Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3530 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 30-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.03.2015 № 30-10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет" туралы шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 276 801 мың" деген сан "2 525 815 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 097 891 мың" деген сан "2 346 905 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 276 801 мың" деген сан "2 526 680 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"58 781 мың" деген сан "58 970 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"66 672 мың" деген сан "66 861 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 58 781 мың" деген сан "- 59 835 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"58 781 мың" деген сан "59 835 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "1 054 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы "407 708 мың" деген сан "656 722 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші абзацтармен толықтырылсын:
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы Сейфуллин, Құрманғазы, Жұмалиев, Датов көшелерінің асфальт бетонды жабынмен жол жүру бөліктерін күрделі жөндеуге - 150 000 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қарақамыс ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 3 250 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Бесоба ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 375 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Жусандой ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 3 500 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 мая 2014 года № 3530. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 30-10
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2015 № 30-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3403, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 276 801 тысяча" заменить цифрой "2 525 815 тысяч";
цифру "2 097 891 тысяча" заменить цифрой "2 346 905 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 276 801 тысяча" заменить цифрой "2 526 680 тысяч";
в подпункте 3):
цифру "58 781 тысяча" заменить цифрой "58 970 тысяч";
цифру "66 672 тысяча" заменить цифрой "66 861 тысяча";
в подпункте 5) цифру "- 58 781 тысяча" заменить цифрой "- 59 835 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "58 781 тысяча" заменить цифрой "59 835 тысяч";
цифру "0" тысяч заменить цифрой "1 054 тысячи";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "407 708 тысяч" заменить цифрой "656 722 тысячи";
дополнить абзацами двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим следующего содержания:
на капитальный ремонт асфальтобетонного покрытия проезжей части дорог улиц Сейфуллина, Курмангазы, Жумалиева, Датова села Каратоба Каратобинского района - 150 000 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Каракамыс Каратобинского района" - 3 250 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Бесоба Каратобинского района" – 1 375 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Жусандой Каратобинского района" - 3 500 тысяч тенге;

"Қаратөбе ауданының Сәуле ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 750 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қоржын ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 850 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 1 860 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 9 472 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 397 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 1 398 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға - 36 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 70 126 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  М. Құрманғалиева
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 23-1 шешіміне қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 19-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Сауле Каратобинского района" – 1 750 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Коржын Каратобинского района" - 2 850 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе на выплату ежемесячной надбавки в размере 10 процентов - 1 860 тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 9 472 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 3 397 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 398 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 36 тысяч тенге;
на ежемесячную надбавку за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 70 126 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              М. Курмангалиева
Секретарь районного маслихата    Б. Тойшыбаев
Приложение
к решению маслихата
от 30 апреля 2014 года № 23-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2013 года № 19-3
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы