Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 3696 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 30-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 30-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтардағы «Екпін» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 059 023 мың теңге:
салықтық түсімдер – 317 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 673 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 730 668 мың теңге;
2) шығындар – 2 058 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 722 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 103 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 792 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -88 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 88 112 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 786 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 792 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 мың теңге.»;
1) 6-тармақта: тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 330 284 мың теңге:»;
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 70 515 теңге;»;
келесі мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2014 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 ноября 2014 года № 3696. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 30-7
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 30-7.
О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 «О районном бюджете на 2014-2016 годы»
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3395, опубликованное 31 января 2014 года в газете «Екпін») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 059 023 тысячи тенге:
налоговые поступления – 317 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 107 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 730 668 тысяч тенге;
2) затраты – 2 058 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 722 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 103 514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 792 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 112 тысяч тенге:
поступление займов – 102 786 тысяч тенге;
погашение займов – 14 792 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 118 тысяч тенге.»;
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
«1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 330 284 тысячи тенге:»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на разработку проектно-сметной документации «Реконструкция водопровода села Амангельды Таскалинского района Западно-Казахстанской области» – 8 617 тысяч тенге;»;
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
«на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета – 70 515 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:

«Тасқала ауданына «Үздік орта білім беру ұйымы» грантын табыс ету байқауының қорытындасы бойынша облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер – 15 973мың теңге.»;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 2 104 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының жетекшісі (Г. Сағатова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
В. Фролов
С. Рахимов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 18 қарашадағы
№ 28-1 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне
1-қосымша
2014 жылдың аудандық бюджеті
(мың тенге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшілігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1)Кірістер

«целевые текущие трансферты с областного бюджета Таскалинскому району по итогам конкурса о присуждений гранта «Үздік орта білім беру» – 15 973 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в размере - 2 104 тысячи тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Сагатова Г.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного маслихата
В. Фролов
С. Рахимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 18 ноября 2014 года № 28-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 20-3
Районный бюджет на 2014 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

1 243
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
63 340
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
62 627
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
713
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
28 887
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 889
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 899
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 990
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 998
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 114
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
884
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 977
1
Ауыл шаруашылығы
31 497
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 794
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14 794
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 703
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 188
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 175
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 340
6
Жер қатынастары
8 099
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 099
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 099
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36 381
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 381
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36 381
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 641
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 641
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 641
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1 243
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
63 340
006
Функционирование районных (городских) библиотек
62 627
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
713
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
28 887
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 889
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 899
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 990
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 114
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
884
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 977
1
Сельское хозяйство
31 497
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 794
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 794
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 188
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 175
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 340
6
Земельные отношения
8 099
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 099
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36 381
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 381
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36 381
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 641
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 641
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 641
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)