Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылдық округінің Амангелді және Мырзағара ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қарашада № 3673 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Амангелді және Мырзағара ауылдары халқының пікірлерін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ащысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылдық округінің Амангелді және Мырзағара ауылдарындағы атаусыз көшелерге мынадай атаулар берілсін:
1) Амангелді ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1" – Бейбітшілік көшесі;
жобалық көшесі "№ 2" – Ардагерлер көшесі;
жобалық көшесі "№ 3" – Теміржолшылар көшесі;
жобалық көшесі "№ 4" – Жастар көшесі;
жобалық көшесі "№ 5" – Әділет көшесі;
2) Мырзағара ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1" – Манат Ержанов көшесі.
2. Ащысай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (З. Срымова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Ащысай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы З. Срымоваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі      Ж. Айсиев

О присвоении наименований безымянным улицам в селах Амангелды и Мырзагара Ащесайского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Ащесайского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 9 октября 2014 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 ноября 2014 года № 3673
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Амангельды и Мырзагара и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Ащесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Амангелды и Мырзагара Ащесайского сельского округа Чингирлауского района следующие наименования:
1) по селу Амангелды:
"№ 1" проектная улица – улица Бейбітшілік;
"№ 2" проектная улица – улица Ардагерлер;
"№ 3" проектная улица – улица Теміржолшылар;
"№ 4" проектная улица – улица Жастар;
"№ 5" проектная улица – улица Әділет;
по селу Мырзагара:
"№ 1" проектная улица – улица Маната Ержанова.
2. Главному специалисту аппарата акима Ащесайского сельского округа (Срымова З.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Ащесайского сельского округа Срымову З.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Айсиев