Жәнібек ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 408 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3745 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 03.12.2015 № 311 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып, аудан мекемелері мен ұйымдарынан түскен өтінімдерді ескеріп, Жәнібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жәнібек ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж. Абдолов) осы қаулының "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Жәнібек ауданы әкімдігінің интернет–ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. С. Қадырбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқаев
Жәнібек ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 09 желтоқсандағы
№ 408 қаулысымен бекітілген
Жәнібек ауданы бойынша ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 3745. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 311
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 03.12.2015 № 311 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая поступившие заявки и предложения от учреждений и предприятий района, акимат Жанибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2015 год по Жанибекскому району, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры, оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жанибекскому району.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жанибекского района Западно–Казахстанской области" (Абдолов Ж.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно–правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет–ресурсе акимата Жанибекского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. С. Кадырбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района М. Мукаев
Утверждены
постановлением акимата
Жанибекского района
09 декабря 2014 года № 408
Перечень организаций, в которых будут производиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы по Жанибекскому району
Перечень организаций
Виды
Объемы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
Государственное учреждение "Аппарат акима Акобинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве

1,3 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
75
75
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету
1,4 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
75
75
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету
1,6 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
103
103
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету

Не 1,3 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
75
75
Государственное учреждение "Аппарат акима Борсинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве
Не 1,4 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
75
75
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаксыбайского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве
Не 1,6 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
103
103
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве