Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 18-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3521 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 25-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 25-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 260 918 мың" деген сан "2 577 792 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 744 980 мың" деген сан "2 061 854 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 248 753 мың" деген сан "2 565 865 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы " - 46 095 мың" деген сан "- 46 333 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"46 095 мың" деген сан "46 333 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "238 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  О. Кубесова
Аудандық мәслихат хатшысы        З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2014 года № 3521. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 25-7
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 25-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3406, опубликованное 25 января 2014 года в газете "Жаңарған өңір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 260 918 тысяч" заменить цифрой "2 577 792 тысячи";
цифру "1 744 980 тысяч" заменить цифрой "2 061 854 тысячи";
в подпункте 2) цифру " 2 248 753 тысячи" заменить цифрой "2 565 865 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 46 095 тысяч" заменить цифрой "- 46 333 тысячи";
в подпункте 6):
цифру "46 095 тысяч" заменить цифрой "46 333 тысячи";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "238 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              О. Кубесова
Секретарь районного
маслихата                        З. Сисенғали
Приложение
к решению Жангалинского
районного маслихата