2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және Тарбағатай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 ақпандағы № 30 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда № 3192 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы N 529 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 03.12.2014 N 529 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына, 7 бабы 5) тармақшасына, 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18 тармақтарына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн (1 қосымша).

Об организации общественных работ в 2014 году и определении целевых групп населения, проживающих на территории Тарбагатайского района
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 06 февраля 2014 года N 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2014 года N 3192. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 03 декабря 2014 года N 529
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 03.12.2014 N 529.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 5, подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 1).

2. Тарбағатай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтары анықталсын (2 қосымша).
3. Еңбекақының мөлшерi 2014 жылға белгiленген ең төменгi жалақы мөлшерінде бекiтiлсiн.
4. «Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi (Ғ.Атықанов) заңнамалық талаптарға сәйкес ақы төленетiн қоғамдық жұмыстарды өткiзудi қамтамасыз етсiн.

2. Определить целевые группы населения, проживающие на территории Тарбагатайского района (приложение 2).
3. Размер оплаты труда утвердить в размере минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области» (Атыканов Г.) обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ в соответствии с требованиями законодательства.

5. «2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы» Тарбағатай ауданы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 390 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2837 болып тiркелген, аудандық «Тарбағатай» газетiнiң 2013 жылғы 11 ақпандағы № 15-16 ( 7706 ) жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ. Мауадиновқа жүктелсін.

5. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 27 декабря 2012 года № 390 «Об организации общественных работ в 2013 году и утверждении перечня лиц, относящихся к целевым группам» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2837, опубликованного в районной газете «Тарбагатай» № 15-16 (7706) от 11 февраля 2013 года).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мауадинова К.

7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы С. Жақаев
Аудан әкімдігінің "06" 02 2014
жылғы № 30 қаулысына 1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және олардың қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Атқарылатын жұмыс көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік, орындар саны)
Ұсыныс (бекітідді, орындар саны)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 20-40 құжат
60
60
жергілікті бюджет
2
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 20-40 құжат
60
60
жергілікті бюджет
3
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
4
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
5
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
6
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ырғызбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
7
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
8
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
9
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
10
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
11
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
12
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
13
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қызыл кесік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
14
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
15
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
16
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Сәтпаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
17
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу
Санитарлық-тазалық жұмыстары, күніне 15-20 құжат
15
15
жергілікті бюджет
18
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С. Жакаев
Приложение 1 к постановлению
районного акимата
от "06". 02. 2014 года № 30
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность, количество мест)
Предложение (утверждено, количество мест)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
5
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 20-40 документов в день
60
60
местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 20-40 документов в день
60
60
местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаауыльского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ыргызбайского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйганского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аким Маныракского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
12
12
местный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Тугылского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Уборка улиц, помощь в делопроизводстве
Санитарно-очистительные работы, 15-20 документов в день
15
15
местный бюджет
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в делопроизводстве, курьер

Күніне 20-50 құжат
40
40
жергілікті бюджет
19
"Тарбағатай ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 10-20 құжат
3
3
жергілікті бюджет
20
"Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 10-20 құжат
2
2
жергілікті бюджет
21
"Ақжар мәдениет үйі "коммуналдық мемлекеттік казыналық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 15-20 құжат
3
3
жергілікті бюджет
22
Тарбағатай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақсуат" мәдениет үйі коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 15-20 құжат
3
3
жергілікті бюджет
23
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 20-40 құжат
4
4
жергілікті бюджет
24
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінің Тарбағатай ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 10-15 құжат
2
2
жергілікті бюджет
25
Тарбағатай ауданының прокуратурасы (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күнінде 20-25 құжат
4
4
жергілікті бюджет
26
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысы ішкі істер департаментінің Тарбағатай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 25-45 құжат
4
4
жергілікті бюджет
27
"Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Тарбағатай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 20-25 құжат
3
3
жергілікті бюджет
28
"Шығыс Қазақстан облысының Статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі Тарбағатай ауданының статистика басқармасы (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 10-15 құжат
3
3
жергілікті бюджет
29
"Тарбағатай ауданының соты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
Күніне 10-15 құжат
3
3
жергілікті бюджет
30
Тарбағатай ауданы әкімінің шаруашылық есебіндегі "Ақсуат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
Күніне 10-20 құжат, суағарларды тазалау, жөндеу жұмыстары
6
6
жергілікті бюджет
31
Тарбағатай ауданы әкімінің шаруашылық есебіндегі "Ақжар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
Күніне 15-25 құжат,санитарлық-тазалық жұмыстары
6
6
жергілікті бюджет
32
Тарбағатай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің шаруашылық есебіндегі "Тұғыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
Күніне 15-25 құжат,санитарлық-тазалық жұмыстары
4
4
жергілікті бюджет
33
Тарбағатай ауданының әкімдігінің "Ақсуат Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Көше тазалығы, көгалдандыру
Санитарлық-тазалық жұмыстары
12
12
жергілікті бюджет
34
Тарбағатай аудандық әкімдігінің "Ақсуат Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының "Ақжар-Тазалық" филиалы
Көше тазалығы, көгалдандыру
Санитарлық-тазалық жұмыстары
11
11
жергілікті бюджет
ЖИЫНЫ
416
416
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы бес күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат; еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдар, пайдаланылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі; жұмыс жағдайларын қорытындылай келе, жұмыс уақытын ұйымдастырудың тиімді түрлері қолданылады. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттық еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен еңбекақы төлеу жүзеге асырылады. Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулығы, арнайы киіммен, құрал - жабдықтармен қамтамасыз ету, әлеуметтік аударымдар, уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа зиян келтіру немесе мертіктіру салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Аудан әкімдігінің « 06 » 02 2014
жылғы № 30 қаулысына 2 қосымша
Тарбағатай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарының тізбесі

20-50 документов в день
40
40
местный бюджет
19
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Тарбагатайского района"
Помощь в делопроизводстве, курьер
10-20 документов в день
3
3
местный бюджет
20
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Тарбагатайского района"
Помощь в делопроизводстве, курьер
10-20 документов в день
2
2
местный бюджет
21
Коммунальное государственное казенное предриятие "Акжарский дом культуры"
Помощь в делопроизводстве, курьер
15-20 документов в день
3
3
местный бюджет
22
Коммунальное государственное казенное предпрятие Дом культура "Аксуат" Тарбагатайского районного отдела культуры и развития языков
Помощь в делопроизводстве, курьер
15-20 документов в день
3
3
местный бюджет
23
Республиканское государстенное учереждение "Отдел по делам обороны Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области" Министерство обороны Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
20-40 документов в день
4
4
местный бюджет
24
Государственное учреждение "Управление юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерство юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
10-15 документов в день
2
2
местный бюджет
25
Тарбагатайская районная прокуратура (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
20-25 документов в день
4
4
местный бюджет
26
Государстенное учереждение "Отдел внутренных дел Тарбагатайского района Департамента внутренных дел Восточно-Казахстанской области Министерство внутренных дел Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
25-45 документов в день
4
4
местный бюджет
27
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Тарбагатайского района Департамента по черезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министертсва по черезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
20-25 документов в день
3
3
местный бюджет
28
Государственное учреждение "Департамент статистики Восточно-Казахстанской области" Управление статистики Тарбагатайского района (по согласованию)
Делопроизводство, курьер
10-15 документов в день
3
3
местный бюджет
29
Государственное учреждение "Тарбагатайский районный суд" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
10-15 документов в день
3
3
местный бюджет
30
Государственное коммунальное предприятие "Аксуат" на праве хозяйственного ведения Акимата Тарбагатайского района
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
10-20 документов в день, ремонт и очистка водопроводов
6
6
местный бюджет
31
Государственное коммунальное предприятие "Акжар" на праве хозяйственного ведения Акимата Тарбагатайского района
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
15-25 документов в день, ремонт и очистка водопроводов
6
6
местный бюджет
32
Государственное коммунальное предприятие "Тугыл" на праве хозяйственного ведения отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тарбагатайского района
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
15-25 документов в день, ремонт и очистка водопроводов
4
4
местный бюджет
33
Коммунальное государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Ақсуат-Тазалық" акимата Тарбагатайского района
Уборка улиц, озеленение
Санитарно-очистительные работы
12
12
местный бюджет
34
Филиал "Ақжар-Тазалық" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Ақсуат-Тазалық" акимата Тарбагатайского района
Уборка улиц, озеленение
Санитарно-очистительные работы
11
11
местный бюджет
416
416
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные начисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан; исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Оплата труда производится за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от сложности, количества и качества выполняемой работы осуществляется путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 2 к постановлению
районного акимата
от «06». 02. 2014 года № 30
Перечень целевых групп населения, проживающих на территории Тарбагатайского района

1. Табысы аз адамдар;
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
3. Балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар, ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5. Қазақстан Респуликасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7. Мүгедектер;
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10. Оралмандар;
11. Жоғары және жоғары оқу орынынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар;
14. Мектептер мен кәсіптік оқу мекемелерінің түлектері;
15. 50 жастан асқан әйелдер;
16. 55 жастан асқан ер адамдар;
17. Ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар.

1. Малообеспеченные;
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года;
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7. Инвалиды;
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10. Оралманы;
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
13. Лица состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14. Выпускники школ и профессиональных учебных учреждений;
15. Женщины старше 50 лет;
16. Мужчины старше 55 лет;
17. Лица длительное время (более одного года) не работающие.