37, 4, 43, 48, 54, 6, 61, 63, 64, 67, 69 үйлер.
Ы. Алтынсарин көшесі, № 4, 74 үйлер.
№ 341 Қарабұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы – Қарабұлақ елді мекені "Орақ-Балға шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қарабұлақ елді мекені, барлық үйлер.
№ 343 Мыңбұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы – Мыңбұлақ ауылы "Мыңбұлақ жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Айская көшесі, №1, 32, 5, 6, 7, 8 үйлер.
Бұлақ көшесі, №1, 12, 27, 5, 7 үйлер.
Новая көшесі, №11, 12 үйлер.
Орбита көшесі, № 1 үй.
Орталық көшесі, № 1, 10, 14, 16, 161, 20, 27, 3, 36, 4, 40, 5, 51, 57, 58, 72, 81, 9 үйлер. Подгорная көшесі, №10, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 32, 33, 37, 4, 41, 47, 5, 7 үйлер.

разъезд Жаксыбулак, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9.
разъезд Шолқызыл, дома № 1,2,3,4,5.
Тарбагатайский избирательный участок № 333.
Центр – село Тарбагатай Коммунальное государственное учреждение "Тарбагатайская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
улица Кабанбая, дома № 3,22.
ферма, дома № 3,4.
ферма № 1, все дома.
Малтугелский избирательный участок № 334.
Центр – населенный пункт Малтугел Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Малтугел".
Границы:
Населенный пункт Малтугел, все дома.
Ортааралский избирательный участок № 336.
Центр – населенный пункт Ортаарал Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Ортаарал".
Границы:
Населенный пункт Ортаарал, все дома.
Актубекский избирательный участок № 337.
Центр – населенный пункт Актубек Коммунальное государственное учреждение "Актубекская малокомплектная начальная школа".
Границы:
Населенный пункт Актубек, все дома.
Акшийский избирательный участок № 338.
Центр – село Акши Коммунальное государственное учреждение "Акшиская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
улица Кабанбай батыра, дома № 4,19,20,40.
улица Касенова, дома № 12,5,8.
Сарыаркинский избирательный участок № 339.
Центр – село Сарыарка Коммунальное государственное учреждение "Сарыаркинская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
населенный пункт Сарыарка, дома № 14, 20, 25, 59, 7.
улица А. Байтурсынова, дома № 13, 5, 2.
улица Балтатарка, дома № 14, 3.
улица Дюсенгазина, дома № 41,41Б.
улица Садовая, дом № 12.
улица Степная, дом № 1.
Акшаулинский избирательный участок № 340.
Центр – село Акшаули Коммунальное государственное учреждение "Акшаулинская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
населенный пункт Акшаули, дома № 12,60,70,85.
улица Акшаули, дома № 32, 65.
улица Акшаулинская, дома № 14, 33, 60.
улица Коктобе, дома № 23, 27, 4, 6, 7.
улица Октябрьская, дома № 26, 32, 55, 79, 80.
улица Рыскулова, дома № 1, 18, 22, 23, 24, 4, 74, 9.
улица Школьная, дома № 10, 2, 22, 27, 28, 31, 32, 37, 4, 43, 48, 54, 6, 61, 63, 64, 67, 69.
улица Ы. Алтынсарина, дома № 4, 74.
Карабулакский избирательный участок № 341.
Центр – населенный пункт Карабулак Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Орак-Балга".
Границы:
населенный пункт Карабулак, все дома.
Мынбулакский избирательный участок № 343.
Центр – село Мынбулак Коммунальное государственное учреждение "Мынбулакская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
улица Айская, дома № 1, 32, 5, 6, 7, 8.
улица Булак, дома № 1, 12, 27, 5, 7.
улица Новая, дома № 11, 12.
улица Орбита, дом № 1.
улица Орталык, дома № 1, 10, 14, 16, 161, 20, 27, 3, 36, 4, 40, 5, 51, 57, 58, 72, 81, 9.
улица Подгорная, дома № 10, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 32, 33, 37, 4, 41, 47, 5, 7.

