Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда № 3654 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 31-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 17.03.2015 № 31-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 19-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3404 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 592 108 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 173 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 332 872 мың теңге;
2) шығындар – 4 563 318 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 920 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63 894 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 974 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 900 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 6900 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 12 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 030 мың теңге;
қарыздар түсімі – 63 894 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57 352 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 488 мың теңге.";
3-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2014 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 октября 2014 года № 3654. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 31-8
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2015 № 31-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 сентября 2014 года № 19-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3640) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3404, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Ауыл тынысы"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 592 108 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1 173 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 80 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 332 872 тысячи тенге;
2) затраты - 4 563 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 33 920 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 63 894 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 29 974 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 6 900 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 6 900 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 12 030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12 030 тысяч тенге:
поступление займов - 63 894 тысячи тенге;
погашение займов - 57 352 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 488 тысяч тенге.";
в подпункте 2) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:

"2) 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 33 704 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін :";
екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Махамбет ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге " - 2 995 мың теңге;";
бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Рубежин ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге " - 8 037 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. А. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Голубева
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов

"2) Учесть в районном бюджете на 2014 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 33 704 тысячи тенге, в том числе:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Махамбет" - 2 995 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Рубежинское" - 8 037 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии С. Голубева
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского районного маслихата