Шыңғырлау аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 наурыздағы № 20-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 3450 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 тіркелген, 2014 жылғы 6 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Г. Джумабаева
Мәслихат хатшысы                 Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2014 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2014 года № 3450. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2015 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3397, опубликованное 6 февраля 2014 года в районной газете "Серпін") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              Г. Джумабаева
Секретарь маслихата              Т. Калмен
Приложение к решению
Чингирлауского районного маслихата