Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2015 жылғы 31 шілдедегі № 509 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 тамызда № 11873 болып тіркелді
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңы 17-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күннің ішінде мерзімді оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жолдануы;
3) осы бұйрықты алған күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
міндетін атқарушы                          Ұ. Қарабалин
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 31 шілдедегі
№ 509 бұйрығымен
бекітілген
Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Энергетика министрінің 26.10.2015 № 617 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Пайдалы қазбалар түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар түрі
Облысы
Географиялық координаттары солтүстік ендігі және шығыс бойлығы.
1
2
3
4
5
6
1
Көмірсутек шикізаты
XXXII-36, XXXIII-36-A,B,C блоктар
Қызылорда
44050’00”  64000’00”
45020’00”  64000’00”
45020’00”  64030’00”
44050’00”  64030’00”
Барлау
2
Көмірсутек шикізаты
XXXI-37-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара),D,E,F;
XXXII-37-A,B,C(ішінара), D,E(ішінара);
XXXIII-37-A(ішінара) блоктар
Қызылорда
44050'00”  64030'00”
45038'00”  64030'00”
45038'00”  65000'00”
45020'00”  65000'00”
Барлау
3
Көмірсутек шикізаты
XXXII-37-C(ішінара), E(ішінара),F, 38-A,B,D,E;
XXXIII-37-A(ішінара),B,C, 38-A,B блоктар
Қызылорда
44050'00”  64030'00”
45020'00”  65000'00”
45020'00”  65020'00”
44050'00”  65020'00”
Барлау
4
Көмірсутек шикізаты

Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 509. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2015 года № 11873
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Департаменту недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) направление копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней со дня его получения в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан                       У. Карабалин
Утвержден
приказом исполнящего обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 31 июля 2015 года № 509
Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Сноска. Перечень с изменением, внесенным приказом Министра энергетики РК от 26.10.2015 № 617 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид недропользования
Область
Географические координаты северной широты и восточной долготы
1
2
3
4
5
6
1
Углеводородное сырье
Блоки XXXII-36
XXXIII-36-A,B,C
Кызылординская
44о50,00”
45о20,00”
45о20,00”
44о50,00”
64о00,00”
64о00,00”
64о30,00”
64о30,00”
Разведка
2
Углеводородное сырье
Блоки XXXI-37-A
(частично),
B(частично),
C(частично),D,E,F;
XXXII-37-A,B,C(частично),
D,E(частично);
XXXIII-37-A(частично)
Кызылординская
44о50,00”
45о38,00”
45о38,00”
45о20,00”
64о30,00”
64о30,00”
65о00,00”
65о00,00”
Разведка
3
Углеводородное сырье
Блоки XXXII-37-
C(частично), E(частично),
F, 38-A,B,D,E;
XXXIII-37-
A(частично),B,C,
38-A,B
Кызылординская
44о50,00”
45о20,00”
45о20,00”
44о50,00”
64о30,00”
65о00,00”
65о20,00”
65о20,00”
Разведка
4
Углеводородное сырье

XXXII-38-C,F, 39 блоктар
Қызылорда
45000'00”  65020'00”
45020'00”  65020'00”
45020'00”  66000'00”
45000'00”  66000'00”
Барлау
5
Көмірсутек шикізаты
XXXI-39-С блоктар
Қызылорда
45030'00”  65050'00”
45040'00”  65050'00”
45040'00”  66000'00”
45030'00”  66000'00”
Барлау
6
Көмірсутек шикізаты
XXVI-17-D(ішінара), E(ішінара), F(ішінара), 18-D(ішінара),E(ішінара), F(ішінара);
XXVII-17-A (ішінара), B (ішінара), C, 18-A,B,C блоктар
Атырау
Ақтөбе
46050’00”  54030’00”
47008’00”  54030 00”
47008’00”  55030’00”
46050’00”  55030’00”
территориялар блогынан Қараған кенорны алынып тасталады
Барлау
7
Көмірсутек шикізаты
Блоктар XXIII-19-B (ішінара), C (ішінара), 20-A (ішінара), B (ішінара), C(ішінара)
Ақтөбе
48013’00”  55058’30”
48015’00”  55058’30”
48015’00”  55045’00”
48020’00”  55045’00”
48020’00”  56030’00”
48013’00”  56030’00”
Барлау
8
Көмірсутек шикізаты
IV-36-F(ішінара), 37-D(ішінара), E(ішінара); V-35-B(ішінара),C(ішінара),E(ішінара),F, 36 A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара),D,E,F, 37-A(ішінара),B(ішінара), D(ішінара); VI-35-B(ішінара),C,D(ішінара), E(ішінара),F, 36-A,B,C,D, E,F(ішінара), 37-A(ішінара), D(ішінара); VII-35-A(ішінара),B,C, D(ішінара), E,F, 36-A,B,C(ішінара),D,E, F(ішінара); VIII-35-A(ішінара),B,C, 36-A,B, C(ішінара) Владимир аумағының блоктар шегінде
Қостанай
54014'40”  63042'20”
54021'40”  64042'42”
53045'15”  64028'25”
53010'00”  64028'25”
53010'00”  63032'10”
53048'55”  63032'10”
53048'50”  63043'30”
келісімшарт территориясының 1-ден 2 дейін нүктелері Қазақстан мен Ресей мемлекеттік шекаларының бойымен өтеді
Барлау
9
Көмірсутек шикізаты
XXI-19-E(ішінара), F(ішінара), 20-D(ішінара), E,F, 21-D(ішінара);
XXII-19-B(ішінара), C(ішінара),E(ішінара), F, 20-A(ішінара), B,C,D,E,F, 21-A(ішінара),D(ішінара);
XXIII-19-B(ішінара), C(ішінара), 20-A(ішінара), B(ішінара),C(ішінара), 21-A(ішінара) шығыс учаскесінің блоктар шегінде
Ақтөбе
48020'00”  55045'00”
48050'00”  55045'00”
48050'00”  56035'00”
48020'00”  56035'00”
Барлау
10
Көмірсутек шикізаты
Южный учаскесінің XXVIII-17-Е(ішінара) XXIX-16-B(ішінара), C(ішінара),D(ішінара), E(ішінара),F(ішінара), 17-A(ішінара),B(ішінара), C,D,E,F, 18-A(ішінара), B(ішінара),C,D,E,F, (ішінара) 19-A(ішінара),B(ішінара),C(ішінара),D(ішінара), XXX-16-B(ішінара),C(ішінара), 17-A(ішінара),B(ішінара), C(ішінара), 18-A(ішінара), B(ішінара) блоктары шегінде.
Атырау Маңғыстау
45о52,00" 54о29,00"
45о56,45" 54о18,56"
46о01,23" 54о24,05"
46о04,02" 54о22,56"
46о10,00" 54о10,00"
46о16,39" 54о22,16"
46о17,38" 54о23,12"
46о18,49" 54о28,10"
46о20,00" 54о35,00"
46о17,00" 54о35,00"
46о17,00" 54о47,08"
46о20,00" 54о47,08"
46о22,04" 54о47,08"
46о22,00" 54о50,00"
46о20,00" 54о50,00"
46о20,00" 55о00,00"
46о15,00" 55о00,00"
46о15,00" 55о15,00"
46о20,00" 55о15,00"
46о20,00" 56о00,00"
46о00,00" 55о20,00"
45о55,00" 55о20,00"

Блоки XXXII-38-C,F, 39
Кызылординская
45о00,00”
45о20,00”
45о20,00”
45о00,00”
65о20,00”
65о20,00”
66о00,00”
66о00,00”
Разведка
5
Углеводородное сырье
Блоки XXXI-39-С
Кызылординская
45о30’00”
45о40’00”
45о40’00”
45о30,00”
65о50’00”
65о50’00”
66о00’00”
66о00’00”
Разведка
6
Углеводородное сырье
Блоки XXVI-17-
D(частично),E(частично),
F(частично), 18-D(частично),
E(частично),
F(частично);
XXVII-17-
A(частично),B(частично),
C, 18-A,B,C
Атырауская
Актюбинская
46о50’00”
47о08’00”
47о08’00”
46о50’00”
54о30’00”
54о30’00”
55о30’00”
55о30’00”
Разведка
Из территории блоков исключается месторождение Караган
7
Углеводородное сырье
Блоки XXIII-19-
B(частично),C(частично), 20-A(частично),B(частично),C(частично)
Актюбинская
48о13’00”
48о15’00”
48о15’00”
48о20’00”
48о20’00”
48о13’00”
55о58’30”
55о58’30”
55о45’00”
55о45’00”
56о30’00”
56о30’00”
Разведка
8
Углеводородное сырье
Площадь Владимирская
в пределах блоков
IV-36-F(частично), 37-D(частично), E(частично); V-35-B(частично),
C(частично),E(частично),F, 36-A(частично),
B(частично),C(частично),D,E,F, 37-A(частично),
B(частично),D(частично); VI-35-B(частично),
C,D(частично),E(частично),F, 36-A,B,C,D,E,F(частично),
37-A(частично),
D(частично); VII-35-A(частично),B,C,
D(частично),E,F, 36-A,B,C(частично),D,E,
F(частично); VIII-35-A(частично),B,C, 36-A,B,C(частично)
Костанайская
54о14'40”
54о21'40”
53о45'15”
53о10'00”
53о10'00”
53о48'55”
53о48'50”
63о42'20”
64о42'42”
64о28'25”
64о28'25”
63о32'10”
63о32'10”
63о43'30”
Разведка
От точки 1 до точки 2 контрактная территория проходит вдоль государственной границы между Казахстаном и Россией
9
Углеводородное сырье
Участок Восточный
в пределах блоков
XXI-19-E(частично),
F(частично), 20-D(частично), E,F,
21-D(частично); XXII-19-B(частично),
C(частично),E(частично),F, 20-A(частично),
B,C,D,E,F, 21-A(частично),D(частично);
XXIII-19-B(частично),C(частично),
20-A(частично),B(частично),C(частично),
21-A(частично)
Актюбинская
48о20'00”
48о50'00”
48о50'00”
48о20'00”
55о45'00”
55о45'00”
56о35'00”
56о35'00”
Разведка
10
Углеводородное сырье
Участок Южный
в пределах блоков XXVIII-17-Е(частично) XXIX-16-B(частично), C(частично), D(частично), E(частично), F(частично), 17-A(частично), B(частично), C, D, E, F, 18-A(частично), B(частично), C, D, E, F(частично), 19-A(частично), B(частично), C(частично), D(частично);
XXX-16-B(частично), C(частично), 17-A(частично), B(частично), C(частично), 18-A(частично), B(частично).
Атырауская, Мангистауская
45052'00" 54029'00"
45056'45" 54018'56"
46001'23" 54024'05"
46004'02" 54022'56"
46010'00" 54010'00"
46016'39" 54022'16"
46017'38" 54023'12"
46018'49" 54028'10"
46020'00" 54035'00"
46017'00" 54035'00"
46017'00" 54047'08"
46020'00" 54047'08"
46022'04" 54047'08"
46022'00" 54050'00"
46020'00" 54050'00"
46020'00" 55000'00"
46015'00" 55000'00"
46015'00" 55015'00"
46020'00" 55015'00"
46020'00" 56000'00"
46000'00" 55020'00"
45055'00" 55020'00"