Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 192 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3618 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.07.2015 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін:
1) "Бизнестің жол картасы - 2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру";
2) "Бизнестің жол картасы - 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру";
3) "Бизнестің жол картасы - 2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету";
4) "Бизнестің жол картасы - 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру";
5) "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру";
6) "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету";
7) "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары М. Ш. Кәрімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                С. Шапкенов
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 июля 2014 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 августа 2014 года № 3618. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года № 193
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28.07.2015 №193.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности:
1) "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
5) "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы";
6) "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы";
7) "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Каримова М. Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
С. Шапкенов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі – АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме) немесе бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызметті алушының өтініші негіздеме болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) қабылдайды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (20 минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысқаннан кейін көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысын анықтайды (2 күнтізбелік күн ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеріп, АҮК қарастыру үшін құжаттарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды (5 күнтізбелік күн ішінде);
4) АҮК кепілдіктер беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді (АҮК отырысы өткен күннен бастап 2 күнтізбелік күн ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы АҮК отырысының хаттамасына оның мүшелерінің қолдарын қойғызады және отырысы хаттамасынан үзінді көшірме дайындайды (6 күнтізбелік күн ішінде) АҮК;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға хаттаманың үзінді көшірмесін береді (20 минут ішінде);
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауы және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдауы;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының құжаттармен танысуы және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының құжаттарды тексеруі, АҮК отырысында қарау үшін материалдарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауы, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдауы;

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка из протокола заседания РКС), либо мотивированный ответ об отказе.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя, указанные в пункте 9 стандарта (далее - документы), направляет их руководителю услугодателя (в течение 20 минут);
2) руководитель услугодателя после ознакомления с документами определяет ответственного исполнителя услугодателя (в течение 2 календарных дней);
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов, готовит документы для рассмотрения на РКС, либо мотивированный ответ об отказе направляет на подписание руководителю услугодателя (в течение 5 календарных дней);
4) РКС принимает решение о возможности или невозможности предоставления гарантий, которое оформляется протоколом (в течение 2 календарных дней с даты проведения заседания РКС);
5) ответственный исполнитель услугодателя подписывает протокол заседания РКС его членами и готовит выписку из протокола заседания РКС (в течение 6 календарных дней);
6) сотрудник канцелярии услугодателя выдает выписку из протокола услугополучателю (в течение 20 минут).
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие сотрудником канцелярии услугодателя документов от услугополучателя и направление их руководителю услугодателя;
2) ознакомление руководителем услугодателя с документами, определение ответственного исполнителя услугодателя;
3) проверка документов ответственным исполнителем услугодателя подготовка материалов для рассмотрения на РКС либо мотивированный ответ об отказе, направление на подписание руководителю услугодателя;

4) АҮК кепілдіктер беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдауы, ол хаттамамен ресімделеді;
5) АҮК мүшелерінің хаттамаға қол қоюы, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме дайындауы;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушыға АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірмені беруі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдылық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) АҮК.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде
кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өтуінің реттілігін сипаттау
блок-схемасы
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде
кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде кепілдіктер беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.

4) принятие решения РКС о возможности или невозможности предоставления гарантий, которое оформляется протоколом;
5) подписание членами РКС протокола заседания, подготовка ответственным исполнителем услугодателя выписку из протокола заседания РКС;
6) выдача сотрудником канцелярии услугодателя выписки из протокола заседания РКС услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) РКС.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 регламента государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее – регламент).
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 настоящего регламента.
12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).

4) АҮК гранттар беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдауы, ол хаттамамен ресімделеді;
5) АҮК мүшелерінің хаттамаға қол қоюы, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме дайындауы;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушыға АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірмені беруі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдылық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) АҮК.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өтуінің реттілігін сипаттау
блок-схемасы
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.

4) принятие решения РКС о возможности или невозможности предоставления грантов, которое оформляется протоколом;
5) подписание членами РКС протокола заседания, подготовка ответственным исполнителем услугодателя выписку из протокола заседания РКС;
6) выдача сотрудником канцелярии услугодателя выписки из протокола заседания РКС услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) РКС.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 регламента государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее – регламент).
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 настоящего регламента.
12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее - стандарт).

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидияларды беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі – АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме) немесе бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызметті алушының өтініші негіздеме болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) қабылдайды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (20 минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысқаннан кейін көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысын анықтайды (2 күнтізбелік күн ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеріп, АҮК қарастыру үшін құжаттарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды (5 күнтізбелік күн ішінде);
4) АҮК сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді (АҮК отырысы өткен күннен бастап 2 күнтізбелік күн ішінде);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка из протокола заседания РКС), либо мотивированный ответ об отказе.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя, указанные в пункте 9 стандарта (далее - документы), направляет их руководителю услугодателя (в течение 20 минут);
2) руководитель услугодателя после ознакомления с документами определяет ответственного исполнителя услугодателя в течение 2 календарных дней;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов, готовит документы для рассмотрения на РКС, либо мотивированный ответ об отказе направляет на подписание руководителю услугодателя (в течение 5 календарных дней);
4) РКС принимает решение о возможности или невозможности предоставления субсидирования ставки вознаграждения, которое оформляется протоколом (в течение 2 календарных дней с даты проведения заседания РКС);

12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өтуінің реттілігін сипаттау
блок-схемасы
" Бизнестің жол картасы-2020
бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы-2020 бағдарламасы"
шеңберінде кепілдіктер беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі – АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме) немесе бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызметті алушының өтініші негіздеме болып табылады.

12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области" (далее – услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка из протокола заседания РКС), либо мотивированный ответ об отказе.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя.

7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) қабылдайды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (20 минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысқаннан кейін көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысын анықтайды (2 күнтізбелік күн ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеріп, Конкурстық комиссия отырысында қарастыру үшін құжаттарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды (3 күнтізбелік күн ішінде);
4) Конкурстық комиссия гранттар беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді (Конкурстық комиссия отырысы өткен күннен бастап 2 күнтізбелік күн ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Конкурстық комиссия хаттамасын АҮК отырысында қарау үшін Аймақтық үйлестіру кеңесіне (бұдан әрі-АҮК) жолдайды (3 күнтізбелік күн ішінде);
6) АҮК гранттар беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді (АҮК отырысы өткен күннен бастап 2 күнтізбелік күн ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы АҮК отырысының хаттамасына оның мүшелерінің қолдарын қойғызады және АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме дайындайды (3 күнтізбелік күн ішінде);
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға хаттаманың үзінді көшірмесін береді (20 минут ішінде).
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауы және оларды көрсетілетін қызметті берушіге жолдауы;
2) көрсетілетін қызметті беруші құжаттармен танысуы және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының құжаттарды тексеруі, Конкурстық комиссия отырысында қарау үшін материалдарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауы, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдауы;
4) Конкурстық комиссияның гранттар беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдауы, ол хаттамамен ресімделеді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының Конкурстық комиссия хаттамасын АҮК отырысында қарау үшін басқармаға жолдауы (5 күнтізбелік күн ішінде басқармаға жолдауы);

7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя, указанные в пункте 9 стандарта (далее - документы), направляет их руководителю услугодателя (в течение 20 минут);
2) руководитель услугодателя после ознакомления с документами определяет ответственного исполнителя услугодателя (в течение 2 календарных дней);
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов, готовит документы для рассмотрения на Конкурсной комиссии либо мотивированный ответ об отказе (в течение 3 календарных дней);
4) Конкурсная комиссия принимает решение о возможности или невозможности предоставления грантов, которое оформляется протоколом (в течение 2 календарных дней с даты проведения заседания РКС);
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет протокол Конурсной комиссии в управление на рассмотрение РКС (в течение 3 календарных дней);
6) РКС принимает решение о возможности или невозможности предоставления грантов, которое оформляется протоколом (в течение 2 календарных дней с даты проведения заседания РКС);
7) руководитель услугодателя подписывает протокол заседания РКС его членами и готовит выписку из протокола заседания РКС (в течение 3 календарных дней);
8) сотрудник канцелярии услугодателя выдает выписку из протокола услугополучателю (в течение 20 минут).
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие сотрудником канцелярии акимата услугодателя документов от услугополучателя, направление их услугодателя;
2) ознакомление услугодателя с документами, определение ответственного исполнителя услугодателя;
3) проверка документов ответственным исполнителем услугодателя подготовка материалов для рассмотрения на Конкурсной комиссии либо мотивированный ответ об отказе, направление на подписание руководителю услугодателя;
4) принятие решения Конкурсной комиссии о возможности или невозможности предоставления грантов, которое оформляется протоколом;
5) направление протокола Конкурсной комиссии ответственным исполнителем услугодателя в управление услугодателя на рассмотрение РКС (в течение 5 календарных дней);

6) АҮК-нің гранттар беру мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдауы, ол хаттамамен рәсімделеді;
7) АҮК мүшелерінің хаттамаға қол қоюы, басқарманың жауапты орындаушысының АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме дайындау;
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірмені беруі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдылық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті беруші мен басқарманың құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Конкурстық комиссия;
5) АҮК.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі-регламент) 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің, басқарманың және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өтуінің реттілігін сипаттау
блок-схемасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде
гранттар беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша
қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті

6) принятие решения РКС о возможности или невозможности предоставления грантов, которое оформляется протоколом;
7) подписание членами РКС протокола заседания, подготовка ответственным исполнителем услугодателя выписку из протокола заседания РКС;
8) выдача сотрудником канцелярии услугодателя выписки из протокола заседания РКС услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Конкурсная комиссия;
5) РКС.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 регламента государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее - регламент).
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 настоящего регламента.
12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі – АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме) немесе бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызметті алушының өтініші негіздеме болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) қабылдайды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (20 минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысқаннан кейін көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысын анықтайды (2 күнтізбелік күн ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеріп, АҮК қарастыру үшін құжаттарды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды (5 күнтізбелік күн ішінде);
4) АҮК өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігінің болу немесе болмауы туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді (АҮК отырысы өткен күннен бастап 2 күнтізбелік күн ішінде);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее - стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка из протокола заседания РКС), либо мотивированный ответ об отказе.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя, указанные в пункте 9 стандарта (далее - документы), направляет их руководителю услугодателя (в течение 20 минут);
2) руководитель услугодателя после ознакомления с документами определяет ответственного исполнителя услугодателя (в течение 2 календарных дней);
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов, готовит документы для рассмотрения на РКС, либо мотивированный ответ об отказе направляет на подписание руководителю услугодателя (в течение 5 календарных дней);
4) РКС принимает решение о возможности или невозможности предоставления по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры, которое оформляется протоколом (в течение 2 календарных дней с даты проведения заседания РКС);

12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша
қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өтуінің реттілігін сипаттау
блок-схемасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша
қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде
өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды
дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
,
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 шілдедегі № 192
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі – АҮК отырысы хаттамасынан үзінді көшірме) немесе бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Регламент государственной услуги "Предоставление по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Регламент государственной услуги "Предоставление по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 июля 2014 года № 192
Регламент государственной услуги
"Предоставление субсидирование ставки вознаграждения в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирование ставки вознаграждения в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) расположенный по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирование ставки вознаграждения в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - выписка из протокола заседания РКС), либо мотивированный ответ об отказе.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).