"2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы N 28-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада N 3526 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 29-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2014 N 29-8/5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 16 қазандағы №22/280-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3141 нөмірмен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 11 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5491714,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 763034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 45111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32348 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4651221,9 мың теңге;
2) шығындар – 5494768,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13771 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52824,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –52824,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16632 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2861 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года N 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 ноября 2014 года N 3526. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 29-8/5
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 29-8/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года №22/280-V "О внесении изменений в решение от 13 декабря 2013 года 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3141, опубликовано в №11 районной газеты "Достык" от 8 февраля 2014 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5491714,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 763034 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 45111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4651221,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5494768,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13771 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2861 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52824,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52824,5 тысяч тенге;
поступление займов – 16632 тысяч тенге;
погашение займов – 2861 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 39053,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 851344,9 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1790458 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №21-2 шешімінің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 39053,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 851344,9 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1790458 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1567 решения районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

5374
2
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсету
48
3
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқыту (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)
40000
4
"Алтын Алқа", "Күміс Алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсету
9770
5
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсету
5655
6
4 -ші балаға бір реттік материалдық көмек көрсету
5600
7
ШҚО Үлкен Қаратал ауылының су құбыры желілерін және құрылғылары
29628
8
Зайсан қаласы Боқажанов көшесіндегі 60 пәтерлі №1,2 коммуналды тұрғын үйлердің құрылысы
160950
9
"ШҚО Зайсан ауданының 9 елді мекеніне кентішілік газбен қамтамасыз ету тарату желілері құрылысының" жобалық сметалық құжатын дайындау
9450,1
10
"ШҚО Зайсан қаласындағы бірінші кезектегі ішкі кварталдық газ тарату желілерін іске қосу комплексі екінші кезеңі құрылысының" жобалық сметалық құжатын дайындау
39147
11
ШҚО Зайсан қаласындағы канализация жүйелері және тазалау құрылыстары
20799
12
"ШҚО Зайсан қаласындағы канализация жүйелері және тазалау құрылыстарының екінші кезеңі" жобасының жобалық сметалық құжатын әзірлеу
17900
13
"ШҚО Зайсан қаласындағы су жүйелері және су қондырғыларын қайта жаңғыртудың екінші кезеңі" жобасының жобалық сметалық құжатын әзірлеу
19200
14
Зайсан ауданы Дайыр ауылындағы мәдениет үйі құрылысы
60000
15
ШҚО Зайсан ауданы, Зайсан қаласындағы 600 орындық интернатымен орта мектептің құрылысы
91702
16
ШҚО Зайсан ауданы,Зайсан қаласындағы Богенбай көшесіндегі 140 орындық бала бақша құрылысы
226121,8
17
ШҚО Зайсан ауданы Зайсан қаласындағы бәйге орыны
60000
18
ШҚО Зайсан ауданының 9 елді мекенінде газ құбырының кентішілік және орамішілік желілерін салу
15000
19
ШҚО Зайсан ауданы Зайсан қаласының көшелерін орташа жөндеу
15000
20
ШҚО Зайсан қаласындағы Манапов, 6 көшесінде орналасқан қазандықты қатты отыннан табиғи газға ауыстыру
10000
21
ШҚО Зайсан қаласындағы Ленин, 14 көшесінде орналасқан қазандықты қатты отыннан табиғи газға ауыстыру
10000
Жиыны
851344,9
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 28-1 шешіміне 3- қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 6 қосымша
2014 жылға республикалық бюджеттен берілген трансферттер
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру

5374
2
Оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
48
3
Обучение детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
40000
4
Оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками "Алтын алқа","Күміс алқа"или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1,2 степени
9770
5
Оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
5655
6
Оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям на 4 ребенка
5600
7
Водопроводные сети и сооружения в селе Улкен-Каратал Зайсанского района ВКО
29628
8
60 квартирные коммунальные жилые дома №1,2 по улице Бокажанова в городе Зайсан
160950
9
Разработка проектно-сметной документации "Строительство внутри поселковых распределительных сетей газоснабжения в 9-ти населенных пунктах Зайсанского района ВКО"
9 450,1
10
Разработка проектно-сметной документации "Строительство внутриквартальных распределительных сетей второго пускового комплекса первой очереди в г.Зайсан ВКО"
39 147
11
Канализационные сети и очистные сооружения в г.Зайсан ВКО
20799
12
Разработка проектно-сметной документации по проекту "2-го этапа канализационных сетей и очистных сооружений г.Зайсан ВКО"
17900
13
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция второго этапа водопроводных сетей и водозаборных сооружений г.Зайсан ВКО"
19200
14
Строительство Дома культуры в с. Даир Зайсанского района
60000
15
Строительство средней школы на 600 мест с интернатом в г.Зайсан ВКО
91702
16
Строительство детского сада на 140 мест по улице Богенбай в г.Зайсан ВКО
226121,8
17
Ипподром в г.Зайсан Зайсанского района ВКО
60000
18
Строительство внутри поселковых и внутриквартальных сетей газопровода в 9-ти населенных пунктах Зайсанского района ВКО
15 000
19
Средний ремонт улиц г.Зайсан Зайсанского района ВКО
15000
20
На перевод котельной с твердого топлива на природный газ, расположенной по ул. Манапова, 6 в городе Зайсан ВКО
10000
21
На перевод котельной с твердого топлива на природный газ, расположенной по ул. Ленина, 14 в городе Зайсан ВКО
10000
Всего
851344,9
Приложение 3
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 31 октября 2014 года
за № 28-1
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного Маслихата от 25
декабря 2013 года за № 21-2
Трансферты республиканского бюджета на 2014 год
№ п/п
Наименование
Суммы расходов
(тыс. тенге)
1
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования