Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің аумағында карантин белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1230 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 3774 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 286 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 26.05.2016 № 286 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті "Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 29 қазандағы № 1134 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің аумағында ірі қара малынан қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Каналинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А. Сафималиев

Об установлении карантина на территории Аксуского сельского округа Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 1230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 января 2015 года № 3774. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 мая 2016 года № 286
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26.05.2016 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Бурлинская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 1134 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин, в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота, на территории Аксуского сельского округа Бурлинского района.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Дарисов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж. Каналина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Сафималиев