"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 401 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 маусымда № 11436 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 26 қазандағы № 75 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 26.10.2022 № 75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 01.04.2016 № 163 (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 01.04.2016 № 163 (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін
вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 25 мамырдағы
№ 401 бұйрығына
қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін
оқыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 01.04.2016 № 163 (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении регламента государственной услуги "Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 мая 2015 года № 401. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2015 года № 11436. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 октября 2022 года № 75.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 26.10.2022 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок приказа в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 01.04.2016 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020".
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 01.04.2016 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Е. Досаев
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 25 мая 2015 года № 401
Регламент государственной услуги "Обучение субъектов
частного предпринимательства в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 01.04.2016 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Жалпы ереже
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту" мемлекеттік қызмет "Іскерлік байланыстар" құралы және "Бизнес-мектеп" құрамдауышы бойынша "Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы көрсетеді, "Шағын және орта кәсіпкерлік топ-менеджментін оқыту" құрамдауышы бойынша "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының базасында (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі (Нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 11181 болып тiркелген).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 18.05.2017 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
2. Мемлекеттік қызметті көрсету және оны көрсетудің нәтижелерін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметтің нәтижесі "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы" (бұдан әрі – Бағдарлама) шеңберінде оқытуға жіберу болып табылады.
5. Құжаттарда ұсынылған мәліметтердің дұрыстығына Көрсетілетін қызметті алушы жауапты болады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет бойынша рәсімдерді (іс-қимылды) бастау үшін негіз, Мемлекеттік қызметті алушының Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттардың (бұдан әрі – құжаттар) тізімін ұсынуы болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
"Іскерлік байланыстар" құралы шеңберінде оқыту бойынша:
1) Қызмет берушінің жұмыскері Көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген күні Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне береді;
2) "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасына (бұдан әрі – Бағдарлама) сәйкес Қызмет берушінің жауапты жұмыскері құжаттарды 10 (он) жұмыс күні ішінде қарастырады;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Государственная услуга) оказывается по инструменту "Деловые связи" и компоненту "Бизнес-школа" Национальной палатой предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен", по компоненту "Обучение топ-менеджмента малого и среднего предпринимательства" – на базе автономной организации образования "Назарбаев Университет" (далее – Услугодатель) на основании стандарта государственной услуги "Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (далее – Стандарт) (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11181).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 18.05.2017 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания Государственной услуги и предоставления результата ее оказания: бумажная.
3. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – Услугополучатель).
4. Результатом оказания Государственной услуги является направление на обучение в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Программа).
5. За достоверность предоставляемых сведений в документах несет ответственность Услугополучатель.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) Услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию Государственной услуги является предоставление Услугополучателем перечня документов (далее – документы) согласно пункту 9 Стандарта.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав оказания Государственной услуги, длительность его выполнения:
по обучению в рамках инструмента "Деловые связи":
1) работник Услугодателя принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в день обращения Услугополучателя;
2) ответственный работник Услугодателя рассматривает и проводит отбор документов Услугополучателя согласно Единой программе поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Программа), в течение 10 (десяти) рабочих дней;

3) Қызмет берушінің жауапты жұмыскері жиынтық өтінімді уәкілетті органға келісуге жібереді;
4) уәкілетті орган мемлектік қызметті көрсету үшін мақұлданған Көрсетілетін қызметті алушылар тізімдерін Көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
"Бизнес-мектеп" құрамдауышы шеңберінде оқыту бойынша:
1) көрсетілеін қызметті берушінің жұмыскері Көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген күні Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне береді;
2) көрсетілетін қызметті беруші тоқсан сайын, есепті тоқсанға дейінгі айдың 10 күніне дейін оқыту өткізілетін күні мен орнын, оның кезеңі мен өтінімдерді беру мерзімін көрсете отырып, алдағы тоқсанға арналған оқыту курстарының кестесін жасайды, жасалғаннан кейін ол 10 жұмыс күні ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында орналастырылуы тиіс;
"Шағын және орта кәсіпкерлік топ-менеджментін оқыту" құрамдауышы шеңберінде оқыту бойынша:
1) "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының (бұдан әрі – "Даму" КДҚ" АҚ) өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жұмыскері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген күні "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне береді;
2) "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері Бағдарламаға сәйкес құжаттарды 10 (он) жұмыс күні ішінде қарайды және іріктейді;
3) "Даму" КДҚ" АҚ атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері жиынтық өтінімді уәкілеті органға келісу үшін жібереді;
4) уәкілетті орган Көрсетілетін қызметті берушілерінің келісілген тізімін "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымына жолдайды";
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 18.05.2017 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
"Іскерлік байланыстар" құралы шеңберінде оқыту бойынша:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жұмыскерінің құжаттарды қабылдауы, тіркеуі және Қызмет берушінің жауапты жұмыскеріне беруі;
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскерінің құжаттарды қарауы;
3) жиынтық өтінімді уәкілетті органға келісуге жолдау;
4) уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін Көрсетілетін қызметті алушылардың мақұлданған тізімдерін Көрсетілетін қызметті берушіге жолдауы;
"Бизнес-мектеп" құрамдауышы шеңберінде оқыту бойынша:

3) ответственный работник Услугодателя направляет сводную заявку в уполномоченный орган на согласование;
4) уполномоченный орган направляет Услугодателю одобренные списки Услугополучателей для оказания государственной услуги;
по обучению в рамках компонента "Бизнес-школа":
1) работник Услугодателя принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в день обращения Услугополучателя;
2) Услугодатель ежеквартально до 10 числа месяца до отчетного квартала составляет график курсов обучения на предстоящий квартал с указанием даты и места проведения обучения, его периода и сроков сдачи заявок, который после его составления в течение 10 рабочих дней подлежит размещению в СМИ;
по обучению в рамках компонента "Обучение топ-менеджмента малого и среднего предпринимательства":
1) работник канцелярии Услугодателя в лице региональных филиалов акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – АО "ФРП "Даму") принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" в день обращения Услугополучателя;
2) ответственный работник Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" рассматривает и проводит отбор документов Услугополучателя согласно Программе, в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) ответственный работник Услугодателя в лице АО "ФРП "Даму" направляет сводную заявку в уполномоченный орган на согласование;
4) уполномоченный орган направляет согласованный перечень Услугополучателей в автономную организацию образования "Назарбаев Университет".
Сноска. Пункт 7 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 18.05.2017 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
по обучению в рамках инструмента "Деловые связи":
1) прием и регистрация документов работником канцелярии Услугодателя и передача ответственному работнику Услугодателя;
2) рассмотрение документов ответственным работником Услугодателя;
3) направление сводной заявки уполномоченному органу на согласование;
4) направление уполномоченным органом Услугодателю одобренных списков Услугополучателей для оказания государственной услуги;
по обучению в рамках компонента "Бизнес-школа":

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жұмыскерінің құжаттарды қабылдауы, тіркеуі және Қызмет берушінің жауапты жұмыскеріне беруі;
2) көрсетілетін қызметті беруші тоқсан сайын, есепті тоқсанға дейінгі айдың 10 күніне дейін оқыту өткізілетін күні мен орнын, оның кезеңі мен өтінімдерді беру мерзімін көрсете отырып, алдағы тоқсанға арналған оқыту курстарының кестесін жасайды, жасалғаннан кейін ол 10 жұмыс күні ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында орналастырылуы тиіс;
"Шағын және орта кәсіпкерлік топ-менеджментін оқыту" құрамдауышы шеңберінде оқыту бойынша:
1) "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жұмыскерінің құжаттарды қабылдауы, тіркеуі және "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне ұсынуы;
2) "Даму" КДҚ" АҚ атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскерінің құжаттарды қарауы;
3) жиынтық өтінімді уәкілетті органға келісуге жіберу.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 18.05.2017 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде қызмет
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
3) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
"Іскерлік байланыстар" құралы шеңберінде оқыту бойынша:
1) Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жұмыскері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген күні Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне береді;
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері Бағдарламаға сәйкес құжаттарды 10 (он) жұмыс күні ішінде қарайды;
3) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері жиынтық өтінімді уәкілетті органға келісуге жолдайды;
4) Көрсетілетін қызметті берушіне мемлектік қызметті көрсету үшін мақұлданған уәкілетті орган Көрсетілетін қызметті алушылардың тізімдерін жолдайды;
"Бизнес-мектеп" құрамдауышы шеңберінде оқыту бойынша:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері Көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген күні Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскеріне береді;

1) прием и регистрация документов работником канцелярии Услугодателя и передача ответственному работнику Услугодателя;
2) составление ежеквартально до 10 числа месяца до отчетного квартала графика курсов обучения на предстоящий квартал с указанием даты и места проведения обучения, его периода и сроков сдачи заявок, который после его составления в течение 10 рабочих дней подлежит размещению в средствах массовой информации;
по обучению в рамках компонента "Обучение топ-менеджмента малого и среднего предпринимательства":
1) прием и регистрация документов работником канцелярии Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" и передача ответственному работнику Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму";
2) рассмотрение документов ответственным работником Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму";
3) направление сводной заявки уполномоченному органу на согласование.
Сноска. Пункт 8 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 18.05.2017 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) Услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений, (работников) Услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник канцелярии Услугодателя;
2) ответственный работник Услугодателя;
3) руководитель Услугодателя.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
по обучению в рамках инструмента "Деловые связи":
1) работник канцелярии Услугодателя принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в день обращения Услугополучателя;
2) ответственный работник Услугодателя рассматривает документы согласно Программе в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) ответственный работник Услугодателя направляет сводную заявку в уполномоченный орган на согласование;
4) уполномоченный орган направляет Услугодателю одобренные списки Услугополучателей для оказания государственной услуги;
по обучению в рамках компонента "Бизнес-школа":
1) работник Услугодателя принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в день обращения Услугополучателя;

2) көрсетілетін қызметті беруші тоқсан сайын, есепті тоқсанға дейінгі айдың 10 күніне дейін оқыту өткізілетін күні мен орнын, оның кезеңі мен өтінімдерді беру мерзімін көрсете отырып, алдағы тоқсанға арналған оқыту курстарының кестесін жасайды, жасалғаннан кейін ол 10 жұмыс күні ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында орналастырылуы тиіс;
"Шағын және орта кәсіпкерлік топ-менеджментін оқыту" компоненті шеңберінде оқыту бойынша:
1) "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жұмыскері Көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жүгінген күні 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және құжаттарды "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызмет алушының жүгінген күні Көрсетілетін қызмет берушінің жауапты жұмыскеріне береді;
2) "Даму" КДҚ" АҚ өңірлік филиалы атынан Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері Бағдарламаға сәйкес құжаттарды 10 (он) жұмыс күні ішінде қарайды.;
3) "Даму" КДҚ" АҚ атынан Қызмет берушінің жауапты жұмыскері жиынтық өтінімін келісу үшін уәкілетті органға жолдайды;
4) уәкілетті орган оқытуды ұйымдастыру үшін Көрсетілетін қызметті берушілердің келісілген тізімін "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымына жолдайды.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 18.05.2017 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
11. "Даму" КДҚ" АҚ атынан көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері жиынтық өтінімді уәкілетті органға келісуге жібереді.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 18.05.2017 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
12. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (рәсім) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы осы регламенттің 1, 2-қосымшаларында келтірілген.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің
(іс-қимылдардың) реттілігі, Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламенттің 3, 4-қосымшаларында көрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
Қызмет берушінің өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік
қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
14. Бағдарлама шеңберінде "Жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталықтары (немесе) өзге де қызмет көрсетушілер арқылы көрсетілмейді.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде жеке
кәсіпкерлік субъектілерін
оқыту" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
"Іскерлік байланыстар" құралы бойынша мемлекеттік
қызмет көрсету процесінде әрбір рәсімнің (іс-қимылдың)
ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту
рәсімінің реттілігін сипаттаудың блок-схемасы
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде жеке
кәсіпкерлік субъектілерін
оқыту" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқыту" құралы
бойынша мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрбір рәсімнің
(іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің
(іс-қимылдың) өту рәсімінің реттілігін сипаттаудың блок-схемасы
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде жеке
кәсіпкерлік субъектілерін
оқыту" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Іскерлік байланыстар" құралы бойынша мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде жеке
кәсіпкерлік субъектілерін
оқыту" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Шағын және орта бизнес топ-менеджментін оқыту" құралы бойынша
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

2) Услугодатель ежеквартально до 10 числа месяца до отчетного квартала составляет график курсов обучения на предстоящий квартал с указанием даты и места проведения обучения, его периода и сроков сдачи заявок, который после его составления в течение 10 рабочих дней подлежит размещению в средствах массовой информации;
по обучению в рамках компонента "Обучение топ-менеджмента малого и среднего предпринимательства":
1) работник канцелярии Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" принимает и регистрирует документы Услугополучателя в течение 20 (двадцати) минут в день обращения и передает документы ответственному работнику Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" в день обращения Услугополучателя;
2) ответственный работник Услугодателя в лице региональных филиалов АО "ФРП "Даму" рассматривает документы согласно Программе в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) ответственный работник Услугодателя в лице АО "ФРП "Даму" направляет сводную заявку в уполномоченный орган на согласование;
4) уполномоченный орган направляет согласованный перечень Услугополучателей в автономную организацию образования "Назарбаев Университет" для организации обучения.
Сноска. Пункт 10 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 18.05.2017 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Ответственный работник Услугодателя в лице АО "ФРП "Даму" направляет сводную заявку уполномоченному органу на согласование.
Сноска. Пункт 11 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 18.05.2017 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Блок-схема описания последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложениях 1, 2 настоящего Регламента.
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) Услугодателя в процессе оказания Государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания Государственной услуги согласно приложениям 3, 4 настоящего Регламента.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
12. Государственная услуга "Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Программы не оказывается через центры обслуживания населения и (или) иными услугодателями.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Обучение субъектов частного
предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности
каждой процедуры (действия), в процессе оказания государственной
услуги по инструменту "Деловые связи"
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Обучение субъектов частного
предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности
каждой процедуры (действия), в процессе оказания государственной
услуги по компоненту "Обучение топ-менеджмента малого и среднего
предпринимательства"
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Обучение субъектов частного
предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги по
инструменту "Деловые связи"
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
"Обучение субъектов частного
предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги по
компоненту "Обучение топ-менеджмента малого и среднего
предпринимательства"