Бассейндер және облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) деңгейiнде 2015 жылға арналған су пайдалану лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 29 мамырдағы № 19-1/492 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 шілдеде № 11674 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 37-бабы 1-тармағының 7) тармақшасына және 82-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Бассейндер және облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) деңгейiнде 2015 жылға арналған су пайдалану лимиттерi бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су және биологиялық ресурстар департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті:
1) көрсетілген лимиттерді, оларды сақтау бойынша бақылауды қамтамасыз ету үшін су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы уәкілетті органның өңiрлiк органдарына жеткізсін;
2) су объектiлерiнiң экологиялық және санитарлық-эпидемиологиялық жай-күйi және су шаруашылығының жағдайы өзгерген жағдайда лимиттердi қайта қарау жөнінде ұсыныс енгізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          С. Омаров
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
___________ Ә. Исекешев
2015 жылғы «  »
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының

Об утверждении лимитов водопользования в разрезе бассейнов и областей (города республиканского значения, столицы) на 2015 год
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 19-1/492. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2015 года № 11674
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 37 и пунктом 1 статьи 82 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты водопользования в разрезе бассейнов и областей (города республиканского значения, столицы) на 2015 год.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Департаментом водных и биологических ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) довести указанные лимиты до региональных органов уполномоченного органа в области использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения для обеспечения контроля по их соблюдению;
2) в случае изменения экологического и санитарно-эпидемиологического состояния водных объектов и изменения водохозяйственной обстановки, внести предложения по пересмотру лимитов.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                        С. Омаров
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
___________ А. Исекешев
« »         2015 года
Утверждены
приказом исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан