"2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы N 25-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда N 3384 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 185 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 26.12.2014 № 185 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы» Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3154 тіркелген, «Жұлдыз»-«Новая жизнь» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 2 ақпандағы № 11, 2014 жылғы 9 ақпандағы № 13, 2014 жылғы 16 ақпандағы № 15) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Шаймарданова
Аудандық
мәслихат хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 12 маусымдағы № 25-2
шешіміне қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының

О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2014 года N 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2014 года N 3384. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 185)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2014 № 185).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата «О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2014 года за № 3154, опубликовано в газете «Жулдыз» - «Новая жизнь» от 23 января 2014 года № 7-8, от 2 февраля 2014 года № 11, от 9 февраля 2014 года № 13, от 16 февраля 2014 года № 15) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Г. Шаймарданова
Секретарь
районного маслихата Р. Беспаев
Приложение к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 12 июня 2014 года
№ 25-2
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного