Екпін ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы № 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылқы 23 желтоқсанда № 3591 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Казақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес, 2014 жылғы 3 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Екпін ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Екпін ауылдық округiнің Екпін ауылындағы атауы жоқ көшеге – «Отыншы Әлжанов» атауы берiлсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Екпін ауылдық округінің әкiмiБ.Сербатыров

О присвоении наименования безымянной улице в селе Екпин
Решение акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 03 декабря 2014 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2014 года N 3591
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании заключения ономастической комиссии Восточно-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года и учитывая мнение жителей села, аким Екпинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Екпин Екпинского сельского округа наименование – «Отыншы Алжанов».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Екпинского сельского округа
Б.Сербатыров