Жаңақала ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 37 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда № 3428 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 05.01.2015 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 27-3 "Жаңақала ауданының 2011-2015 жылдарға арналған аумақтық даму бағдарламасын бекіту туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы № 61 "Жаңақала ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3220, 2013 жылғы 1 мамырдағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Л. Р. Хайретдинов
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 6 ақпандағы № 37
қаулысымен
бекітілген
Жаңақала ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері және оларды
қаржыландыру көздері, қоғамдық
жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 1723 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
2
"Жаңақала аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2014 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 февраля 2014 года № 3428. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 5 января 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Жангалинского районного маслихата от 13 апреля 2011 года № 27-3 "Об утверждении программы развития территорий Жангалинского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2014 год в Жангалинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жангалинскому району.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 21 февраля 2013 года № 61 "Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Жангалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3220, опубликованное 1 мая 2013 года в газете "Жаңарған өңір").
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Л. Р. Хайретдинов
Утвержден
постановлением
акимата Жангалинского района
от 6 февраля 2014 года № 37
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные
работы по Жангалинскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жангалинского района"
оказание помощи в делопроиз-
водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 1 723 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Аппарат Жангалинского районного маслихата"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 115,9 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
3
"Жаңақала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5 000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
4
"Жаңақазан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 367 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
5
"Көпжасар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 1 000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
6
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 138,7 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
7
"Мастексай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 23 000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
8
"С. Меңдешев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 115,9 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 5 000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаказанского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 367 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Копжасарского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 1 000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 138,7 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Мастексайского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 23 000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима С. Мендешевского аульного округа"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 500 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
14
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Батыс Қазақстан облысының әділет департаменті Жаңақала ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 100 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
15
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 220 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
16
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақала ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
17
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 44 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
18
"Батыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі (Жаңақала ауданы бойынша)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 500 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Государственное учреждение "Управление юстиции Жангалинского района Департамента юстиции Западно-
Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 100 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангалинского района Западно–
Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 220 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
16
Государственное учреждение "Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-
Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
17
Государственное учреждение "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 44 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
18
Государственное учреждение "Департамент статистики Западно-
Казахстанской области" (по Жангалинскому району)
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
19
"Жаңақала аудандық балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 800 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
20
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 271 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
21
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
аумақты жинау
2 000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
22
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Жаңақала ауданы бойынша санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 136,5 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
23
"Батыс Қазақстан облыстық санитарлық- эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жаңақала ауданы бойынша филиалы
аумақты жинау
60 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
24
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалы (Жаңақала ауданы бойынша)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
19
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский районный центр детско-юношеского туризма и экологии"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 800 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
20
Государственное учреждение "Жангалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-
Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 271 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
21
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-
Казахстанской области
уборка территории
уборка территории не менее 2 000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
22
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно- эпидемиологического надзора по Жангалинскому району Департамента по Западно-
Казахстанской области Комитета государственного санитарно- эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 136,5 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
23
Филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Западно-
Казахстанский областной центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы" по Жангалинскому району
уборка территории
уборка территории не менее 60 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
24
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (по Жангалинскому району)
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 70 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
47
Жаңақала ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жаңақала аудандық ветеринариялық станция" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 1 000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
48
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ұлттық тестілеу орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының № 111 филиалы" заңды ұйым филиал (Жаңақала ауданы бойынша)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 70 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
47
Государственное коммунальное предприятие "Жангалинская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения акимата Жангалинского района
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 1 000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
48
Филиал юридического лица "филиал № 111 Республиканского государственного казенного предприятия "Национальный центр тестирования" Министерства образования и науки Республики Казахстан" (по Жангалинскому району)
оказание помощи в делопроиз- водстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 39 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
8
8
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
3
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
80
80
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
35
35
5
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
30
30
6
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
35
35
7
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
8
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
30
30
9
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
35
35
10
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
45
45
11
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
30
30
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
13
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
6
6
14
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
15
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
5
5
16
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
17
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
18
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
19
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
20
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
21
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
13
13
22
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
23
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
24
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
25
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
5
5
26
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
27
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
28
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
8
8
29
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
30
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
6
6
31
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
32
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
33
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
34
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
35
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1
36
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1
37
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
38
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
39
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
40
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
41
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
42
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
43
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
44
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
45
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
46
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
47
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
48
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 39 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
8
8
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
3
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
80
80
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
35
35
5
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
6
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
35
35
7
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
8
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
9
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
35
35
10
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
45
45
11
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
12
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
13
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
6
6
14
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
15
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
5
5
16
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
17
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
18
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
19
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
20
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
21
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
13
13
22
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
23
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
24
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
25
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
5
5
26
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
27
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
28
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
8
8
29
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
30
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
6
6
31
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
32
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
33
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
34
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
35
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1
36
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1
37
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
38
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
39
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
40
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
41
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
42
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
43
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
44
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
45
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
46
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
47
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
48
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2