Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3522 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 тіркелген, 2014 жылғы 6 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 800 009 мың" деген сан "1 983 179 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"219 942 мың" деген сан "234 942 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"6 400 мың" деген сан "8 400 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 573 007 мың" деген сан "1 739 177 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 789 467 мың" деген сан "1 942 144 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "92 351 мың" деген сан "88 910 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"92 351 мың" деген сан "92 385 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "3 475 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 81 809 мың" деген сан "- 47 875 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "81 809 мың" деген сан "47 875 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"10 542 мың " деген сан "44 631 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "155 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"108 018 мың" деген сан "177 720 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 771 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 687 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 364 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 62 764 мың теңге;
жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеуге – 116 мың теңге.";
5-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2014 года № 3522. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2015 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3397, опубликованное 6 февраля 2014 года в районной газете "Серпін") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 800 009 тысяч" заменить цифрой "1 983 179 тысяч";
цифру "219 942 тысячи" заменить цифрой "234 942 тысячи";
цифру "6 400 тысяч" заменить цифрой "8 400 тысяч";
цифру "1 573 007 тысяч" заменить цифрой "1 739 177 тысяч";
в подпункте 2) цифру "1 789 467 тысяч" заменить цифрой "1 942 144 тысячи";
в подпункте 3) цифру "92 351 тысяча" заменить цифрой "88 910 тысяч";
цифру "92 351 тысяча" заменить цифрой "92 385 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "3 475 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 81 809 тысяч" заменить цифрой "- 47 875 тысяч";
в подпункте 6) цифру "81 809 тысяч" заменить цифрой "47 875 тысяч";
цифру "10 542 тысячи" заменить цифрой "44 631 тысяча";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "155 тысяч";
в пункте 4:
цифру "108 018 тысяч" заменить цифрой "177 720 тысяч";
дополнить абзацами пятым, шестым, седьмым, восьмым, девятым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 5 771 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 687 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 364 тысячи тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов – 62 764 тысячи тенге;
на оплату услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат – 116 тысяч тенге.";
в пункте 5:

"45 587 мың" деген сан "142 055 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші, сегізінші, тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округінің Сегізсай ауылындағы 48 орындық мектеп құрылысына – 77 191 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Полтава ауылының әлеуметтік нысандарын газдандыруына – 10 844 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Амангелді ауылының әлеуметтік нысандарын газдандыруына – 8 433 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 1 292 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
10-тармақта "372 858 мың" деген сан "338 769 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Г. Волкогон
Мәслихат хатшысы                 Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 22-1 шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық мәслихатының

цифру "45 587 тысяч" заменить цифрой "142 055 тысяч";
дополнить абзацами седьмым, восьмым, девятым следующего содержания:
"на строительство школы на 48 мест в селе Сегизсай Алмазненского сельского округа Чингирлауского района – 77 191 тысяча тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Полтавка Чингирлауского района – 10 844 тысячи тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Амангельды Чингирлауского района – 8 433 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 1 292 тысячи тенге.";
в пункте 10 цифру "372 858 тысяч" заменить цифрой "338 769 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              Г. Волкогон
Секретарь маслихата              Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 30 апреля 2014 года № 22-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата