Прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 86 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 тамызда № 11899 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына, "Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 28.10.2019 № 131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының қаржы, ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау департаменті осы бұйрықтың заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д.Меркельге жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
А. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы "____" ____________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2015 жылғы 30 маусымдағы
№ 86 бұйрығымен бекітілген
Прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормалары

Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений органов прокуратуры
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 86. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2015 года № 11899.
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 28.10.2019 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы площадей для специфических помещений органов прокуратуры.
2. Департаменту финансов, информатизации и защиты информационных ресурсов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет" в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркеля И.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
А. Даулбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
"__" __________ 2015 года
Утверждены
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 30 июня 2015 года № 86
Натуральные нормы площадей
для специфических помещений органов прокуратуры