Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 3470 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 02.02.2015 № 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша аудан әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Бралиевке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                А. Бралиев
КЕЛІСІЛДІ:
Теректі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________А. Бралиев
Теректі ауданы әкімінің
2014 жылғы 14 наурыздағы
№ 8 шешіміне қосымша
Теректі ауданы аумағындағы
сайлау учаскелері
№ п/п
Сайлау учаске-
сінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскісінің орналасқан жері
1
№ 350
Ақжайық ауылы: Желтоқсан көшесі (1-29 тұрғын үйлер), Казахстанская көшесі (1-50 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Муканов көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Жамбыл көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Сайфуллин көшесі (1-42 тұрғын үйлер), Бейбітшілік көшесі (1-83 тұрғын үйлер), Валиханов көшесі (1-36 тұрғын үйлер), Құрманғазы көшесі (1-8 тұрғын үйлер), М. Насимуллин көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Панфилов көшесі (1-29 тұрғын үйлер), Калинин көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Есенжанов көшесі (1-36 тұрғын үйлер), Темир Масин көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Иманов көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Әуезов көшесі (1-42 тұрғын үйлер), 60 лет Октября көшесі (1-46 тұрғын үйлер), Ақжайық көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Молдагалиева көшесі (1-26 тұрғын үйлер), Тәуелсіздік көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Пионерская көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Жасталапская көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Көк мешіт көшесі ( 1-9 тұрғын үйлер), Пединститут көшесі (1-2 тұрғын үйлер)
Ақжайық ауылы, Насимуллин көшесі № 11, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
2
№ 351
Ақжайық ауылы
Ақжайық ауылы, "Ақжайық" шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимараты
3
№ 352
Ақсуат ауылы, Колузаново ауылы
Ақсуат ауылы, Центральная көшесі 20, ауылдық клуб ғимараты
4
№ 353
Пойма станциясы
Пойма станциясы, "Пойма-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асхана ғимараты
5
№ 354
Магистральный ауылы
Магистральный ауылы, "Магистрал орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
№ 355

Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2014 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2014 года № 3470. Утратило силу решением акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 2 февраля 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 02.02.2015 № 4
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Теректинской районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Теректинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей о границах избирательных участков через средства массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А. Бралиева.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                     А. Бралиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Теректинской районной
избирательной комиссии
_____________А. Бралиев
Приложение к решению акима
Теректинского района
от 14 марта 2014 года № 8
Избирательные участки
на территории Теректинского района
п/п
Номер избира-
тельного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1
№ 350
село Акжаик: улица Желтоксан (жилые дома 1-29), улица Казахстанская (жилые дома 1-50), улица Абая (жилые дома 1-7), улица Муканова (жилые дома 1-21), улица Джамбула (жилые дома 1-7), улица Сайфуллина (жилые дома 1-42), улица Бейбітшілік (жилые дома 1-83), улица Валиханова (жилые дома 1-36), улица Курмангазы (жилые дома 1-8), улица М.Насимуллина (жилые дома 1-21), улица Панфилова (жилые дома 1-29), улица Калинина (жилые дома 1-21), улица Гагарина (жилые дома 1-21), улица Есенжанова (жилые дома 1-36), улица Темира Масина (жилые дома 1-9), улица Иманова (жилые дома 1-8), улица Ауэзова (жилые дома 1-42), улица 60 лет Октября (жилые дома 1-46), улица Акжаиык (жилые дома 1-8), улица Маметовой (жилые дома 1-5), улица Молдагалиевой (жилые дома 1-26), улица Тәуелсіздік (жилые дома 1-13), улица Пионерская (жилые дома 1-15), улица Жасталапская (жилые дома 1-13), улица Көк мешіт (жилые дома 1-9), улица Пединститут (жилые дома 1-2)
село Акжаик, улица Насимуллина № 11, здание сельского дома культуры
2
№ 351
село Акжаик
село Акжаик, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторий "Акжаиык"
3
№ 352
село Аксуат, село Колузаново
село Аксуат, улица Центральная 20, здание сельского клуба
4
№ 353
станция Пойма
станция Пойма, здание столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Пойма-Агро"
5
№ 354
село Магистральное
село Магистральное, здание государственного учреждения "Магистральная средняя общеобразовательная школа"
6
№ 355

Новопавловка ауылы: 60 лет Октября көшесі (1-81 тұрғын үйлер), Советская көшесі (10-65 тұрғын үйлер), Мичуринская көшесі (7-83 тұрғын үйлер), Целлинная көшесі (1-65 тұрғын үйлер), Колхозная көшесі (4-14 тұрғын үйлер)
Новопавловка ауылы, "Новопавловка жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
7
№ 356
Ақсоғым ауылы, Мақпал, Майшұңқыр, Лекбай, Қызылүй, Қараултөбе, Саяжай ауылшаруашылығы мекендері
Ақсоғым ауылы, ауылдық клуб ғимараты
8
№ 357
Үлкен Еңбек ауылы, Табынбай ауылы, Карасу, Отар, Кушербай ауылшаруашылығы мекендері
Үлкен Еңбек ауылы, ауылдық клуб ғимараты
9
№ 358
Бозай ауылы, Қамыс завод, Ақ үй ауылшаруашылығы мекендері
Бозай ауылы, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таран негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
№ 359
Социализм ауылы, Погромное ауылшаруашылығы мекені, Сатым ауылы
Социализм ауылы, "Социализм жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
№ 360
Сүттігенді ауылы, Мамажан ауылшаруашылығы мекені
Сүттігенді ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
12
№ 361
Абай ауылы
Абай ауылы, "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
№ 362
Аңқаты ауылы, Сатым-шеген ауылы, Камар, Кызылкура, Новая точка ауылшаруашылығы мекендері
Аңқаты ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
14
№ 363
Рыбцех ауылы
Рыбцех ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
15
№ 364
Қандық ауылы, Тасан-Шеген ауылы, Саги ауылшаруашылығы мекені
Қандық ауылы, Центральная көшесі 1, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қандық негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
№ 365
Ерсары ауылы
Ерсары ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
17
№ 366
Ұзынкөл ауылы: Набережная көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (1-29 тұрғын үйлер), Зеленая көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Гвардейская көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-14) тұрғын үйлер, Советская көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Мир көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Жеңіс көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Молодежная көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-25 тұрғын үйлер)
Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі 1, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
18
№ 367

село Новопавловка: улица 60 лет Октября (жилые дома 1-81), улица Советская (жилые дома 10-65), улица Мичуринская (жилые дома 7-83), улица Целлинная (жилые дома 1-65), улица Колхозная (жилые дома 4-14)
село Новопавловка, здание государственного учреждения "Новопавловская общая средняя общеобразовательная школа"
7
№ 356
село Аксогум, сельскохозяйственные пункты Макпал, Майшункыр, Лекбай, Кзылуй, Караултобе, Саяжай
село Аксогум, здание сельского клуба
8
№ 357
село Улкен Енбек, село Табынбай, сельскохозяйственные пункты Карасу, Отар, Кушербай
село Улкен Енбек, здание сельского клуба
9
№ 358
село Бозай, сельскохозяйственные пункты Камыс завод, Ак уй
село Бозай, здание коммунального государственного учреждения "Тарановская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
10
№ 359
село Социализм, сельскохозяйственный пункт Погромное, село Сатым
село Социализм, здание государственного учреждения "Социализмовская общая средняя общеобразовательная школа"
11
№ 360
село Суттигенды, сельскохозяйственный пункт Мамажан
село Суттигенды, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
12
№ 361
село Абай
село Абай, здание государственного учреждения "Общая средняя общеобразовательная школа имени Абая"
13
№ 362
село Анката, село Сатым-шеген, сельскохозяйственные пункты Камар, Кызылкура, Новая точка
село Анката, здание сельского дома культуры
14
№ 363
село Рыбцех
село Рыбцех, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
15
№ 364
село Кандык, село Тасан-Шеген, сельскохозяйственный пункт Саги
село Кандык, улица Центральная 1, здание коммунального государственного учреждения "Кандыкская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
16
№ 365
село Ерсары
село Ерсары, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17
№ 366
село Узунколь: улица Набережная (жилые дома 1-15), улица Центральная (жилые дома 1-29), улица Зеленая (жилые дома 1-6), улица Гвардейская (жилые дома 1-25), улица Юбилейная (жилые дома 1-14), улица Советская (жилые дома 1-27), улица Школьная (жилые дома 1-22), улица Мира (жилые дома 1-21), улица Степная (жилые дома 1-32), улица Победы (жилые дома 1-9), улица Молодежная(жилые дома 1-24), улица Целинная(жилые дома 1-25)
село Узунколь, улица Школьная 1, здание сельского дома культуры
18
№ 367

Подстепное ауылының оңтүстік жағы: Школьная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-55 тұрғын үйлер), Пугачев көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Упорная (1-27 тұрғын үйлер), Кошевой көшесі (1-14 тұрғын үйлер), Животновод көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Фрунзе көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Садовая көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-62 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Юбиленая көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Уральская көшесі (11-15 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-63 тұрғын үйлер)
Подстепное ауылы, Школьная көшесі 1, "Подстепный № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
№ 368
Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы, көшесі 3У үй 3, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Госплемстанция негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
№ 369
Богдановка ауылы: Довженко көшесі (2-14 тұрғын үйлер), Жеңіс көшесі (1-96 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Молодежная көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Белан көшесі (2-4 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-19 тұрғын үйлер), Крестьянская көшесі (1-17 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-10 тұрғын үйлер), Степная көшесі (3-39 тұрғын үйлер)
Богдановка ауылы, Советская көшесі 1, ауылдық клуб ғимараты
21
№ 370
Придорожный ауылы
Придорожный ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
22
№ 371
Сарсеново ауылы
Сарсеново ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
23
№ 372
Алғабас ауылы
Алғабас ауылы, 1 көшесі 156 үй, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алғабас негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
24
№ 373
Приречное ауылы: 40 лет Победы көшесі (5-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-30 тұрғын үйлер), Амангелді көшесі (3-13 тұрғын үйлер), Космонавтар көшесі (1-8 тұрғын үйлер), 30 лет Целины көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Фурманов көшесі (1-14 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (1-11 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-33 тұрғын үйлер)
Приречное ауылы, "Приречный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
25
№ 374
Донецк ауылы

село Подстепное южная сторона: улица Школьная (жилые дома 1-68), улица Набережная (жилые дома 1-55), улица Пугачева (жилые дома 1-27), улица Целинная (жилые дома 1-68), улица Упорная (жилые дома 1-27), улица Кошевого (жилые дома 1-14), улица Животноводов (жилые дома 1-12), улица Фрунзе (жилые дома 1-47), улица Гагарина (жилые дома 1-47), улица Садовая (жилые дома 1-25), улица Ленина (жилые дома 1-62), улица Чапаева (жилые дома 1-23), улица Маметовой (жилые дома 1-13), улица Юбилейная (жилые дома 1-16),улица Уральская (жилые дома 11-15), улица Рабочая (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 1-63)
село Подстепное, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Подстепновская №1 общая средняя общеобразовательная школа"
19
№ 368
село Юбилейное
село Юбилейное улица 3У дом 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа Госплемстанции" государственного учреждения "Отдал образования Теректинского района"
20
№ 369
село Богдановка: улица Довженко (жилые дома 2-14), улица Женис (жилые дома 1-96), улица Советская (жилые дома 1-12), улица Молодежная (жилые дома 1-27), улица Белана (жилые дома 2-4), улица Целинная (жилые дома 1-19), улица Крестьянская (жилые дома 1-17), улица Набережная (жилые дома 1-10), улица Степная (жилые дома 3-39)
село Богдановка улица Советская 1, здание сельского клуба
21
№ 370
село Придорожное
село Придорожное, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
22
№ 371
село Сарсеново
село Сарсеново, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
23
№ 372
село Алгабас
село Алгабас, улица 1 дом 156, здание коммунального государственного учреждения "Алгабасская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Теректинского района"
24
№ 373
село Приречное: улица 40 лет Победы жилые дома (жилые дома 5-8), улица Советская (жилые дома 1-25), улица Целинная (жилые дома 1-30), улица Амангелди (жилые дома 3-13), улица Космонавтов (жилые дома 1-8), улица 30 лет Целины (жилые дома 1-6), улица Фурманова (жилые дома 1-14), улица Строительная (жилые дома 1-11), улица Ленина (жилые дома 1-13), улица Набережная (жилые дома 1-33)
село Приречное, здание государственного учреждения "Приреченская общая средняя общеобразовательная школа"
25
№ 374
село Донецк

Донецк ауылы, 1к көшесі 5а, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Донецк бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
№ 375
Жайық ауылы
Жайық ауылы, "Жайық орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
№ 376
Бекей ауылы
Бекей ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
28
№ 377
Долинное ауылы: Чапаев көшесі (3-101 тұрғын үйлер), Әуезов көшесі (1-103 тұрғын үйлер), Зеленая көшесі (1-44 тұрғын үйлер), Молодежная көшесі (1-33 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Речная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (1-18 тұрғын үйлер), Декабрь тұйығы (1-7 тұрғын үйлер), Колхоз тұйығы (1-4 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (5-8 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-23 тұрғын үйлер)
Долинное ауылы, Зеленая көшесі 34, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
29
№ 378
Төңкеріс ауылы: Придорожная көшесі (3-8 тұрғын үйлер), Долинская көшесі (5-9 тұрғын үйлер), Октябрьская көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Степная көшесі (11-22 тұрғын үйлер), Комсомольская көшесі (1-11 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (15-30 тұрғын үйлер), Қазақстанская көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Пионерская көшесі (2-4 тұрғын үйлер), Жеңіс көшесі (13-24 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (5-9 тұрғын үйлер), Интернат көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Молодежная көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Орал көшесі (10-30 тұрғын үйлер), Луговая көшесі (4-8 тұрғын үйлер), Камчатская көшесі (1-10 тұрғын үйлер), Лесхозная көшесі (1-3 тұрғын үйлер)
Төңкеріс ауылы, "Долинск жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
30
№ 379
Шөптікөл ауылы: Шахтер көшесі (8-15 тұрғын үйлер), Камчатская көшесі (1-33 тұрғын үйлер), Теректі көшесі (5-19 тұрғын үйлер), Школьная (10-18 тұрғын үйлер), Почтовая көшесі (2-13 тұрғын үйлер), Железнодорожная көшесі (4-9 тұрғын үйлер), Ақсуат көшесі 1
Шөптікөл ауылы, Теректі ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шөптікөл негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
31
№ 380
Қоныссай ауылы
Қоныссай ауылы, Мира көшесі 8 үй, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоныссай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
32
№ 381
Әйтиев ауылы
Әйтиев ауылы, Школьная көшесі 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтиев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
33
№ 382
Қабыл-тобе ауылы
Қабыл-тобе ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
34
№ 383
Барбастау ауылы
Барбастау ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
35
№ 384

село Донецк, улица1к 5а, здание коммунального государственного учреждения "Донецкая начальная школа" государственного учреждения "Отдела образования Теректинского района"
26
№ 375
село Яик
село Яик, здание государственного учреждения "Яикская средняя общеобразовательная школа"
27
№ 376
село Бекей
село Бекей, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
28
№ 377
село Долинное: улица Чапаева (жилые дома 3-101), улица Ауэзова (жилые дома 1-103), улица Зеленая (жилые дома 1-44), улица Молодежная (жилые дома 1-33), улица Степная (жилые дома 1-15), улица Речная (жилые дома 1-16), улица Строительная (жилые дома 1-18), переулок Декабрьский (жилые дома 1-7), переулок Колхозный (жилые дома 1-4), улица Центральная (жилые дома 5-8), улица Школьная (жилые дома 1-23)
село Долинное, улица Зеленая 34, здание сельского дома культуры
29
№ 378
село Тонкерис: улица Придорожная (жилые дома 3-8), улица Долинская (жилые дома 5-9), улица Октябрьская (жилые дома 1-6), улица Степная (жилые дома 11-22), улица Комсомольская (жилые дома 1-11), улица Строительная (жилые дома 15-30), улица Казахстанская (жилые дома 1-15), улица Пионерская (жилые дома 2-4), улица Женис (жилые дома 13-24), улица Набережная (жилые дома 1-8), улица Центральная (жилые дома 5-9), улица Интернатская (жилые дома 1-5), улица Молодежная (жилые дома 1-23), улица Целинная (жилые дома 1-9), улица Уральская (жилые дома 10-30), улица Луговая (жилые дома 4-8), улица Камчатская (жилые дома 1-10), улица Лесхозная (жилые дома 1-3)
село Тонкерис, здание государственного учреждения "Долинская общая средняя общеобразовательная школа"
30
№ 379
село Шоптыкуль: улица Шахтерская (жилые дома 8-15), улица Камчатская (жилые дома 1-33), улица Теректинская (жилые дома 5-19), улица Школьная (жилые дома 10-18), улица Почтовая (жилые дома 2-13), улица Железнодорожная (жилые дома 4-9), улица Аксуатская 1
село Шоптыкуль, здание государственного учреждения "Шоптыкульская основная средняя школа" отдела образования акимата Теректинского района
31
№ 380
село Коныссай
село Коныссай, улица Мира дом 8, здание коммунального государственного учреждения "Конысайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
32
№ 381
село Айтиево
село Айтиево, улица Школьная 156 здание коммунального государственного учреждения "Айтиевская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
33
№ 382
село Кабыл-тобе
cело Кабыл- тобе, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
34
№ 383
село Барбастау
село Барбастау, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
35
№ 384

Подстепное ауылының солтүстік жағы: Мир көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Геологиялық көшесі (1-26 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-78 тұрғын үйлер), Комсомольская көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Махамбет көшесі (1-10 тұрғын үйлер), Исатай көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Безымянная көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Дорожная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Полевая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (2-64 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Весенняя көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Комсомольская көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Интернацианальная көшесі (1-11 тұрғын үйлер), Лесная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Тоқпай ауылы
Подстепное ауылы, Советская көшесі 18/1, "Подстепный қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
36
№ 385
Федоровка ауылының батыс жағы: Молодежная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-34 тұрғын үйлер), Колхоз тұйығы (1-21 тұрғын үйлер), Речная көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-65,2-86 тұрғын үйлер), Пушкин көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-111,2-108 тұрғын үйлер), Крупская көшесі (2-32 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-23,2-68 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (1-59, 2-54 тұрғын үйлер), Трудовая көшесі (1-3,2-20 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы,Трудовая көшесі 3, "Федоровка № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
37
№ 386
Покатиловка ауылы: И.Шұғаепұлы көшесі (1-38 тұрғын үйлер), Достық көшесі (1-80 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-78 тұрғын үйлер), А.Құнанбаев көшесі (1-95 тұрғын үйлер), Курланов көшесі (1-74 тұрғын үйлер), Таран ауылы, Кирово ауылы
Покатиловка ауылы, А. Құнанбаев көшесі 63, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
38
№ 387
Федоровка ауылының орталық бөлігі: Крупская көшесі (1-55,34-60 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-37 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (25-45,70-94 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (113-169,110-160 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (67-99,88-124 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (61-89,56-90 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (6-17 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-38 тұрғын үйлер), Северная көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Автомобильная көшесі (1-15 тұрғын үйлер), 8 наурыз көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Октябрьская көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Больничный тұйығы (1-14 тұрғын үйлер), Горький көшесі (2-46 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы, Центральная көшесі 35, Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ""Теректі" балалар спорттық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
39
№ 388

северная сторона села Подстепное: улица Мира (жилые дома 1-24), улица Геологическая (жилые дома 1-26), улица Абая (жилые дома 1-78), улица Комсомольская (жилые дома 1-15), улица Степная (жилые дома 1-22), улица Махамбета (жилые дома 1-10), улица Исатая (жилые дома 1-15), улица Безымянная (жилые дома 1-12), улица Дорожная (жилые дома 1-13), улица Полевая (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 2-64), улица Стройтельная (жилые дома 1-5), улица Весенняя (жилые дома 1-6), улица Комсомольская (жилые дома 1-7), улица Интернациональная (жилые дома 1-11), улица Лесная (жилые дома 1-13), село Тукпай
село Подстепное, улица Советская 18/1, здание государственного учреждения "Подстепновская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
36
№ 385
западная сторона села Федоровка: улица Молодежная (жилые дома 1-16), улица Степная (жилые дома 1-34), Колхозный переулок (жилые дома 1-21), улица Речная (жилые дома 1-24), улица Юбилейная (жилые дома 1-5), улица Ленина (жилые дома 1-65,2-86), улица Пушкина (жилые дома 1-23), улица Чапаева (жилые дома 1-111, 2-108), улица Крупской (жилые дома 2-32), улица Набережная (жилые дома 1-23, 2-68), улица Пионерии (жилые дома 1-59, 2-54), улица Трудовая (жилые дома 1-3, 2-20)
село Федоровка, улицаТрудовая 3, здание государственного учреждения "Федоровская общая средняя общеобразовательная школа № 1"
37
№ 386
село Покатиловка: улица И. Шугаепұлы (жилые дома 1-38), улица Достык (жилые дома 1-80), улица Гагарина (жилые дома 1-78), улица А. Кунанбаева (жилые дома 1-95), улица Курланова (жилые дома 1-74), село Таран, село Кирово
село Покатиловка, улица А. Кунанбаева 63, здание сельского дома культуры
38
№ 387
центральная часть села Федоровка: улица Крупской (жилые дома 1-55, 34-60), улица Абая (жилые дома 1-37), улица Школьная (жилые дома 1-5), улица Набережная (жилые дома 25-45,70-94), улица Чапаева (жилые дома 113-169,110-160), улица Ленина (жилые дома 67-99,88-124), улица Пионерии (жилые дома 61-89, 56-90), улица Юбилейная (жилые дома 6-17), улица Центральная (жилые дома 1-16), улица Целинная (жилые дома 1-38), улица Северная (жилые дома 1-32), улица Автомобильная (жилые дома 1-15), улица 8 марта (жилые дома 1-9), улица Октябрьская (жилые дома 1-27), улица Прудовая жилые дома (жилые дома 1-12), улица Зрелова (1-16), улица Бойнова (жилые дома 1-24), переулок Больничный (жилые дома 1-14), улица Горького (жилые дома 2-46)
село Федоровка, улица Центральная 35, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский спортивный клуб "Теректа" государственного учреждения "Отдела образования Теректинского района" акимата Теректинского района
39
№ 388

Федоровка ауылының шығыс жағы: Горький көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Мирная көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Тракторная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Межколхозная көшесі (1-18 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (26-30 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (18-32 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (101-158 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (162-229 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (91-117 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (47-65 тұрғын үйлер), Зрелов көшесі (17-26 тұрғын үйлер), Шевченко көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Айтиев көшесі (1-15 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы, Чапаев көшесі 188, "Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
40
№ 389
Новая Жизнь ауылы: Октябрьская көшесі (1-53 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-54 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-49 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-34 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Киров көшесі (1-40 тұрғын үйлер), Әуезов көшесі (1-26 тұрғын үйлер), 25 летие Целины көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-42 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Парковая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), 50 лет Октября көшесі (1-46 тұрғын үйлер), 60 лет Октября көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Куйбышев көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-44 тұрғын үйлер), Коммунаров көшесі (1-30 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-34 тұрғын үйлер), 8 наурыз көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Новая Жизнь көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-35 тұрғын үйлер), Лесхозная көшесі (1-7 тұрғын үйлер), ДЭУ көшесі (1 тұрғын үй)
Новая Жизнь ауылы, Школьная көшесі 1, "Шаған жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
41
№ 390
Шағатай ауылы: Жезбуга көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Алмаатинская көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Ишмакова көшесі (1-72 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі(1-49 тұрғын үйлер), Ихласова көшесі(1-46 тұрғын үйлер), Лесхозная көшесі(1-16 тұрғын үйлер), Алтынсарин көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-28 тұрғын үйлер), Карпи көшесі (1-17 тұрғын үйлер), Северо-восток көшесі (1-30 тұрғын үйлер), Новостройка көшесі (1-43 тұрғын үйлер), Жезбуга, Сад ауылшаруашылығы мекендері
Шағатай ауылы, Школьная көшесі 23, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
42
№ 391
Қоғалытүбек ауылы
Қоғалытүбек ауылы, 2 көшесі, 155 үй, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалытүбек негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
43
№ 392
Қарабас ауылы
Қарабас ауылы, Мектеп көшесі 4, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
44
№ 393
Қызылжар ауылы, Байхана ауылшаруашылығы мекені

