Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 22-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қыркүйекте № 3628 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 25-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3398 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 671 872 мың" деген сан "4 761 872 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"768 961 мың" деген сан "859 087 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 537 мың" деген сан "1 411 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 608 305 мың" деген сан "4 698 305 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Жұмашев
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
2014 жылғы 20 тамыздағы
№ 22-4 мәслихат шешіміне
қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17-2 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 августа 2014 года № 22-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 сентября 2014 года № 3628. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 25-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3398, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "4 671 872 тысячи" заменить цифрой "4 761 872 тысячи";
цифру "768 961 тысяча" заменить цифрой "859 087 тысяч";
цифру "1 537 тысяч" заменить цифрой "1 411 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "4 608 305 тысяч" заменить цифрой "4 698 305 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии М. Жумашев
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 августа 2014 года № 22-4
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2013 года № 17-2
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы