2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 176 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 22.01.2015 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы», 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Саматовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Л. Хайретдинов
2014 жылғы 21 шілдедегі № 176
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата – ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиелену-
шілер саны
Ай сайын 1 тәрбиелену-
шіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржы-
ландыру-
дың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы
«Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің «Жаңақала аудандық балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 21 июля 2014 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2014 года № 3623. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22 января 2015 года № 23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22.01.2015 № 23 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В cоответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Саматова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района
Л. Хайретдинов
Приложение
к постановлению
акимата района от 21 июля 2014 года № 176
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Админис-
тративно террито-
риальное располо-
жение организаций дошкольного воспитания и обучения
Организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государ-
ственный образова-
тельный заказ на 1 воспитан-
ника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организа-
циях в месяц (тенге)
Размер родитель-
ской платы в дошкольных организа-
циях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
Жангалин-
ский район, село Жангала
Государ-
ственное ком-
мунальное казенное предприятие «Жангалин-
ский районный детский сад» отдела образования Жангалин-
ского района»