Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 3733 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 30-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 30-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 054 493 мың теңге:
салықтық түсімдер – 317 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 673 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 726 138 мың теңге;
2) шығындар – 2 053 883 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 722 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 103 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 792 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -88 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 88 112 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 786 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 792 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 325 754 мың теңге:";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақтау ауылының су құбырын қайта құруға – 22 273 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Достық ауылының су құбырын қайта құруға – 13 024 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2014 года № 3733. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 30-7
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 30-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3395, опубликованное 31 января 2014 года в газете "Екпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 054 493 тысяч тенге:
налоговые поступления – 317 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 107 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 726 138 тысяч тенге;
2) затраты – 2 053 883 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 722 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 103 514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 792 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 112 тысяч тенге:
поступление займов – 102 786 тысяч тенге;
погашение займов – 14 792 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 118 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 325 754 тысячи тенге:";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Актау – 22 273 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Достык – 13 024 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 2 895 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 408 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау – 1 371 мың теңге;";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 1 543 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының жетекшісі (Г. Сағатова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Фролов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов
Аудандық мәслихаттың

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 2 895 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 408 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 1 371 тысяча тенге;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в размере – 1 543 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Сагатова Г.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
В. Фролов
Секретарь районного маслихата
С. Рахимов
Приложение
к решению районного маслихата