"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 4-2/514 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 27 тамызда № 11956 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 181 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің
2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларында:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) бірінші көбейтілген тұқым – бірінші жылғы элиталық тұқымды көбейтуден алынған тұқым;
2) бірінші ұрпақ будандарының тұқымы – генетикалық айырмашылығы бар аналық нысандарды будандастырудан алынған және гетерозис нәтижесінде шығымдылығы немесе өзге де көрсеткіштері бойынша ең үздік аналық нысаннан асып түсетін өсімдіктердің тұқымдары;
3) екінші көбейтілген тұқым – бірінші көбейтілген тұқымды көбейтуден алынған тұқым;
4) үшінші көбейтілген тұқым – екінші көбейтілген тұқымды көбейтуден алынған тұқым.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Осы Қағидалар қолданысқа енгізілгеннен кейін күнтізбелік отыз күн ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен (бұдан әрі – Министрлік) келісім бойынша облыстың жергілікті атқарушы органының қаулысымен 2015 жылы және егістің алдыңғы жылына жыл сайын 20 желтоқсанға дейін келесі жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аудандар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітіледі, олар осы Қағидаларға 1-қосымшада көрсетілген бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алу (пайдалану) нормаларынан 2 еседен артық айрықшаланбауы (үлкен және кіші жағына) тиіс.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2015 года № 4-2/514. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2015 года № 11956. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 181
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190, опубликованный 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах субсидирования развития семеноводства, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) семена первой репродукции – семена от размножения семян элиты первого года;
2) семена гибридов первого поколения – семена растений, полученных от скрещивания генетически различающихся родительских форм и превосходящих вследствие гетерозиса лучшую родительскую форму по урожайности или иным показателям;
3) семена второй репродукции – семена от размножения семян первой репродукции;
4) семена третьей репродукции – семена от размножения семян второй репродукции.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Постановлением местного исполнительного органа области по согласованию с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство) в течение тридцати календарных дней после введения в действие настоящих Правил в 2015 году и ежегодно до 20 декабря года, предшествующего году посева, утверждаются минимальные нормы приобретения (использования) под урожай будущего года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам и в разрезе культур, которые не должны отличаться (в большую или меньшую сторону) от норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения, указанных в приложении 1 к настоящим Правилам, более чем в 2 раза.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. Субсидиялар:
1) тұқым өсіру шаруашылықтарын қоспағанда, ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын (Қазақстан Республикасының тұқым шаруашылығы саласындағы заңнамасына сәйкес жақын және алыс шетелден және республиканың басқа облыстарынан әкелінетін тұқымдарды қоса алғанда) сатып алуға жұмсаған шығындарын ішінара өтеуге арналады. Бұл ретте ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұқым өсіру шаруашылықтарынан, тұқым сатушылардан, шетелдік компаниялардан және олардың Қазақстан Республикасындағы ресми өкілдерінен сатып алады;
2) тұқым өсіру шаруашылықтарының өзі өсірген бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын егіске пайдалануға;
3) оларды ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге арзандатылған құны бойынша сату шартымен элиталық тұқым өсіру шаруашылықтарының жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін өсіруге;
4) тұқым өсіру шаруашылықтарын қоспағанда, ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын (Қазақстан Республикасының тұқым шаруашылығы саласындағы заңнамасына сәйкес жақын және алыс шетелден және республиканың басқа облыстарынан әкелінетін тұқымдарды қоса алғанда) сатып алуға жұмсалған шығындарын ішінара өтеуге арналады. Бұл ретте ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын тұқым өсіру шаруашылықтарынан, тұқым сатушылардан, шетелдік компаниялардан және олардың Қазақстан Республикасындағы ресми өкілдерінен сатып алады.";
9-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің бөлімге жаздық дақылдар бойынша тиісті жылғы 20 шілдеге дейінгі, күздік дақылдар бойынша тиісті жылғы 10 қарашаға дейінгі мерзімде:";
10-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің бөлімге жаздық дақылдар бойынша тиісті жылғы 20 шілдеге дейінгі, күздік дақылдар бойынша тиісті жылғы 10 қарашаға дейінгі мерзімде:";
11-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) элиталық тұқым өсіру шаруашылықтарының бөлімге тиісті жылғы 20 шілдеге дейінгі мерзімде:";
мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:

"8. Субсидии предназначаются для частичного возмещения затрат:
1) сельскохозяйственных товаропроизводителей (далее – сельхозтоваропроизводители), за исключением семеноводческих хозяйств, на приобретение семян первой репродукции и гибридов первого поколения (включая семена, ввозимые из стран ближнего и дальнего зарубежья и других областей республики в соответствии с законодательством Республики Казахстан в области семеноводства). При этом сельхозтоваропроизводители приобретают семена первой репродукции и гибридов первого поколения у семеноводческих хозяйств, реализаторов семян, иностранных компаний и их официальных представителей в Республике Казахстан;
2) семеноводческих хозяйств за использованные на посев семена первой репродукции и гибридов первого поколения собственного производства;
3) элитно-семеноводческих хозяйств на производство элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда при условии их реализации сельхозтоваропроизводителям по удешевленной стоимости;
4) сельхозтоваропроизводителей, за исключением семеноводческих хозяйств, на приобретение семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций (включая семена, ввозимые из стран ближнего и дальнего зарубежья и других областей республики в соответствии с законодательством Республики Казахстан в области семеноводства). При этом сельхозтоваропроизводители приобретают семена пшеницы второй и (или) третьей репродукций у семеноводческих хозяйств, реализаторов семян, иностранных компаний и их официальных представителей в Республике Казахстан.";
абзац первый подпункта 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) подачи сельхозтоваропроизводителем в отдел в срок до 20 июля соответствующего года – по яровым культурам, до 10 ноября соответствующего года – по озимым культурам заявки на получение субсидий на приобретение семян первой репродукции и гибридов первого поколения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с приложением:";
абзац первый подпункта 1) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) подачи семеноводческим хозяйством в отдел в срок до 20 июля соответствующего года – по яровым культурам, до 10 ноября соответствующего года – по озимым культурам заявки на получение субсидий за использованные для посева семена первой репродукции и гибридов первого поколения собственного производства по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам, с приложением:";
абзац первый подпункта 1) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) подачи элитно-семеноводческим хозяйством в отдел в срок
до 20 июля соответствующего года заявки на получение субсидий за частичное удешевление элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам, с приложением:";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:

"11-1. Осы Қағидалардың 8-тармағының 4) тармақшасында көрсетілген субсидиялар ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің бөлімге тиісті жылдың 20 қазанына дейінгі мерзімде осы Қағидаларға 11-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидиялар алуға арналған өтінімді:
ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алғанын растайтын шот-фактуралардың көшірмелерін;
осы Қағидаларға 11-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алу көлемдері жөніндегі жиынтық тізілімнің көшірмесін қоса берген жағдайда төленеді.
Бұл ретте ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші осы Қағидаларға 11-3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өзіне тиесілі субсидияларды екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алған тұқым өсіру шаруашылығы арқылы төлеу туралы өтінім бере алады. Мұндай жағдайда субсидиялар тұқым өсіру шаруашылығына төленеді. Тұқым өсіру шаруашылығы арқылы бірнеше ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші өтінім берген жағдайда, тұқым өсіру шаруашылығы бөлімге осы Қағидаларға 11-4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тұқым шаруашылығы арқылы берілген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер өтінімдерінің тізілімін ұсынады.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Осы Қағидалардың 8-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген субсидиялар ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер іс жүзінде өткізген, Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің көлемі үшін арзандатылған құн бойынша және Заңның 6-1-бабы 12) тармақшасына сәйкес көшеттердің әрбір түрі бойынша облыстың жергілікті атқарушы органы белгілеген квоталар шегінде есептеледі.";
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"13-1. Осы Қағидалардың 8-тармағының 4) тармақшасында көрсетілген субсидиялар екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарының толық құнының ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер іс жүзінде сатып алған көлемі үшін есептеледі.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Пайыздық арақатынаста субсидиялардың мөлшерлері:
1) сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші көбейтілген тұқымдардың толық құнының 50 %-на дейін және сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші ұрпақ будандары тұқымдарының толық құнының 30 %-на дейін болуға, бірақ осы Қағидаларға 12-қосымшада көрcетiлген бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандары тұқымдарының 1 тоннасына арналған субсидиялар нормативтерінен аспауға тиіс. Мақта тұқымдарын сатып алуға (тұқым өсіру шаруашылығының пайдалануына) ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің шығындарын ішінара өтеу кезінде 1 тоннаға субсидиялар нормативі тұқымдарды өңдеу технологиясына (механикалық және (немесе) химиялық жалаңаштау әдісі) қарай айқындалады;

"11-1. Субсидии, указанные в подпункте 4) пункта 8 настоящих Правил, выплачиваются при условии подачи сельхозтоваропроизводителем в отдел в срок до 20 октября соответствующего года заявки на получение субсидий на приобретение семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций по форме, согласно приложению 11-1 к настоящим Правилам, с приложением:
копий счетов-фактур, подтверждающих приобретение сельхозтоваропроизводителем семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций;
копии сводного реестра по объемам приобретения семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций по форме, согласно приложению 11-2 к настоящим Правилам.
При этом сельхозтоваропроизводитель может подать заявку об оплате причитающихся ему субсидий через семеноводческое хозяйство, у которого он приобрел семена пшеницы второй и (или) третьей репродукций по форме, согласно приложению 11-3 к настоящим Правилам. В таком случае субсидии выплачиваются семеноводческому хозяйству. В случае если через семеноводческое хозяйство поданы заявки нескольких сельхозтоваропроизводителей, семеноводческое хозяйство представляет в отдел реестр заявок сельхозтоваропроизводителей, поданных через семеноводческое хозяйство, по форме, согласно приложению 11-4 к настоящим Правилам.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Субсидии, указанные в подпункте 3) пункта 8 настоящих Правил, выплачиваются за фактически реализованные сельхозтоваропроизводителям объемы элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда сортов, допущенных к использованию в Республике Казахстан, по удешевленной стоимости, и в пределах установленных местным исполнительным органом области квот по каждому виду саженцев в соответствии с подпунктом 12) статьи 6-1 Закона.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Субсидии, указанные в подпункте 4) пункта 8 настоящих Правил, рассчитываются за фактически приобретенные сельхозтоваропроизводителем объемы семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций от их полной стоимости.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. В процентном соотношении размеры субсидий должны составлять:
1) до 50 % от полной стоимости приобретенных (использованных семеноводческим хозяйством) семян первой репродукции и до 30 % от полной стоимости приобретенных (использованных семеноводческим хозяйством) семян гибридов первого поколения, но не более нормативов бюджетных субсидий на 1 тонну семян первой репродукции и гибридов первого поколения, указанных в приложении 12 к настоящим Правилам. При частичном возмещении затрат сельхозтоваропроизводителей на закуп (использование семеноводческим хозяйством) семян хлопчатника норматив субсидий на 1 тонну определяется в зависимости от технологии подработки семян (механический и (или) химический метод оголения);

2) элиталық көшеттердің облыстың жергілікті атқарушы органы белгілеген шекті бағадан аспайтын бағалар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге сату кезінде 40%-ға дейін болуға, бірақ осы Қағидаларға 12-қосымшада көрcетiлген элиталық көшеттердің 1 данасына арналған бюджеттік субсидиялар нормативтерінен аспауға тиіс;
3) сатып алынған екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарының толық құнының 50 %-на дейін болуға, бірақ осы Қағидаларға 12-1-қосымшада көрcетiлген екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарының 1 тоннасына арналған бюджеттік субсидиялар нормативтерінен аспауға тиіс.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Комиссия құжаттарды қабылдау мерзімі аяқталғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 13 және 14-қосымшаларға сәйкес тиісті нысан бойынша субсидия алушылар тізбесін (бұдан әрі – аудан бойынша тізбе), сондай-ақ осы Қағидаларға 15-қосымшаға сәйкес ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің өтінімдері олар арқылы берілген тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімін (бұдан әрі – аудан бойынша тізілім) қалыптастырады және оларды аудан әкіміне бекітуге жолдайды.
Комиссия құжаттарды қабылдау мерзімі аяқталғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 15-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынған екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарына субсидия алу үшін ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізбесін (бұдан әрі – аудан бойынша тізбе), сондай-ақ осы Қағидаларға 15-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтінімдер берілген тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімін (бұдан әрі – аудан бойынша тізілім) қалыптастырады және оларды аудан әкіміне бекітуге жолдайды.";
19-тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мыналарды:
осы Қағидалардың 8-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген субсидияларды төлеу үшін – осы Қағидаларға 16-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша бірінші көбейтілген, бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алу (тұқым өсіру шаруашылығының пайдалануы) көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді;
осы Қағидалардың 8-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген субсидияларды төлеу үшін – осы Қағидаларға 17-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін сату көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді;
осы Қағидалардың 8-тармағының 4) тармақшасында көрсетілген субсидияларды төлеу үшін – осы Қағидаларға 17-1-қосымшаға сәйкес нысан екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алу көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді жасайды және бекітеді;";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мынадай:
осы Қағидаларға 19-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарына;
осы Қағидаларға 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өткізілген элиталық көшеттерді өсіруге (әрбір элиталық тұқым өсіру шаруашылығына белгіленген квота шегінде);

2) до 40 % при реализации элитных саженцев сельхозтоваропроизводителям по ценам, не превышающим предельных цен, установленных местным исполнительным органом области, но не более нормативов бюджетных субсидий на 1 штуку элитных саженцев, указанных в приложении 12 к настоящим Правилам;
3) до 50 % от полной стоимости приобретенных семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций, но не более нормативов бюджетных субсидий на 1 тонну семян пшеницы второй и третьей репродукций, указанных в приложении 12-1 к настоящим Правилам.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Комиссия в течение трех рабочих дней после завершения срока приема документов формирует перечень получателей субсидий по соответствующей форме согласно приложениям 13 и 14 к настоящим Правилам (далее – Перечень по району), а также Реестр семеноводческих хозяйств, через которые поданы заявки сельхозтоваропроизводителей, согласно приложению 15 к настоящим Правилам (далее – Реестр по району), и направляет их на утверждение акиму района.
Комиссия в течение трех рабочих дней после завершения срока приема документов формирует перечень сельхозтоваропроизводителей для получения субсидий за приобретенные семена пшеницы второй и третьей репродукций по форме, согласно приложению 15-1 к настоящим Правилам (далее – Перечень по району), а также Реестр семеноводческих хозяйств, через которые поданы заявки об оплате причитающихся субсидий по форме, согласно приложению 15-2 к настоящим Правилам (далее – Реестр по району), и направляет их на утверждение акиму района.";
в пункте 19:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) составляет и утверждает:
для выплаты субсидий, указанных в подпунктах 1) и 2) пункта 8 настоящих Правил, – сводные акты по объемам приобретения (использования семеноводческим хозяйством) семян первой репродукции, гибридов первого поколения по области по форме согласно приложению 16 к настоящим Правилам;
для выплаты субсидий, указанных в подпункте 3) пункта 8 настоящих Правил, – сводные акты по объемам реализованных элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда по области по форме согласно приложению 17 к настоящим Правилам;
для выплаты субсидий, указанных в подпункте 4) пункта 8 настоящих Правил, – сводные акты по объемам приобретения семян пшеницы второй и третьей репродукций по форме, согласно приложению 17-1 к настоящим Правилам;";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) формирует и утверждает сводные ведомости для выплаты субсидий на частичное возмещение затрат:
на приобретенные (использованные семеноводческим хозяйством) семена первой репродукции и гибридов первого поколения по форме согласно приложению 19 к настоящим Правилам;
на производство элитных саженцев, реализованных сельхозтоваропроизводителям, по форме согласно приложению 20 к настоящим Правилам (в пределах установленных для каждого элитно-семеноводческого хозяйства квот);

осы Қағидаларға 20-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынған екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарына арналған шығындарды ішінара өтеуге субсидиялар төлеуге арналған жиынтық ведомості қалыптастырады және бекітеді.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары";
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
11.
Рапс сорт
0,406
Рапс (будан)
6,5
";
көрсетілген Қағидаларға 12-қосымшада:
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
11.
Рапс:
бірінші көбейтілген тұқым;
бірінші ұрпақ будандары
187 500
704 400
";
осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 15-1, 15-2, 17-1 және 20-1-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 2015 жылғы 12 сәуірден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 6 маусым
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е. Досаев
2015 жылғы "___" ________
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
____________ Қ. Өскенбаев
2015 жылғы 29 шілде
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
1-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
11-1-қосымша
Нысан
______________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың)
ведомствоаралық комиссиясына
Екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидиялар алуға арналған
өтінім
_________________________________________________________ негізінде
(құрылтай құжаты)
әрекет ететін ______________________________________________ атынан
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы)
басшысы (не сенімхат бойынша оның өкілі) __________________________
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), лауазымы)
осымен егіс жұмыстарын жүргізуге_____тонна мөлшерінде пайдаланылған
___________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы дақылы, сорты)
_______________________________________________________ көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидиялар төлеуді сұрайды.
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Заңды тұлға үшін – мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік* немесе анықтама
тіркеу нөмірі
тіркеу күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркеу күні
кім берді
2.
Жеке тұлға үшін – жеке басын куәландыратын құжат
жеке басын куәландыратын құжат нөмірі
ЖСН
кім берді
берілген күні
Жеке тұлға үшін – дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
орналасқан жері
тіркеу күні
кім берді
3.
Жер учаскесіне бірдейлендіру және (немесе) құқық белгілеу құжаты
актінің нөмірі
кадастрлық нөмірі
барлығы алқап, гектар
соның ішінде егістік
нысаналы мақсаты
бірдейлендіру құжатының нөмірі және берілген күні, кім берді
жер учаскесі меншік иесінің немесе жер пайдаланушының атауы
4.
Ағымдағы шотының болуы туралы ақпарат
ЖСК
Кбе
Банктің не Ұлттық почта операторының деректемелері:
Банктің не Ұлттық почта операторының атауы:
БСК
К/С
БСН
Кбе
5.
Сатып алынған ___________ көбейтілген бидай тұқымдарының бастапқы төлем құжаттары, тұқымдарды тиеп жөнелтуге жүкқұжаттар
нөмірі
берілген күні
тұқым сатушының атауы
тұқым сатушының орналасқан жерінің мекенжайы
тұқым сатушының ЖСК-сі
тауарлық-көліктік жүкқұжат нөмірі
дақыл, сорт
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
ҚҚС-пен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
6.
_____________ көбейтілген бидай тұқымдарының сорттық және себу сапасын растайтын құжаттар (тұқым куәліктері)
нөмірі
берілген күні
кім берді
Ескертпе:

на приобретенные семена пшеницы второй и третьей репродукций по форме, согласно приложению 20-1 к настоящим Правилам.";
в приложении 1 к указанным Правилам:
заголовок изложить в новой редакции:
"Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения";
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"
11.
Рапс сорт
0,406
Рапс (гибрид)
6,5
";
в приложении 12 к указанным Правилам:
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"
11.
Рапс:
семена первой репродукции;
гибриды первого поколения
187 500
704 400
";
дополнить приложениями 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 15-1, 15-2, 17-1 и 20-1 согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 12 апреля 2015 года.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
СОГЛАСОВАН" "СОГЛАСОВАН"
Министр финансов Исполняющий обязанности
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов Республики Казахстан Министра национальной экономики
6 июня 2015 года
"СОГЛАСОВАН" 29 июля 2015 года
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Е. Досаев
" " ___________ 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 11-1
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
Межведомственной комиссии
______________________ района
(города областного значения)
Заявка
на получение субсидий на приобретение семян
пшеницы второй и третьей репродукций
___________________________________________, действующий на основании
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
____________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице руководителя (либо его представителя по доверенности)________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность), должность)
настоящим просит выплатить субсидии на приобретение семян пшеницы
_________________ репродукций _______________________________________
_____________________________________________________________________
(сельскохозяйственная культура, сорт)
использованных на проведение посевных работ, в количестве ____________тонн.
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для юридического лица
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
место нахождения
дата государственной регистрации
кем выдано
2.
Документ, удостоверяющий личность – для физического лица
номер, документа удостоверяющий личность
ИИН
кем выдано
дата выдачи
Свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя – для физического лица
место нахождения
дата регистрации
кем выдано
3.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок
номер акта
кадастровый номер
площадь всего, гектар
в том числе пашни
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование собственника земельного участка или землепользователя
4.
Информация о наличии текущего счета
ИИК
Кбе
реквизиты банка или Национального оператора почты:
наименование банка или Национального оператора почты:
БИК
К/С
БИН
Кбе
5.
Первичные платежные документы на приобретенные семена пшеницы ____________ репродукций, накладные на отгрузку семян
номер
дата выдачи
наименование продавца семян
адрес места нахождения продавца семян
ИИК продавца семян
номер товарно–транспортной накладной
культура, сорт
единица измерения
количество (объем)
цена с НДС (тенге)
всего стоимость реализации
6.
Документы, подтверждающие сортовые и посевные качества семян пшеницы ____________ репродукций (свидетельства на семена)
номер
дата выдачи
кем выдан
Примечание:

*"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлға қызметін тоқтатқанға дейін қолданыста болады.
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Басшы (не сенімхат бойынша оның өкілі):
___________________ _______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса)
Мөрдің орны (бар болса)
20__жылғы "___" ____________
Өтініш 20__ жылғы "___" ____________ қарауға қабылданды.
____________ ______________________________________________________
(қолы) (өтінішті қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
11-2-қосымша
_________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің, ауданның, облыстың, атауы)
екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алу көлемдері жөніндегі жиынтық тізілім
Бидай тұқымдары сатып алынған тұқым өсіру шаруашылығының атауы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Сатып алу-сату шартының күні, №
Сатып алынған бидай тұқымдарының көлемі,
тонна
Төлем құжаттары бойынша төлем сомасы,
теңге
Бидай тұқымдарының 1 тоннасының бағасы,
теңге
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
Басшы _______________ _____________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса)
Мөрдің орны (бар болса)
20__жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
3-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
11-3-қосымша
Нысан
__________________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың)
ведомствоаралық комиссиясына
Көшірмесі: ____________________________
(атауы, аудан, облыс)
тұқым өсіру шаруашылығына
Тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтінім
Мен, ________________________________________________________,
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің, ауданның, облыстың атауы)
осымен ________________ көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидияларды өзімнің банктік шотыма (немесе Ұлттық почта операторына) алудан бас тартатынымды мәлімдеймін және маған тиесілі субсидияларды _____________________________________________________
___________________________________________________________________
(тұқым өсіру шаруашылығының, ауданның, облыстың атауы)
тұқым өсіру шаруашылығына төлеуді сұраймын.
Сатып алынған тұқымдар туралы ақпарат
Р/с
Сорттың атауы
Көбейтілген тұқым
1 тоннасына нарықтық бағасы, теңге
Саны, тонна
Нарықтық бағасы бойынша сомасы, теңге
Төленді, теңге
1
2
3
4
5
6
7
Мен ағымдағы жылы екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидияларды тек бір рет алуға құқығым бар екенінен хабардармын, керісінше жағдайда маған төленген субсидиялар кері қайтарылуға тиіс.
_______________ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)
Мөрдің орны (бар болса)
20__жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

*свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законами Республики Казахстан.
Руководитель (либо его представитель по доверенности):
_____________ ____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ год
Заявление принято к рассмотрению "___" ________ 20__ года
________ _________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность) ответственного лица, принявшего
заявление)
Приложение 2
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Форма
Приложение 11-2
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Сводный реестр
по объемам приобретения семян пшеницы второй и третьей репродукций
______________________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя, района, области)
Наименование семеноводческого хозяйства, у которого приобретены семена пшеницы
Сорт
Репродукция
Дата, № договора купли-продажи
Объем приобретенных семян пшеницы, тонн
Сумма оплаты по платежным документам, тенге
Цена 1 тонны семян пшеницы, тенге
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Руководитель _____________ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ год
Приложение 3
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 11-3
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
Межведомственной комиссии
_______________________ района
(города областного значения)
Копия: Семеноводческому хозяйству
____________________________
(наименование, район, область)
Заявка об оплате причитающихся субсидий
Я,____________________________________________________________,
(наименование сельхозтоваропроизводителя, района, области)
настоящим заявляю, что отказываюсь от получения субсидии на
приобретение семян пшеницы _____________ репродукций на свой
банковский счет (или Национального оператора почты) и прошу выплатить
семеноводческому хозяйству__________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование семеноводческого хозяйства, района, области)
причитающуюся мне субсидию.
Информация о приобретенных семенах
№ п/п
Наименование сорта
Репродукция
Рыночная цена за 1 тонну, тенге
Количество, тонн
Сумма по рыночной стоимости, тенге
Уплачено, тенге
1
2
3
4
5
6
7
Я уведомлен, что имею право получить субсидию на приобретение
семян пшеницы второй и (или) третьей репродукций в текущем году
только один раз, в противном случае выплаченная мне субсидия подлежит
возврату.
________________ ________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________
Приложение 4
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан

2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
4-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
11-4-қосымша
Нысан
_________________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың)
ведомствоаралық комиссиясына
____________________________________________________________
(тұқым өсіру шаруашылығының атауы және заңды мекенжайы)
тұқым өсіру шаруашылығы арқылы берілген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер өтінімдерінің тізілімі
Р/с №
Тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтінім берген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы, заңды мекенжайы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Сатып алынған бидай тұқымдарының саны,тонна
1 тоннасының нарықтық бағасы, теңге
Сомасы, теңге
Төлем құжаттары бойынша төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Басшы _______________ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса)
Мөрдің орны (бар болса)
20__жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
5-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
12-1-қосымша
Екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарына арналған бюджеттік субсидиялар нормативтері
Р/с
Өнім түрі
Бюджеттік субсидиялар нормативі, теңге (дейін)
екінші көбейтілген тұқым
үшінші көбейтілген тұқым
Екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарының 1 тоннасы үшін
1
Жұмсақ бидай
21 700
19 500
2
Қатты бидай
22 600
20 300
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
6-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына

от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 11-4
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
Межведомственной комиссии
_______________________ района
(города областного значения)
Реестр заявок сельхозтоваропроизводителей, поданных через
семеноводческое хозяйство
_____________________________________________________________________
(наименование и юридический адрес семеноводческого хозяйства)
№ п/п
Наименование сельхозтоваропроизводителя, подавшего заявку об оплате причитающихся субсидий, юридический адрес
Сорт
Репро-дукция
Количество приобретенных семян пшеницы, тонн
Рыночная цена за 1 тонну, тенге
Сумма, тенге
Сумма оплаты по платежным документам, тенге, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Руководитель ________________ _______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ год
Приложение 5
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 12-1
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Нормативы бюджетных субсидий на
семена пшеницы второй и третьей репродукций
№ п/п
Вид продукции
Норматив бюджетных субсидий, тенге (до)
вторая репродукция
третья репродукция
На 1 тонну семян пшеницы второй и третьей репродукций
1
Пшеница мягкая
21 700
19 500
2
Пшеница твердая
22 600
20 300
Приложение 6
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514

15-1-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
_______________________ облысы
_________________ ауданының әкімі
________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке
басын куәландыратын
құжатта бар болса), қолы, мөр)
20__жылғы "___" ___________
Сатып алынған екінші және үшінші көбейтілген бидай тұқымдарына субсидияларды алу үшін ________________ ауданы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізбесі
Р/с №
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің заңды мекен-жайы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Сатып алынған бидай тұқымдарының көлемі, тонна
Төлем сомасы (нарықтық құны) теңге
Сатып алынған бидай тұқымдарының 1 тоннасының бағасы, теңге
Сатып алынған бидай тұқымдарының 1 тоннасына субсидиялар мөлшері, теңге
Бүкіл көлемге тиесілі сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Аудан бойынша барлығы
Ведомствоаралық комиссияның
төрағасы ____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Ведомствоаралық комиссияның
мүшелері ____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына7-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
15-2-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
_______________________ облысы
______________ ауданының әкімі
______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке
басын куәландыратын құжатта бар
болса, қолы, мөр)
20__жылғы "___" ___________
Олар арқылы тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтінімдер берілген тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімі
Р/c №
Олар арқылы ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің өтінімі берілген тұқым өсіру шаруашылығының атауы, заңды мекенжайы
Тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтінім берген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы, заңды мекенжайы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Сатып алынған бидай тұқымдарының саны,тонна
1 тоннасына нарықтық бағасы, теңге
Сома, теңге
Төлем құжаттары бойынша төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
7
8
9
Ведомствоаралық комиссияның
төрағасы ____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Ведомствоаралық комиссияның
мүшелері ____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
____________________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

Приложение 15-1
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
"Утверждаю"
Аким ________________района
_____________________________ области
____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"____" ___________ 20__ года
Перечень сельхозтоваропроизводителей для получения субсидий
за приобретенные семена пшеницы второй и третьей репродукций,
по ______________________ району
№ п/п
Наименование сельхозтоваро-производителя
Юридический адрес сельхозттоваро-производителя
Сорт
Репро-дукция
Объем приобретенных семян пшеницы, тонн
Сумма оплаты (рыночная стоимость), тенге
Цена 1 тонны приобретенных семян пшеницы, тенге
Размер субсидий на 1 тонну
закупленных
семян пшеницы, тенге
Причитающаяся сумма на весь объем, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего по району:
Председатель Межведомственной комиссии ______________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Члены Межведомственной комиссии ____________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
___________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
______________________________________________________________ (подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Приложение 7
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 15-2
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
"Утверждаю"
Аким ________________района
_____________________________ области
___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"____" ___________ 20__ года
Реестр семеноводческих хозяйств, через которые поданы
заявки об оплате причитающихся субсидий
№ п/п
Наименование семеноводческого хозяйства, через которое подана заявка сельхозтоваро-
производителя, юридический адрес
Наименование сельхозтоваро
производителя, подавшего заявку об оплате причитающихся субсидий, юридический адрес
Сорт
Репро-дукция
Количество приобретенных семян, тонн
Рыночная цена за 1 тонну, тенге
Сумма, тенге
Сумма оплаты по платежным документам, тенге, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Председатель Межведомственной комиссии ______________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Члены Межведомственной комиссии ____________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
___________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность))
Приложение 8
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан

2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына8-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
17-1-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
__________________________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса, қолы, мөр)
20__жылғы "___" ___________
___________________________ облысы бойынша екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алу көлемдері жөніндегі жиынтық акт
Аудан атауы
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Сатып алынған тұқымдардың көлемі,тонна
Төлем сомасы (нарықтық құны), теңге
Сатып алынған тұқымдардың 1 тоннасының бағасы, теңге
Сатып алынған тұқымдардың 1 тоннасына субсидиялар мөлшері теңге
Бүкіл көлемге тиесілі сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
______________ облысының Ауыл шаруашылығы
басқармасы құрылымдық бөлімшесінің басшысы _____________________________________________________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 4-2/514 бұйрығына
9-қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау қағидаларына
20-1-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
_____________________________ облысының
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса, қолы, мөр)
20__жылғы "___" ___________
20 __ жылғы "__" _________ бастап "____" __________ дейінгі кезеңде ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің нақты сатып алған екінші және (немесе) үшінші көбейтілген бидай тұқымдарына жұмсалған шығындарын ішінара өтеуге субсидиялар төлеуге арналған жиынтық ведомость
Аудан атауы
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы
Сорт
Көбейтілген тұқым
Субсидиялауға құжаттар ұсынылған сатып алынған бидай тұқымдарының нақты көлемі, тонна
Сатып алынған бидай тұқымдарының 1 тоннасына субсидиялар мөлшері, теңге
Жыл басынан бері тиесілі субсидиялар сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Тиесілі субсидиялар сомасының қалдығы,теңге
20 жылғы "__"_____ белгіленген көлемдер шегінде төлеуге жататыны,теңге
жыл басынан бері
20__жылғы
"___" ______ бастап "___" ______ дейінгі кезеңде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны
______________ облысының Ауыл шаруашылығы
басқармасы құрылымдық бөлімшесінің басшысы
___________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса, қолы)

от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 17-1
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
"Утверждаю"
руководитель Управления сельского хозяйства
_________________________ области
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"___ " __________ 20 года
Сводный акт
по объемам приобретения семян пшеницы второй и третьей
репродукций, по ____________________ области
Наименование района
Наименование сельхозтоваро-
производителя
Сорт
Репродукция
Объем приобретенных семян, тонн
Сумма оплаты (рыночная стоимость), тенге
Цена 1 тонны приобретенных семян, тенге
Размер
субсидий
на 1 тонну закупленных
семян, тенге
Причитающаяся сумма на весь объем, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Руководитель структурного подразделения
Управления сельского хозяйства ______ области_______________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Приложение 9
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года
№ 4-2/514
Приложение 20-1
к Правилам субсидирования
развития семеноводства
Форма
"Утверждаю"
руководитель Управления сельского хозяйства
__________________________________ области
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"___ " _______ 20 года
Сводная ведомость
для выплаты субсидий на частичное возмещение затрат
сельхозтоваропроизводителей за фактически
приобретенные семена пшеницы второй и третьей репродукций,
за период с "___" ___________ по "____" __________ 20__ года
Наименование района
Наиме-нование сельхозто-варопроиз-водителя
Сорт
Репро-дукция
Фактический объем приобретенных семян пшеницы, на которые представлены документы на субсидирование, тонн
Размер
субсидий
на 1 тонну
закупленных
семян пшеницы, тенге
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате в пределах установленных объемов на "__" ____ 20___ год, тенге
с начала года
за период с "___" ________
по "___" ________ 20___ год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого:
Руководитель структурного подразделения
Управления сельского хозяйства___________ области __________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись)