Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 24-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3528 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 30-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 30-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 926 575 мың" саны "2 027 125 мың" санымен ауыстырылсын;
"287 490 мың" саны "300 490 мың" санымен ауыстырылсын;
"1 800 мың" саны "8 800 мың" санымен ауыстырылсын;
"1 634 422 мың" саны "1 714 972 мың" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 926 575 мың" саны "2 026 515 мың" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"87 994 мың" саны "88 722 мың" санымен ауыстырылсын;
"102 786 мың" саны "103 514 мың" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-87 994 мың" саны "-88 112 мың" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"87 994 мың" саны "88 112 мың" санымен ауыстырылсын;
"-14 792 мың" саны "14792 мың" санымен ауыстырылсын;
"0 мың" саны "118 мың" санымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшада:
"234 038 мың" саны "314 588 мың" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 508 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 564 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 727 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау – 2 447 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 2 260 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 69 044 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 мая 2014 года № 3528. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 30-7
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 30-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3395, опубликованное 31 января 2014 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 926 575 тысяч" заменить цифрой "2 027 125 тысяч";
цифру "287 490 тысяч" заменить цифрой "300 490 тысяч";
цифру "1 800 тысяч" заменить цифрой "8 800 тысяч";
цифру "1 634 422 тысячи" заменить цифрой "1 714 972 тысячи";
в подпункте 2):
цифру "1 926 575 тысяч" заменить цифрой "2 026 515 тысячи";
в подпункте 3):
цифру "87 994 тысячи" заменить цифрой "88 722 тысячи";
цифру "102 786 тысяч" заменить цифрой "103 514 тысяч";
в подпункте 5):
цифру "-87 994 тысячи" заменить цифрой "-88 112 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "87 994 тысячи" заменить цифрой "88 112 тысяч";
цифру "-14 792 тысячи" заменить цифрой "14792 тысячи";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "118 тысяч";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифру "234 038 тысяч" заменить цифрой "314 588 тысяч";
дополнить абзацами двенадцать, тринадцать, четырнадцать, пятнадцать, шестнадцать, семнадцать следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 5 508 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 564 тысячи тенге;
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 727 тысяч тенге;
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 2 447 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе на выплату ежемесячной надбавки в размере 10 процентов - 2 260 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 69 044 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

62 996
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
713
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
27 991
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 919
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 929
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 990
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 072
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 072
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
61 789
1
Ауыл шаруашылығы
17 309
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 794
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14 794
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2 515
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 175
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 340
6
Жер қатынастары
8 099
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 099
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 099
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге да қызметтер
36 381
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 381
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36 381
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 641
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 641
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 641
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 641
12
Көлiк және коммуникация
35 571
1
Автомобиль көлiгi
35 571
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

62 996
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
713
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
27 991
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 929
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
9 990
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 072
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
61 789
1
Сельское хозяйство
17 309
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 794
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 794
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2 515
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 175
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 340
6
Земельные отношения
8 099
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 099
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36 381
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 381
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36 381
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 641
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 641
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 641
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 641
12
Транспорт и коммуникации
32 571
1
Автомобильный транспорт
35 571
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа