"2014-2016 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы № 27-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 3530 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 01-13-302 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 24.12.2014 № 01-13-302 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірімен тіркелген), Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3153 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5, «Аудан тынысы» газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3204466,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 838280,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14648,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8100 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2343438 мың теңге»;
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3233359,9 мың теңге»;
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2014 жылға аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 28331 мың теңге көлемінде трансферттер ескерілсін.»;
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 187863 мың теңге көлемінде ескерілсін.»;
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2014-2016 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года № 27-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 ноября 2014 года № 3530. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 01-13-302)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 01-13-302).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О бюджете Бородулихинского района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 20-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3153, опубликовано в районных газетах «Пульс района» от 17 января 2014 года № 5, «Аудан тынысы» от 17 января 2014 года № 5) следующие изменения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«доходы – 3204466,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 838280,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14648,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2343438 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«затраты – 3233359,9 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2014 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в размере 28331 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 187863 тысяч тенге согласно приложению 1.»;
пункт 12 изложить в новой редакции:

«234567 қосымшаларға сәйкес 2014 жылға арналған «Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты» 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі 282716,0 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
234567 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда 589101112 қосымшалар жазылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      С. Быков
Аудандық мәслихат хатшысы                         У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 27-2-V шешіміне № 1 қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20-2-V шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған Бородулиха ауданының бюджеті
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
ТАБЫСТАРДЫҢ АТАУЫ
Сомасы
(мың теңге)
I. КІРІСТЕР

«Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа» на 2014 год объем расходов в общей сумме 282716,0 тысяч тенге, согласно приложениям 234567.»;
приложения 589101112 изложить в новой редакции согласно приложениям 234567;
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                                 С. Быков
Секретарь районного маслихата                    У. Майжанов
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 29 октября 2014 года № 27-2-V
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 20-2-V
Районный бюджет на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
НАИМЕНОВАНИЕ ДОХОДОВ
Сумма
(тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