Күршім ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 3132 "2014 жылға Күршім ауданы халқының нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы N 3486 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада N 3553 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 389 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 30.12.2015 № 389 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 3132 "2014 жылға Күршім ауданы халқының нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 10 қаңтарда № 3149 болып тіркелген, 2014 жылы 17 қаңтарда аудандық "Рауан", "Заря" газеттерінің № 5 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 17) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"17) кәсіптер (мамандықтар) бойынша кәсіптік оқытуды аяқтаған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының қатысушылары;".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Қалеловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі А.Сеитов

О внесении изменения в постановление акимата Курчумского района от 11 декабря 2013 года № 3132 "Об определении целевых групп населения Курчумского района на 2014 год"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 октября 2014 года № 3486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 ноября 2014 года № 3553. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года № 389
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2015 № 389 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", с подпунктом 14) пункта 1 cтатьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курчумского района от 11 декабря 2013 года № 3132 "Об определении целевых групп населения Курчумского района на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3149 от 10 января 2014 года, опубликовано в районной газете "Рауан", "Заря" за № 5 от 17 января 2014 года) следующее изменение:
Подпункт 17) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"17) участники программы "Дорожная карта занятости 2020", завершившие профессиональное обучение по специальностям (профессиям);".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Калелова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Курчумского района А. Сеитов