Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда № 3666 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 34-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 29.05.2015 № 34-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3399 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 068 155 мың теңге:
салықтық түсімдер – 244 824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 819 821 мың теңге;
2) шығындар – 2 026 076 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 560 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56 030 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 089 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу – 36 089 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 50 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8131 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 611 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жәнібек аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Т. Сәриев).
3. Жәнібек аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Н. Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 октября 2014 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2014 года № 3666. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 34-2
Сноска. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.05.2015 № 34-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3399, опубликованное 28 февраля 2014 года в газете "Шұғыла"), следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 068 155 тысяч тенге:
налоговые поступления – 244 824 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 010 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 819 821 тысяч тенге;
2) затраты – 2 026 076 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 560 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56 030 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 089 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 36 089 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 50 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 040 тысяч тенге;
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 8 131 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 611 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанибекского районного маслихата (председатель комиссии Т. Сариев).
3. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н. Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".