Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 3734 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 25-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3398 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Теректі жаңалығы - Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 890 020 мың теңге:
салықтық түсімдер – 879 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 874 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 002 522 мың теңге;
2) шығындар – 4 826 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67 354 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 111 120 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43 766 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 687 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 45 687 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 474 мың теңге:
қарыздар түсімі – 111 120 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 186 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3 540 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 562 285 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 72 813 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2014 года № 3734. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 25-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3398, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы - Теректинская новь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 890 020 тысяч тенге:
налоговые поступления – 879 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 874 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 002 522 тысячи тенге;
2) затраты – 4 826 453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67 354 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 111 120 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43 766 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 687 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 45 687 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 474 тысячи тенге:
поступление займов – 111 120 тысяч тенге;
погашение займов – 65 186 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3 540 тысяч тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 562 285 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 72 813 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 4 324 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 121 382 мың теңге.";
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 536 117 мың теңге:";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақсоғым ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 63 953 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шағатай ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 69 411мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылжар ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 10 562 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Құтсиық ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 24 195 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоғалытүбек ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 17 780 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қандық ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 14 954 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерсары ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 13 523 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Аңқаты ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 90 799 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 14 506 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Федоровка ауылындағы су құбырын қайта құру – 40 000 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 4 324 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 121 382 тысячи тенге.";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 536 117 тысячи тенге:";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Аксогым – 63 953 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Шагатай – 69 411 тысяча тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Кызылжар – 10 562 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Кутсиык – 24 195 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Когалытубек – 17 780 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Кандык – 14 954 тысячи тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Ерсары – 13 523 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газоснабжение социальных объектов села Анката – 90 799 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 14 506 тысяча тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода села Федоровка – 40 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Мендыбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 мәслихат шешіміне
қосымша

2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Ж. Мендыбаева
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата
от 22 декабря 2014 года № 24-1
Приложение 1
к решению маслихата