Садовая көшесі, №10, 2, 4, 6 үйлер.
Ферма, № 1, 2, 26, 3, 4, 40 үйлер.
№ 344 Ақтас сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтас елді мекені "Ақтас шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақтас көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
№ 345 Кеңқолат сайлау учаскесі.
Орталығы – Кеңқолат елді мекені "Кеңқолат шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Кеңқолат елді мекені, барлық үйлер.
Ескенебұлақ елді мекені, барлық үйлер.
Қаинды елді мекені, барлық үйлер.
№ 346 Шыңқожа сайлау учаскесі.
Орталығы – Шыңқожа ауылы "Шыңқожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Шыңқожа ауылы, № 1, 14, 27, 304, 5 үйлер.
Ақтас көшесі, № 1 үй.
Искаков көшесі, № 34 үй.
Құрманғазы көшесі, № 18 үй.
Мыңбұлақ көшесі, барлық үйлер.
№ 348 Қаражал сайлау учаскесі.
Орталығы – Қаражал елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қаражал елді мекені, барлық үйлер.
№ 350 Майлин сайлау учаскесі.
Орталығы – Майлин ауылы "Б.Майлин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Майлин ауылы, № 1, 2, 28, 3, 31, 5, 80 үйлер.
Топар көшесі, барлық үйлер.
Ескі Майлин көшесі, барлық үйлер.
№ 351 Топар сайлау учаскесі.
Орталығы – Топар елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Топар елді мекені, барлық үйлер.
№ 352 Ақшатау сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақшатау ауылы "А.Көшкімбаева атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақшатау ауылы, № 14, 2, 20, 22, 25, 43, 5, 61, 8 үйлер.
Береке көшесі, № 15, 28 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі, № 3 үй.
Абай бульвары көшесі, № 49 үй.
Гагарин көшесі, № 196 үй.
Доненшиновтар көшесі, № 4 үй.
Заречная көшесі, № 2 үй.
Кудерина көшесі, № 8 үй.
Сайхманулы көшесі, № 15, 9 үйлер.
№ 353 Ақклет сайлау учаскесі.
Орталығы– Ақклет елді мекені "Ақклет шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақклет елді мекені, барлық үйлер.
№ 354 Қалғұты сайлау учаскесі.
Орталығы – Қалғұты елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қалғұты елді мекені, барлық үйлер.
№ 355 Қоңыртау сайлау учаскесі.
Орталығы – Қоңыртау елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қоңыртау елді мекені, барлық үйлер.
№ 356 Мамырсу сайлау учаскесі.
Орталығы – Мамырсу ауылы "С.Ғаббасов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:

улица Садовая, дома № 10, 2, 4, 6.
ферма, дома № 1, 2, 26, 3, 4, 40.
Актасский избирательный участок № 344.
Центр – населенный пункт Актас Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Актас".
Границы:
улица Актас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Кенколатский избирательный участок № 345.
Центр – населенный пункт Кенколат Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Кенколат".
Границы:
населенный пункт Кенколат, все дома.
населенный пункт Ескенебулак, все дома.
населенный пункт Каинды, все дома.
Шынгожинский избирательный участок № 346.
Центр – село Шынгожа Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Шынкожа батыра".
Границы:
населенный пункт Шынгожа, дома № 1, 14, 27, 304, 5.
улица Актас, дом № 1.
улица Искакова, дом № 34.
улица Курмангазы, дом № 18.
улица Мынбулак, все дома.
Каражалский избирательный участок № 348.
Центр – населенный пункт Каражал "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Каражал, все дома.
Майлинский избирательный участок № 350.
Центр – село Майлин Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Б.Майлина".
Границы:
населенный пункт Майлин, дома № 1, 2, 28, 3, 31, 5, 80.
улица Топар, все дома.
улица старый Майлин, все дома.
Топарский избирательный участок № 351.
Центр – населенный пункт Топар "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Топар, все дома.
Акшатауский избирательный участок № 352.
Центр – село Акшатау Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени А.Кошкимбаевой".
Границы:
село Акшатау, дома № 14, 2, 20, 22, 25, 43, 5, 61, 8.
улица Береке, дома № 15, 28.
улица Богенбай батыра, дом № 3.
улица Бульвар Абая, дом № 49.
улица Гагарина, дом № 196.
улица Доненшиновых, дом № 4.
улица Заречная, дом № 2.
улица Кудерина, дома № 8.
улица Сайхманулы, дома № 15, 9.
Акклетский избирательный участок № 353.
Центр – населенный пункт Аккилет Коммунальное государственное учреждение "Аккилетская малокомплектная начальная школа".
Границы:
населенный пункт Акклет, все дома.
Калгутинский избирательный участок № 354.
Центр – населенный пункт Калгуты "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Калгуты, все дома.
Коныртауский избирательный участок № 355.
Центр – населенный пункт Коныртау "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Коныртау, все дома.
Мамырсуский избирательный участок № 356.
Центр – село Мамырсу Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Габбасова".
Границы:

Мамырсу ауылы, № 1, 4, 10, 11, 17, 2, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 47, 49 үйлер.
Ақшатауская көшесі, № 32 үй.
Алтынсарин көшесі, № 1, 101, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 40, 5, 6, 7, 8 үйлер.
Аягөз 6 көшесі, № 1, 43 үйлер.
Бекжанова көшесі, № 2 үй.
Береговая көшесі, № 169, 19, 24, 28, 29, 32 үйлер.
Бозай көшесі, № 2 үй.
Валиханова көшесі, № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 60, 7, 8, 9 үйлер.
№ 357 Бозай сайлау учаскесі.
Орталығы – Бозай елді мекені "Сергиополь жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Бозай елді мекені, барлық үйлер.
№ 358 Қопа сайлау учаскесі.
Орталығы – Қопа ауылы "С.Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қопа ауылы, барлық үйлер.
№ 360 Тансық сайлау учаскесі.
Орталығы – Тансық айырығы "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Тансық айырығы, барлық үйлер.
№ 361 Тарлаулы сайлау учаскесі.
Орталығы – Тарлаулы ауылы "Қ.Қадыржанов атындағы Қызылқия жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Тарлаулы ауылы, барлық үйлер.
№ 362 Қопа сайлау учаскесі.
Орталығы – Қопа елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қопа елді мекені, барлық үйлер.
№ 363 Өркен сайлау учаскесі.
Орталығы – Өркен ауылы "С.Нұғманов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Өркен ауылы, барлық үйлер.
№ 364 Қарағаш сайлау учаскесі.
Орталығы – Қарағаш ауылы "Ж.Жабаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қарағаш ауылы, барлық үйлер.
№ 365 Айғыз сайлау учаскесі.
Орталығы – Айғыз ауылы "Айғыз жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Айғыз ауылы, барлық үйлер.
№ 366 Көксала сайлау учаскесі.
Орталығы – Көксала елді мекені "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Көксала елді мекені, барлық үйлер.
№ 367 Бидайық сайлау учаскесі.
Орталығы – Бидайық ауылы "М.Абеулов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Бидайық ауылы, барлық үйлер.
№ 368 Мәдениет сайлау учаскесі.
Орталығы – Мәдениет ауылы "Е.Рахмадиев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Мәдениет ауылы, барлық үйлер.
№ 369 Емелтау сайлау учаскесі.
Орталығы – Емелтау ауылы "Т.Көбдіков атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Емелтау ауылы, барлық үйлер.
№ 370 Қосағаш сайлау учаскесі.
Орталығы – Қосағаш ауылы "Ш.Уалиханов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қосағаш ауылы, барлық үйлер.
№ 371 Баршатас сайлау учаскесі.
Орталығы – Баршатас ауылы "Баршатас ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
Баршатас ауылы, барлық үйлер.
№ 372 Байқошқар сайлау учаскесі.
Орталығы – Байқошқар ауылы "Горный жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Байқошқар ауылы, барлық үйлер.
№ 373 сайлау учаскесі.
Орталығы – Малкелды ауылы "Т.Есімжанов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Малкелды ауылы, барлық үйлер.

село Мамырсу, дома № 1, 4, 10, 11, 17, 2, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 47, 49.
улица Акчатауская, дома № 32.
улица Алтынсарина, дома № 1,101,12,13,15,16,17,18,19,2,21,22,23,24,27,28,29,3,30,4, 40,5,6,7, 8.
улица Аягоз 6, дома № 1, 43.
улица Бекжанова, дом № 2.
улица Береговая, дома № 169, 19, 24, 28, 29, 32.
улица Бозайская, дом № 2.
улица Валиханова, дома № 1,10,11,12,13,15,16,17,19,2,20,21,23,24,25,27,3,30,32, 36,38,4,40,5, 6,60,7,8,9.
Бозайский избирательный участок № 357.
Центр – населенный пункт Бозай Коммунальное государственное учреждение "Сергиопольская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
населенный пункт Бозай, все дома.
Копинский избирательный участок № 358.
Центр – село Копа Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Сейфуллина".
Границы:
село Копа, все дома.
Тансыкский избирательный участок № 360.
Центр – разъезд Тансык "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
разъезд Тансык, все дома.
Тарлаулинский избирательный участок № 361.
Центр – село Тарлаулы Коммунальное государственное учреждение "Кызылкиянская общеобразовательная средняя школа имени К.Кадыржанова".
Границы:
село Тарлаулы, все дома.
Копинский избирательный участок № 362.
Центр – населенный пункт Копа "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Копа, все дома.
Оркенский избирательный участок № 363.
Центр – село Оркен Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Нугманова".
Границы:
село Оркен, все дома.
Карагашский избирательный участок № 364.
Центр – село Карагаш Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ж.Жабаева".
Границы:
село Карагаш, все дома.
Айгызский избирательный участок № 365.
Центр – село Айгыз Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Айгыз".
Границы:
село Айгыз, все дома.
Коксалинский избирательный участок № 366.
Центр – населенный пункт Коксала "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Коксала, все дома.
Бидайыкский избирательный участок № 367.
Центр – село Бидайык Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени М.Абеулова".
Границы:
село Бидайык, все дома.
Мадениетский избирательный участок № 368.
Центр – село Мадениет Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Е.Рахмадиева".
Границы:
село Мадениет, все дома.
Емелтауский избирательный участок № 369.
Центр – село Емелтау Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Кобдикова".
Границы:
село Емелтау, все дома.
Косагашский избирательный участок № 370.
Центр – село Косагаш Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова".
Границы:
село Косагаш, все дома.
Баршатасский избирательный участок № 371.
Центр – село Баршатас Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Баршатас".
Границы:
село Баршатас, все дома.
Байкошкарский избирательный участок № 372.
Центр – село Байкошкар Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Горный".
Границы:
село Байкошкар, все дома.
Малкелдинский избирательный участок № 373.
Центр – село Малкелды Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Есимжанова".
Границы:
село Малкелды, все дома.