Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 3640 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 22-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 23.01.2015 № 22-6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы "Приуралье" газетінде және 2014 жылғы 9 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 731 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 521 710 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 409 478 мың;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 798 987 мың теңге;
2) шығындар – 107 472 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 682 420 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 792 423 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 110 003 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 694 264 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 694 264 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 118 118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 118 118 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 521 585 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 452 282 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 48 815 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 42 907 583 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";
1) тармақшаның жиырма жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 сентября 2014 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 сентября 2014 года № 3640. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 января 2015 года № 22-6
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23.01.2015 № 22-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3374, опубликованное 9 января 2014 года в газете "Приуралье" и 9 января 2014 года в газете "Орал өңірі"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложения 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 731 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 521 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления -1 409 478 тысяч тенге
поступления от продажи основного капитала – 1 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 798 987 тысяч тенге;
2) затраты – 107 472 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 682 420 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 792 423 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 110 003 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 694 264 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 694 264 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 118 118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 118 118 тысяч тенге:
поступление займов – 3 521 585 тысяч тенге;
погашение займов – 2 452 282 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 815 тысяч тенге.";
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в областном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 42 907 583 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац двадцать седьмой подпункта 1) изложить в следующей редакции:

"спорт объектілерін дамытуға – 620 968 мың теңге;";
қырық төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 657 252 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы қырық бесінші абзацпен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 222 931 мың теңге.";
4-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте 91 584 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
4-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-2. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 476 891 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
944 069 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
3 532 822 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2014 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 1 285 201 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А. Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы                М. Құлшар
Облыстық мәслихат
хатшысы                          М. Құлшар
2014 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 19-2 мәслихаттың шешіміне
қосымша
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 14-3 мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1) Кірістер

"развитие объектов спорта – 620 968 тысяч тенге;";
абзац сорок четвертый изложить в следующей редакции:
"на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 657 252 тысячи тенге;";
дополнить абзацем сорок пятым следующего содержания:
"на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях – 222 931 тысяча тенге.";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 91 584 тысяча тенге.";
пункт 4-2 изложить в следующей редакции:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 4 476 891 тысячи тенге, в том числе:
944 069 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
3 532 822 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10.Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в размере 1 285 201 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Исполняющий обязанности
Председателя сессии
Секретарь областного
маслихата
М. Құлшар
М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 23 сентября 2014 года № 19-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2013 года № 14-3
Областной бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

1 625 106
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 127 289
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
597 498
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
251 817
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
277 974
261
Облыстың білім басқармасы
380 939
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
339 926
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 013
271
Облыстың құрылыс басқармасы
116 878
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
116 878
2
Әлеуметтiк көмек
233 877
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
233 877
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
119 519
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 802
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 556
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
204 939
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
150 286
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 750
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 994
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 981
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 928
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 138
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 495
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 259
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы

1 625 106
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 127 289
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
597 498
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
251 817
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
277 974
261
Управление образования области
380 939
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
339 926
037
Социальная реабилитация
41 013
271
Управление строительства области
116 878
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
116 878
2
Социальная помощь
233 877
256
Управление координации занятости и социальных программ области
233 877
003
Социальная поддержка инвалидов
119 519
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
91 802
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
22 556
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
204 939
256
Управление координации занятости и социальных программ области
150 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96 750
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 994
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 981
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 928
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
16 138
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 495
263
Управление внутренней политики области
29 259
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 259
270
Управление по инспекции труда области

25 394
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 691
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6 703
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 856 700
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 178 421
261
Облыстың білім басқармасы
18 219
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 219
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 755
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 755
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 086 710
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 143 778
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 942 932
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
33 957
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 957
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 780
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 655
2
Коммуналдық шаруашылық
7 565 253
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 761 245
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді-мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 761 245
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 804 008
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 548
004
Елді мекендерді газдандыру
3 557 317
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
930
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
973 636
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері

25 394
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
18 691
003
Капитальные расходы государственного органа
6 703
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 856 700
1
Жилищное хозяйство
5 178 421
261
Управление образования области
18 219
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
18 219
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 755
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 755
271
Управление строительства области
5 086 710
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 143 778
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 942 932
273
Управление культуры, архивов и документации области
33 957
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 957
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18 780
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 655
2
Коммунальное хозяйство
7 565 253
271
Управление строительства области
1 761 245
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 761 245
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 804 008
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 548
004
Газификация населенных пунктов
3 557 317
005
Капитальные расходы государственного органа
930
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
973 636
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

49 694
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
82 695
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 665
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы
102 465
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
28 544
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
73 921
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 333 810
1
Ауыл шаруашылығы
3 443 976
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 443 976
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 682
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
133 416
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 722 790
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
530 545
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
24 431
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
11 451
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
484 316
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
120 467
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
56 480
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 319
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
14 533
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
297
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
10 994
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
29 324
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
222 931
2
Су шаруашылығы
515 090
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

49 694
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82 695
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 665
283
Управление по вопросам молодежной политики области
102 465
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
28 544
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
73 921
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 333 810
1
Сельское хозяйство
3 443 976
255
Управление сельского хозяйства области
3 443 976
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
72 682
002
Поддержка семеноводства
133 416
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 722 790
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
530 545
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
24 431
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
11 451
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
484 316
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
120 467
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
56 480
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 319
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
14 533
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
297
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
10 994
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
29 324
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
222 931
2
Водное хозяйство
515 090
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области