восточная сторона села Федоровка: улица Горького (жилые дома 1-7), улица Мирная (жилые дома 1-4), улица Советская (жилые дома 1-25), улица Рабочая (жилые дома 1-4), улица Тракторная (жилые дома 1-22), улица Межколхозная (жилые дома 1-18), улица Бойнова (жилые дома 26-30), улица Юбилейная (жилые дома 18-32), улица Ленина (жилые дома 101-158), улица Чапаева (жилые дома 162-229), улица Пионерии (жилые дома 91-117), улица Набережная (жилые дома 47-65), улица Зрелова (жилые дома 17-26), улица Шевченко (жилые дома 1-15), улица Айтиева (жилые дома 1-15)
село Федоровка, улицаЧапаева 188, здание государственного учреждения "Федоровская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
40
№ 389
село Новая Жизнь: улица Октябрьская (жилые дома 1-53), улица Ленина (жилые дома 1-54), улица Советская (жилые дома 1-49), улица Целинная (жилые дома 1-34), улица Чапаева (жилые дома 1-23), улица Кирова (жилые дома 1-40), улица Ауэзова (жилые дома 1-26), улица 25-летия Целины (жилые дома 1-32), улица Абая (жилые дома 1-42), улица Маметовой (жилые дома 1-21), улица Парковая (жилые дома 1-8), улица 50 лет Октября (жилые дома 1-46), улица 60 лет Октября (жилые дома 1-27), улица Куйбышева (жилые дома 1-32), улица Гагарина (жилые дома 1-44), улица Коммунаров (жилые дома 1-30), улица Школьная (жилые дома 1-34), улица 8 марта (жилые дома 1-13), улица Степная (жилые дома 1-24), улица Новая Жизнь (жилые дома 1-21), улица Набережная (жилые дома 1-35), улица Лесхозная (жилые дома 1-7), улица ДЭУ (жилой дом 1)
село Новая Жизнь, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Чаганская общая средняя общеобразовательная школа"
41
№ 390
село Шагатай: улица Жезбуга (жилые дома 1-24), улица Алмаатинская (жилые дома 1-13), улица Ишмакова (жилые дома 1-72), улица Юбилейная (жилые дома 1-49), улица Ихласова (жилые дома 1-46), улица Лесхозная (жилые дома 1-16), улица Алтынсарина (жилые дома 1-25), улица Школьная (жилые дома 1-28), улица Карпи (жилые дома 1-17), улица Северо-восток (жилые дома 1-30), улица Новостройка (жилые дома 1-43), сельскохозяйственные пункты Жезбуга, Сад
село Шагатай, улица Школьная 23, здание сельского дома культуры
42
№ 391
село Когалытубек
село Когалытубек, улица 2, дом 155, здание коммунального государственного учреждения "Когалытубекская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
43
№ 392
село Карабас
село Карабас, улица Мектеп 4, здание коммунального государственного учреждения "Карабасская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
44
№ 393
село Кызылжар, сельскохозяйственный пункт Байхана

Қызылжар ауылы, 1У көшесі, үй 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
45
№ 394
Құтсиық ауылы
Құтсиық ауылы, көшесі 1К, үй 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чапаев негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
46
№ 395
Талпын ауылы, Жубанколь ауылшаруашылығы мекені
Талпын ауылы, "Талпын жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
47
№ 396
Шалқар ауылы
Шалқар ауылы, көшесі 1У,үй 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
48
№ 397
Сарыөмір ауылы: Ленин көшесі (1-140 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-134 тұрғын үйлер), Қазақстанская көшесі (1-45 тұрғын үйлер), Шалқарская көшесі (1-48 тұрғын үйлер), Есенжанов көшесі (1-62 тұрғын үйлер), Молдағалиева көшесі (1-48 тұрғын үйлер), Новостройка көшесі (1-109 тұрғын үйлер), Сасай, Түмен, Қырпи ауылшаруашылығы мекендері
Сарыөмір ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
49
№ 398
Дуана ауылы, Комсомол, Мақым-Құра, Майлан, Елекбай, Кішетай, Үлкен-Тая, Жаман, Аққұдық, Құмқұдық, Жыра ауылшаруашылығы мекендері
Дуана ауылы, 1 көшесі, үй 155, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шайхы Онашев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

село Кызылжар, улица 1У, дом 157, здание коммунального государственного учреждения "Кызылжарская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
45
№ 394
село Кутсиык
село Кутсиык, улица 1К, дом 156, здание коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
46
№ 395
село Талпын, сельскохозяйственный пункт Жубанколь
село Талпын, здание государственного учреждения "Талпынская общая средняя общеобразовательная школа"
47
№ 396
село Шалкар
село Шалкар, улица 1У, дом 157, здание коммунального государственного учреждения "Шалкарская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
48
№ 397
село Сарыомир: улица Ленина (жилые дома 1-140), улица Абая (жилые дома 1-134), улица Казахстанская (жилые дома 1-45), улица Шалкарская (жилые дома 1-48), улица Есенжанова (жилые дома 1-62), улица Молдагалиевой (жилые дома 1-48), улица Новостройка (жилые дома 1-109), сельскохозяйственные пункты Сасай, Тумен, Кырпи.
село Сарыомир, здание сельского дома культуры
49
№ 398
село Дуана, сельскохозяйственные пункты Комсомол, Макым-Кура, Майлан, Елекбай, Кишетай, Улкен-Тая, Жаман, Аккудук, Кумкудук, Жыра
село Дуана, улица 1 дом 155, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Шайхы Онашева" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"