"2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 шілдедегі N 26-5/15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде N 3413 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 29-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2014 N 29-8/5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 20/248-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3398 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3141 нөмірмен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 11 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5489754,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 763034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12348 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4698761,1 мың теңге;
2) шығындар – 5492807,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13771 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52824,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 52824,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16632 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2861 мың теңге;

"О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 июля 2014 года N 26-5/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2014 года N 3413. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 29-8/5
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 29-8/5.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2014 года № "О внесении изменений в решение Восточно Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3398) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3141, опубликовано в районной газеты "Достык" № 11 от 8 февраля 2014 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы – 5489754,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 763034 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4698761,1 тысяч тенге;
затраты – 5492807,6 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 13771 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2861 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52824,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52824,5 тысяч тенге;
поступление займов – 16632 тысяч тенге;
погашение займов – 2861 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 39053,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 895701,1 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешімінің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Зайсан аудандық
мәслихатының хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 шілдедегі
№ 26-5/15 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№  21-2 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың. теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 39053,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 895701,1 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
приложения 1, 5, 7 решения районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 19 июля 2014 года за №26-5/15
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года за №21-2
Бюджет района на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
I. ДОХОДЫ