Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 қазандағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қазанда № 3664 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 25-8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3398 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Теректі жаңалығы - Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 755 449 мың теңге:
салықтық түсімдер – 879 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 874 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 867 951 мың теңге;
2) шығындар – 4 691 882 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67 354 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 111 120 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43 766 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 687 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 45 687 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 49 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 474 мың теңге:
қарыздар түсімі – 111 120 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 186 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 540 мың теңге.";
4 - тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 369 780 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ұзынкөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 7 686 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2014 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2014 года № 3664. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 25-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3398, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы - Теректинская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 755 449 тысяч тенге;
налоговые поступления – 879 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 874 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 867 951 тысяча тенге;
2) затраты – 4 691 882 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67 354 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 111 120 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43 766 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 687 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 45 687 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 49 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 474 тысячи тенге:
поступление займов – 111 120 тысяч тенге;
погашение займов – 65 186 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 540 тысяч тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 369 780 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Узунколь Теректинского района Западно-Казахстанской области" - 7 686 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:

""Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 984 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңаөмір ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 9 448 мың теңге;";
сегізінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Теректі ауданының Сары-Өмір ауылындағы олимпияда резерві орталығын газбен жабдықтауға – 24 623 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Мендыбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 23-1 мәслихат шешіміне
қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17-2 мәслихат шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области " - 2 984 тысячи тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Жанаомир Теректинского района Западно-Казахстанской области " - 9 448 тысяч тенге;";
абзац восьмой исключить;
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на газоснабжение центра олимпийского резерва в селе Сары-Омир Теректинского района – 24 623 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Ж. Мендыбаев
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата
от 8 октября 2014 года № 23-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2013 года № 17-2
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

8 428
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 358
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 070
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
78 091
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
77 401
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
690
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
49 419
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 268
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 684
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 584
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32 151
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 750
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 401
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
118 242
Ауыл шаруашылығы
54 755
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 300
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16 300
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38 455
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 992
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 261
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 247
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 348
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 685
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4 922
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
Жер қатынастары

8 428
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6 358
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 070
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
78 091
006
Функционирование районных (городских) библиотек
77 401
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
690
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
49 419
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 684
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 584
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 750
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 401
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
118 242
Сельское хозяйство
54 755
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 300
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 300
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38 455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
22 992
003
Капитальные расходы государственного органа
4 261
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 247
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 348
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 685
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4 922
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
Земельные отношения

8 718
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 718
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 718
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
54 769
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
54 769
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
54 769
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 920
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 920
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 920
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 850
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 670
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
12
Көлiк және коммуникация
12 059
Автомобиль көлiгi
12 059
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 059
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 059
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
60 443
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 188
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3 188
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 008
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
180
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
014
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
Басқалар
57 255
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33 823
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

8 718
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 718
10
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54 769
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
54 769
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
54 769
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 920
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 920
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 920
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 850
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 670
015
Капитальные расходы государственного органа
400
12
Транспорт и коммуникации
12 059
Автомобильный транспорт
12 059
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 059
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 059
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
13
Прочие
60 443
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 188
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3 188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3 008
003
Поддержка предпринимательской деятельности
180
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
014
Поддержка предпринимательской деятельности
Прочие
57 255
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33 823
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"