Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жанібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 тамыздағы № 26-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3621 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 34-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 29.05.2015 № 34-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3399 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанда "Шұғыла" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 048 155 мың" деген сан "2 207 446 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"226 924 мың" деген сан "244 824 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"910 мың" деген сан "3 010 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 819 821 мың" деген сан "1 959 112 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 042 165 мың" деген сан "2 165 367 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Қ. Хамзина
Мәслихат хатшысы Т. З. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 18 тамыздағы
№ 26-3 шешіміне қосымша
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20-9 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2014 года № 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 августа 2014 года № 3621. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 34-2
Сноска. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.05.2015 № 34-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3399, опубликованное 28 февраля 2014 года в газете "Шұғыла"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 048 155 тысяч" заменить цифрой "2 207 446 тысяч";
цифру "226 924 тысячи" заменить цифрой "244 824 тысячи";
цифру "910 тысяч" заменить цифрой "3 010 тысяч";
цифру "1 819 821 тысяча" заменить цифрой "1 959 112 тысячи";
в подпункте 2):
цифру "2 042 165 тысяч" заменить цифрой "2 165 367 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессий Ж. К. Хамзина
Секретарь маслихата Т. З. Кадимов
Приложение к решению
Жанибекского районного маслихата
от 18 августа 2014 года № 26-3
Приложение 1 к решению
Жанибекского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 20-9
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

12 332
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
813
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 650
6
Жер қатынастары
6 628
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 628
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 504
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
124
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
45 299
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
45 299
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45 299
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 354
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 354
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 354
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 354
12
Көлiк және коммуникация
39 500
1
Автомобиль көлiгi
39 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35 500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4 000
13
Басқалар
36 418
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 326
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3 326
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 326
9
Басқалар
33 092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 085
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12 085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 277
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 277
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 512
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

12 332
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
813
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9 650
6
Земельные отношения
6 628
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 628
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 504
007
Капитальные расходы государственного органа
124
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
45 299
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
45 299
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45 299
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 354
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 354
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 354
12
Транспорт и коммуникации
39 500
1
Автомобильный транспорт
39 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35 500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 000
13
Прочие
36 418
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 326
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3 326
9
Прочие
33 092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 085
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12 085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 277
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 512
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов