"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 374 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 10 шілдеде № 11634 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 4 маусымдағы № 229 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 04.06.2020 № 229 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 69 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 12 сәуірде № 9330 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2014 жылғы 30 мамырдағы № 78 (2472) санында жарияланған);
2) "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 69 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 231 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 18 шілдеде № 9598 тіркелген, "Заң газетінің" 2014 жылғы 27 тамыздағы № 127 (2521) санында жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (С.Н. Нүсіпов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы С.Н. Нүсіповке жүктелсін.

Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение государственной научно-технической экспертизы"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июня 2015 года № 374. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2015 года № 11634. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июня 2020 года № 229.
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 04.06.2020 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Проведение государственной научно-технической экспертизы".
2. Признать утратившими силу следующие приказы Министра образования и науки Республики Казахстан:
1) от 4 марта 2014 года № 69 "Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение государственной научно-технической экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 12 апреля 2014 года под № 9330, опубликованный в "Юридической газете" 30 мая 2014 г. № 78 (2646);
2) от 18 июня 2014 года № 231 "О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 69 "Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение государственной научно-технической экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 июля 2014 года под № 9598, опубликованный в "Юридической газете" от 27 августа 2014 г. № 127 (2695).
3. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Нюсупов С.Н.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан официальное опубликование настоящего приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан Нюсупова С.Н.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
А. Сәрінжіпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2015 жылғы 11 маусымдағы
№ 374 бұйрығымен бекітілген
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 205 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11077 болып тіркелген) бекітілген "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес "Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді. Өтініштерді қабылдауды көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманың (бұдан әрі – МҒТС) қорытындысы. Ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі
іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
4. Көрсетілетін қызметті алушының МҒТС объектілеріне мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуге арналған мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдеріндегі өтінімін алу мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің рәсімдері (іс-қимылдар):
1) алып тасталды - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінім түскен кезден бастап он бес минут ішінде оны кіріс хат-хабарларды тіркеу журналында тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарастыруға береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінім түскен кезден бастап екі сағат ішінде өтінімді көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына қарастыруға жазады;

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
А. Саринжипов
Утвержден
приказом Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 11 июня 2015 года № 374
Регламент государственной услуги
"Проведение государственной научно-технической экспертизы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Проведение государственной научно-технической экспертизы" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Проведение государственной научно-технической экспертизы", утвержденным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 205 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11077) акционерным обществом "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы" (далее – услугодатель). Прием заявок осуществляется услугодателем.
Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - заключение государственной научно-технической экспертизы (далее – ГНТЭ). Форма предоставления – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение заявки на проведение государственной научно-технической экспертизы объектов ГНТЭ услугополучателя (далее – заявка) в двух экземплярах на государственном, русском и английском языках.
5. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) исключен приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) работник канцелярии услугодателя в течении пятнадцати минут с момента поступления заявки регистрирует ее в журнале регистрации входящей корреспонденции и передает его на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки отписывает заявку на рассмотрение заместителю руководителя услугодателя;

4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары өтінім түскен сәттен бастап екі сағат ішінде өтінімді көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының басшысына қарастыруға жазады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының басшысы өтінім түскен сәттен бастап екі сағат ішінде өтінімді орындау үшін көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының қызметкеріне береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының қызметкері:
өтінім түскен күннен бастап күнтізбелік жиырма тоғыз күн ішінде өтінімді қарайды, оны өңдейді және МҒТС объектілерінің электрондық нұсқалары деректерінің банкіне және МҒТС объектілері бойынша деректер базасына енгізеді;
өтінімді МҒТС объектілерінің электрондық нұсқалары деректерінің банкіне және МҒТС объектілері бойынша деректер базасына енгізгеннен кейін күнтізбелік отыз күн ішінде сарапшыларды іріктейді және олармен МҒТС жүргізу бойынша қызмет көрсету туралы шарттар жасайды;
сарапшылармен МҒТС жүргізу бойынша қызмет көрсету туралы шарттар жасалғаннан кейін күнтізбелік отыз күн ішінде МҒТС қорытындысын дайындайды.
МҒТС объектілері бойынша МҒТС нәтижелері барлық МҒТС объектілері бойынша МҒТС жүргізілгеннен кейін күнтізбелік үш күн ішінде көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында жарияланады.
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігін сипаттау осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының блок-сызбасында келтірілген.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) алып тасталды - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде өтінімді тіркеу және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарары;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы орынбасарының қарары;
5) көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасы басшысының қарары;
6) МҒТС объектілерінің электрондық нұсқалары деректерінің банкіне және МҒТС объектілері бойынша деректер базасына енгізу;

4) заместитель руководителя услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки отписывает заявку на рассмотрение руководителю управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя;
5) руководитель управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки передает заявку на исполнение работнику управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя;
6) работник управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя:
в течении двадцати девяти календарных дней со дня поступления заявки рассматривает заявку, обрабатывает ее и вносит в банк данных электронных версий объектов ГНТЭ и базы данных по объектам ГНТЭ;
в течении тридцати календарных дней после внесения заявки в банк данных электронных версий объектов ГНТЭ и базы данных по объектам ГНТЭ осуществляет подбор экспертов и подготавливает для заключения с ними договора об оказании услуг по проведению ГНТЭ;
в течении тридцати календарных дней после заключения с экспертами договоров об оказании услуг по проведению ГНТЭ подготавливает заключение ГНТЭ.
Результаты ГНТЭ по объектам ГНТЭ публикуются на интернет-ресурсе услугодателя в течение трех календарных дней после проведения ГНТЭ по всем объектам ГНТЭ.
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) приведено в блок-схеме взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) исключен приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) регистрация заявки в канцелярии услугодателя и передача их руководителю услугодателя;
3) резолюция руководителя услугодателя;
4) резолюция заместителя руководителя услугодателя;
5) резолюция руководителя управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя;
6) внесение заявки в банк данных электронных версий объектов ГНТЭ и базы данных по объектам ГНТЭ;

7) МҒТС жүргізу бойынша қызмет көрсету туралы сарапшылармен шарттар;
8) МҒТС қорытындысы және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында МҒТС нәтижелерін жариялау.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
Ескерту. 3-бөлімнің атауы жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің мынадай қызметкерлері қатысады:
1) алып тасталды - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
5) мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының басшысы;
6) мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының қызметкері.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Құрылымдық бөлімшелер арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) жүйелілігінің сипаттамасы.
1) алып тасталды - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінім түскен сәттен бастан он бес минут ішінде оны кіріс хат-хабарларды тіркеу журналында тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарастыруға береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінім түскен сәттен бастап екі сағат ішінде өтінімді көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына қарастыруға жазады;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары өтінім түскен сәттен бастап екі сағат ішінде өтінімді көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының басшысына қарастыруға жазады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының басшысы өтінім түскен сәттен бастап екі сағат ішінде өтінімді орындау үшін көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының қызметкеріне береді;

7) договора с экспертами об оказании услуг по проведению ГНТЭ;
8) заключение ГНТЭ и публикация результатов ГНТЭ на интернет-ресурсе услугодателя.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
Сноска. Наименование раздела 3 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. В процессе оказания государственной услуги задействованы сотрудники услугодателя:
1) исключен приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) сотрудник канцелярии услугодателя;
3) руководитель услугодателя;
4) заместитель руководителя услугодателя;
5) руководитель управления государственной научно-технической экспертизы;
6) сотрудник управления государственной научно-технической экспертизы.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенным приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями:
1) исключен приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) сотрудник канцелярии услугодателя в течении пятнадцати минут с момента поступления заявки регистрирует ее в журнале регистрации входящей корреспонденции и передает его на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки отписывает заявку на рассмотрение заместителю руководителя услугодателя;
4) заместитель руководителя услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки отписывает заявку на рассмотрение руководителю управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя;
5) руководитель управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя в течении двух часов с момента поступления заявки передает заявку на исполнение работнику управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя;

6) көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама басқармасының қызметкері:
өтінім түскен күннен бастап күнтізбелік жиырма тоғыз күн ішінде өтінімді қарайды, оны өңдейді және МҒТС объектілерінің электрондық нұсқалары деректерінің банкіне және МҒТС объектілері бойынша деректер базасына енгізеді;
өтінімді МҒТС объектілерінің электрондық нұсқалары деректерінің банкіне және МҒТС объектілері бойынша деректер базасына енгізгеннен кейін күнтізбелік отыз күн ішінде сарапшыларды іріктейді және олармен МҒТС жүргізу бойынша қызмет көрсету туралы шарттар жасайды;
сарапшылармен МҒТС жүргізу бойынша қызмет көрсету туралы шарттар жасалғаннан кейін күнтізбелік отыз күн ішінде МҒТС қорытындысын дайындайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимыл) бірізділігін сипаттау осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
9. Көрсетілетін қызметті беруші өзінің www.ncste.kz интернет-ресурсында мемлекеттік қызмет көрсету бойынша әрбір кезеңді аяқтау туралы бес жұмыс күні ішінде ақпаратты жариялайды.
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен гранттық және бағдарламалық-нысаналы қаржыландыруға арналған конкурс шеңберінде берілген МҒТС объектілері бойынша МҒТС нәтижелері аталған конкурс шеңберіндегі барлық МҒТС объектілері бойынша МҒТС жүргізілгеннен кейін күнтізбелік үш күн ішінде көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында жарияланады.
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық
сараптама өткізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетілген әр рәсімнің (іс-қимылдың)
өтуі туралы блок-сызба
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық
сараптама өткізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 28.12.2015 № 709 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

6) работник управления государственной научно-технической экспертизы услугодателя:
в течении двадцати девяти календарных дней со дня поступления заявки рассматривает заявку, обрабатывает ее и вносит в банк данных электронных версий объектов ГНТЭ и базы данных по объектам ГНТЭ;
в течении тридцати календарных дней после внесения заявки в банк данных электронных версий объектов ГНТЭ и базы данных по объектам ГНТЭ осуществляет подбор экспертов и подготавливает для заключения с ними договора об оказании услуг по проведению ГНТЭ;
в течении тридцати календарных дней после заключения с экспертами договоров об оказании услуг по проведению ГНТЭ подготавливает заключение ГНТЭ.
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенным приказом Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Услугодатель опубликовывает на своем интернет-ресурсе www.ncste.kz информацию о завершении каждого этапа по оказанию государственной услуги в течение пяти рабочих дней после его окончания.
Результаты ГНТЭ по объектам ГНТЭ, поданным в рамках конкурса на грантовое и программно-целевое финансирование за счет средств государственного бюджета, публикуются на интернет-ресурсе услугодателя в течение трех календарных дней после проведения ГНТЭ по всем объектам ГНТЭ в рамках указанного конкурса.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Проведение государственной
научно-технической экспертизы"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Проведение государственной
научно-технической экспертизы"
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 28.12.2015 № 709 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).