"2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 27/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 3552 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/6-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 № 29/6-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы» Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3142 нөмірімен тіркелген, «Бесқарағай тынысы» газетінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 12 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 3178614,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 372675,6 мың теңге;
салықтық түсімдер – 353216,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4435,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15024,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2805938,4 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3178232,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 17981,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19542,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1561,0 мың теңге»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 5000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5000,0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -22599,6 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22599,6 мың теңге.».
1 қосымшадағы І «Түсімдер» бөлімінде:
«Салықтық түсімдер» 1 санаттағы «Табыс салығы» 1 сыныптағы «Жеке табыс салығы» 2 ішкі сынып «Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы» 4 ерекшелікпен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 19/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2014 года № 27/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 ноября 2014 года № 3552. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 29/6-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 29/6-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата «О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 19/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3142, опубликованное в газете «Бесқарағай тынысы» от 22 января 2014 года № 7-8, 1 февраля 2014 года № 12) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 3178614,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 372675,6 тысяч тенге;
налоговые поступления – 353216,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4435,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15024,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2805938,4 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3178232,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 17981,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19542,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1561,0 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000,0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -22599,6 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) – 22599,6 тысяч тенге.».
в приложении 1 в разделе І «Поступления»:
в категории 1 «Налоговые поступления» в классе 1 «Подоходный налог» подкласс 2 «Индивидуальный подоходный налог» дополнить спецификой 4 «Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты»;

«Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер» 3 санаттағы «Жердi және материалдық емес активтердi сату» 3 сынып «Материалдык емес активтерді сату» 2 ішкі сыныппен «Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем» 2 ерекшелікпен толықтырылсын.
1 қосымшадағы ІІ «Шығындар» бөлімінде:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк» 08 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:
«Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары» 478 032 бағдарламасы-160,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. СУЛТАНОВ
Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
11 қарашадағы № 27/2-V
шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 19/2-V
шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Кірістердің атауы
Сома
(мың теңге)
І. Түсiмдер

категорию 3 «Поступления от продажи основного капитала» класс 3 «Продажа земли и нематериальных активов» дополнить подклассом 2 «Продажа нематериальных активов» спецификой 2 «Плата за продажу права аренды земельных участков».
в приложении 1 в разделе ІІ «Затраты»:
функциональную группу 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» дополнить следующей программой:
программа 478032 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций»-160,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата
Т. СУЛТАНОВ
К. САДЫКОВ
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 11 ноября
2014 года № 27/2-V
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 25 декабря
2013 года № 19/2-V
Районный бюджет на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)
I. Поступления

40,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
300,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
35,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
200,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
60,0
2
Салықтық емес түсiмдер
4435,6
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
191,6
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
189,0
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
189,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2,6
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2,6
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
244,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4000,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4000,0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
4000,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
15024,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
15024,0
1
Жердi сату
14787,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
14787,0
2
Материалдық емес активтерді сату
237,0
2
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
237,0
4
Трансферттердің түсімдері
2805938,4
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2805938,4
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

40,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
15,0
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
300,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
15,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
35,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
200,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
60,0
2
Неналоговые поступления
4435,6
1
Доходы от государственной собственности
191,6
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
189,0
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
189,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2,6
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
2,6
2
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
2
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
244,0
6
Прочие неналоговые поступления
4000,0
1
Прочие неналоговые поступления
4000,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
4000,0
3
Поступления от продажи основного капитала
15024,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
15024,0
1
Продажа земли
14787,0
1
Поступления от продажи земельных участков
14787,0
2
Продажа нематериальных активов
237,0
2
Плата за продажу права аренды земельных участков
237,0
4
Поступления трансфертов
2805938,4
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2805938,4
2
Трансферты из областного бюджета