"Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы № 241 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 наурызда № 10541 тіркелді
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушысының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 241 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4945 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2007 жылғы қыркүйек-қазан айларында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу ережесінде:
13-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) құқық белгілейтін құжатта көрсетілген сәйкестендіру сипаттамаларының «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік деректер қоры ақпараттық жүйедегі мәліметтермен сәйкес келуіне».
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыру бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                       Б. Имашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
_______________ Ә.Исекешев
2015 жылғы "__"_________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е.Досаев
2015 жылғы 2 сәуір

О внесении изменений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 241 "Об утверждении Правил государственной регистрации объекта кондоминиума"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2015 года № 10541
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 241 "Об утверждении Правил государственной регистрации объекта кондоминиума" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4945, опубликованный в собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., сентябрь - октябрь) следующие изменения:
в Правилах государственной регистрации объекта кондоминиума, утвержденного указанным приказом:
подпункт 2) пункта 13 исключить;
подпункт 1) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"1) на соответствие идентификационных характеристик указанных в  правоустанавливающем документе со сведениями в информационной системе государственная база данных "Регистр недвижимости"".
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование;
2) принять меры по размещению настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции                                  Б. Имашев
Республики Казахстан
«Согласовано»
Министр по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
_______________А. Исекешев
«____» _________ 2015 года
«Согласовано»
Министр национальной
экономике
Республики Казахстан
_______________Е. Досаев
2 апреля 2015 года