2014 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 212 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 3622 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 08.12.2015 № 349 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі, "Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидиялауға жататын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды сатудың 2014 жылға арналған шекті бағалары белгіленсін.
2. Қоса беріліп отырған тұқым шаруашылықтары сатқан тұқымдарға берілетін субсидияның аудандар бойынша 2014 жылға арналған көлемі бекітілсін.
3. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша сатылған бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдардың 1 тоннасына берілетін субсидияның 2014 жылға арналған мөлшері айқындалсын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі және аудандар әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 14 тамыздағы
№ 212 қаулысына
1-қосымша
Субсидиялауға жататын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды
сатудың 2014 жылға арналған шекті бағалары
№
р/с
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдардың бір тоннасын сатудың шекті бағасы,
теңге
1
Күздік бидай

О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2014 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 августа 2014 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2014 года № 3622. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 349
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 08.12.2015 № 349.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 "Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию семена первой, второй и третьей репродукций на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые объемы субсидий по районам на реализованные семена семеноводческими хозяйствами на 2014 год.
3. Определить размеры субсидий на 1 тонну реализованных семян первой, второй и третьей репродукций по видам сельскохозяйственных культур на 2014 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов принять необходимые меры по реализации данного постановления.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Утегулова А. К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 14 августа 2014 года № 212
Предельные цены реализации на подлежащие субсидированию семена
первой, второй и третьей репродукций на 2014 год
№
п/п
Наименование сельскохозяйственных культур
Предельная цена реализации одной тонны субсидируемых семян первой, второй и третьей репродукций,
тенге
1
Озимая пшеница