"Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі және мөлшері туралы Ережені бекіту туралы" Ұлан аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 181 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы N 166 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде N 3227 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы N 203 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 30.06.2014 N 203 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1-тармағының 15-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 03 желтоқсандағы № 1303 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қаулысының негізінде Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі және мөлшері туралы Ережені бекіту туралы» Ұлан аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 181 шешімге өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-17-129 тіркелген, «Ұлан таңы» газетінің 2010 жылғы 04 маусымдағы № 35 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі және мөлшері туралы Ережесінде:
көрсетілген шешімнің және қосымшаның мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша «Ереже», «Ережесі», «Ережеде», «Ережесіне», «Ережесінде» деген сөздер тиісінше «Қағида», «Қағидасы», «Қағидада», «Қағидасына», «Қағидасында» деген сөздермен ауыстырылсын
2 – тармақтың 4) тармақшасы және 10 – тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын;
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу, жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.»;
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 15 апреля 2010 года № 181 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2014 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2014 года N 3227. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 30 июня 2014 года N 203
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 30.06.2014 N 203.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 1303 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 «Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде» Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 15 апреля 2010 года № 181 «Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-129, опубликовано в газете «Уланские зори» от 04 июня 2010 года № 35) следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи, утвержденных данным решением:
подпункт 4) в пункте 2 и подпункт 9) в пункте 10 исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками
счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:

«4. Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiн тұтынуға нормалар шегiнде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергiлiктi өкiлдi органдар белгiлеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.»;
10-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауылдық әкiмдердiң анықтамасы;».
2. 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап, осы шешімнің 1-тармағындағы қолданысқа енгiзiлетiн үшінші, бесінші және жетінші азат жолдарын қоспағанда, шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Сулейменов
Аудандық мәслихатының хатшысы              Н. Сейсембина

«4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.»;
подпункт 3) пункта 10 изложить в следующей редакции:
«3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев третьего, пятого и седьмого пункта 1 настоящего решения, которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Н. Сейсембина