"Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын растау туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а 2015 жылғы 28 мамырдағы № 618 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 9 шілдеде № 11611 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 299 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 15.05.2019 № 299 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын растау туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургиялық, химиялық, фармацевтикалық, ағаш өндейтін өнеркәсіп саласында, сонымен қатар машина жасау және құрылыс индустриясы саласында өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарларға жатқызуды растайтын қорытындыны беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушыныі 2014 жылғы 2 маусымдағы № 196 бұйрығының (нормативтік құқтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9569 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 7 шілде және "Егемен Қазақстан" газетінде 2015 жылы 19 ақпанда № 33 (27909) ресми жарияланған) бұйрықтың күші жойылды деп танылсың.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов) заңнамада белгіленген тәртіпте:

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии"
Приказ и. о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 618. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2015 года № 11611. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 мая 2019 года № 299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 15.05.2019 № 299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии".
2. Признать утратившим силу пункт 1 приказа исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 2 июня 2014 года № 196 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также в машиностроении и стройиндустрии" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9569, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 11 июля 2014 года и в газете "Казахстанская правда" 19 февраля 2015 года за № 33(27909).
3. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың осы тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шараларының орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
А. Рау
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2015 жылғы 28 мамырдағы
№ 318 бұйрығымен бекітілген
"Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан
Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды
жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу
өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған,
сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын
растау туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
"Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын растау туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) - көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 568 бұйрығымен бекітілген Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын растау туралы қорытынды беру болып табылады.

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Рау
Утвержден
приказом исполняющего
обязанности Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 28 мая 2015 года № 618
Регламент государственной услуги "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная и (или) электронная (частично автоматизированная).
3. Результат оказания государственной услуги является заключение о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии (далее – заключение).

2. Мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 568 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 11474 болып тіркелген) "Кеден одағына мүше мемлекеттердiң аумағынан Қазақстан Республикасының мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы аумағына импортталатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургиялық, химиялық, фармацевтикалық, ағаш өндейтін өнеркәсіп саласында, сонымен қатар машина жасау және құрылыс индустриясы саласында өнеркәсiптiк қайта өңдеуге арналған тауарларға жатқызуды растайтын қорытындыны беру" мемлекеттік көрсетілетін стандартын бекіту тұралы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 9-тармағына сәйкес өтініштің немесе қызметті алушының электрондық сұрауының болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушылардан портал арқылы не қағаз тасығышта келіп түскен мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған сұрату түскеннен кейін бір сағаттың ішінде қабылдауы және тіркеуі;
2) өтінішті қарауға көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерімен отыз минуттың ішінде портал арқылы өңдеуі және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына жіберуі;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының төрт сағат ішінде құжаттың мазмұнымен танысуы және жауапты құрылымдық бөлімшені таңдауы;
4) құрылымдық бөлімше басшысының бір сағаттың ішінде жауапты орындаушыны анықтауы;
5) орындаушының стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес сұратуға қоса берілген құжаттардың толықтығын және олардың қойылған талаптарға сәйкестігі тұрғысынан күнтізбелік он төрт күннен аспайтын мерзімде қарауы;
сәйкес болған жағдайда бір күн ішінде мемлекеттік қызметті көрсету туралы шешімді дайындау және Басқарма басшысына қарауға беруі;
сәйкес болмаған жағдайда бір жұмыс күн ішінде ұсынған құжаттарды пысықтау қажеттілігі туралы дәлелді жауапты дайындауы және беруі;
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін Басқарма басшысы бір күнің ішінде келісу;
көрсетілетін қызметті беруші басшысынаң мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне бір күн ішінде қол қоюы.
6. Мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления или электронного запроса услугополучателя согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также в машиностроении и стройиндустрии" от 30 апреля 2015 года № 568 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11474) (далее - Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация в течении одного часа после поступления запроса на получение государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя, поступивших через портал от услугополучателей либо на бумажном носителе;
2) обработка и отправление заявки через портал на рассмотрение руководителю услугодателя сотрудником канцелярии услугодателя в течение тридцати минут;
3) ознакомление руководителем услугодателя в течении четырех часов с содержанием документа и выбор ответственного структурного подразделения;
4) определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя в течении часа;
5) рассмотрение исполнителем документов, прикрепленных к запросу на полноту в соответствии с перечнем, указанным в пункте 9 Стандарта и на предмет их соответствия предъявляемым требованиям в срок не более четырнадцати календарных дней:
в случае соответствия в течение одного дня подготовка и внесение результата оказания государственной услуги исполнителем на рассмотрение руководителю управления;
в случае несоответствия в течение одного дня подготовка и внесение мотивированного ответа о необходимости доработки представленных документов;
согласование результата оказания государственной услуги руководителем Управления в течение одного дня;
подписание руководством услугодателя результата оказания государственной услуги в течение одного дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):

1) мемлекеттік көрсетілген қызметті көрсету үшін қажетті көрсетілетін қызмет алушының ұсынған құжаттарды көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесінде тіркеуі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсыруы;
2) Басқарма басшысының қарауы үшін көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) орындаушы қарау үшін Басқарма басшысының бұрыштамасы;
4) орындаушының құжатты дайындау және оны көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін беру;
5) көрсетілетін қызметті алушыға қорытындыны беру.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің тізбесі) қатысатын:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) Құралымдық бөләмше басшысы;
4) жауапты орындаушы.
8. Құрылымдық бөлімшелер арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінішті тіркеу нөмірін беру және күнін көрсете отырып тіркейді, содан соң өңдеп порталға жіберіледі және бір сағаттың ішінде көрсетілетін қызметті берушісінің басшысына беріледі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бір сағаттың ішінде жауапты құрылымдық бөлімшені анықтайды;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы бір сағат ішінде жауапты орындаушыны анықтайды және өтініш қарастыруға береді;
4) жауапты тұлға:
өтінішіті жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын;
күнтізбелік он төрт күн ішінде ұсынылған құжаттардағы мәліметтердің дұрыстығын қарастырады;
5) бір сағаттың ішінде құрылымдық бөлімше басшысымен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін келісу;
6) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қоюы және оны бір сағаттың ішінде көрсетілетін қызметті алушыға порталға жіберу;
көрсетілетін қызметті алушы қағаз тасығышта қорытынды алу үшін жүгінетін жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды нысанада рәсімделеді, басылып шығарылады және көрсетілетін қызмет беруші басшысының қолымен күәландырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттауы, сондай-ақ мемлекеттік қызметті кқрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) өзара әрекеті осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес бизнес-процестерді көрсету анықтамасында көрсетіледі.

1) регистрация представленных документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги, в канцелярии услугодателя и передача их руководителю услугодателя;
2) резолюция руководителя услугодателя для рассмотрения руководителю Управления;
3) резолюция руководителя Управления для рассмотрения ответственному сотруднику структурного подразделения (далее – исполнитель);
4) оформление исполнителем документа и передача его для подписания руководителю услугодателя;
5) выдача заключения услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения;
4) ответственный исполнитель.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями:
1) заявка регистрируется работником канцелярии услугодателя с присвоением регистрационного номера и даты, после чего обрабатывается и отправляется на портал, и передается руководителю услугодателя в течение часа;
2) руководитель услугодателя определяет ответственное структурное подразделение в течение часа;
3) руководитель структурного подразделения определяет ответственного исполнителя в течение часа и передает заявку на рассмотрение;
4) ответственное лицо рассматривает заявку:
на полноту представленных документов в течение одного рабочего дня;
на достоверность сведений в представленных документах в течение четырнадцати календарных дней;
5) согласование результата оказания государственной услуги с руководителем структурного подразделения в течение часа;
6) подписание руководителем услугодателя результата оказания государственной услуги и его направление услугополучателю на портал в течение часа:
в случае обращения услугополучателя за получением заключения на бумажном носителе результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
9. Описание порядка последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги, а также описание использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.

4. Басқа көрсетілетін қызметті берушілердің өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде көрсетілетін қызметті берушінің және көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тәртібінің және рәсімдері (іс-қимылдары) бірізділігінің сипаттамауы:
1) Мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тәртібінің және рәсімдері жүйеілігінің сипаттаууы веб-портал арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсеткен кездегі функционалдық өзара іс-қимылы осы Регламентке 2-қосымшадағы № 1, 2 Диаграммаларда берілген.
"Кеден одағына мүше мемлекеттердің
аумағынан Қазақстан Республикасының
аумағына импорттауға жатқызылатын
тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, фармацевтика, ағаш өңдеу
өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік
өңдеуге арналған, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс индустриясы
тауарларын растау туралы қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Қызметкерлер рәсімдерінің (іс-қимылдардың) реттілігін
сипаттауы
"Кеден одағына мүше мемлекеттердің
аумағынан Қазақстан Республикасының
аумағына импорттауға жатқызылатын
тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, фармацевтика, ағаш өңдеу
өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік
өңдеуге арналған, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс индустриясы
тауарларын растау туралы қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті
көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара
іс-қимылы диаграммасы № 1
Көрсетілетін қызметті алушы арқылы мемлекеттік қызметті
көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара
іс-қимылы диаграммасы № 2

4. Описание порядка взаимодействия иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуг через портал:
1) Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги приведены в Диаграммах № 1, 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через веб-портал в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Об утверждении Регламента государственной
услуги "Выдача заключения о подтверждении
отнесения импортируемых на территорию
Республики Казахстан с территории государств-членов
Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным
для промышленной переработки в легкой,горно-
металлургической, химической, фармацевтической,
деревообрабатывающей отраслях промышленности,
а также машиностроении и стройиндустрии"
Справочник последовательности процедур (действий) работников
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача заключения о подтверждении
отнесения импортируемых на территорию
Республики Казахстан с территории государств-членов
Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным
для промышленной переработки в легкой,горно-
металлургической, химической, фармацевтической,
деревообрабатывающей отраслях промышленности,
а также машиностроении и стройиндустрии"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через услугодателя
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через услугополучателя