"2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 23-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда N 3206 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 29-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2014 N 29-8/5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 5)тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3141 нөмірмен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 8 ақпандағы №11 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5188077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 763034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12348 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4397084 мың теңге;
2) шығындар – 5191080,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13771 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -52774,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 52774,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16632 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 39003,7 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 39003,7 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес бөлінсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 марта 2014 года N 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2014 года N 3206. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 29-8/5
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 29-8/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3141, опубликовано в № 11 районной газеты "Достык" от 8 февраля 2014 года) следующее изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5188077 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления - 763034 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4397084 тысяч тенге;
2) затраты – 5191080,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13771 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2861 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -52774,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52774,7 тысяч тенге;
поступление займов – 16632 тысяч тенге;
погашение займов – 2861 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39003,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1.Используемые остатки бюджетных средств 39003,7 тысяч тенге распределить согласно приложению 8 к настоящему решению.";

аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешімінің 1,7 қосымшалары осы шешімнің 1,2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес аталған шешім 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Ахтанова
Мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 наурыздағы
№ 23-1 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. КІРІСТЕР

приложения 1, 7 к решению сессии районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению. Данное решение дополнить приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Г. Ахтанова
Секретарь Зайсанского
районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного Маслихата
от 6 марта 2014 года за № 23-1
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного Маслихата
от 25 декабря 2013 года за №21-2
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