2016 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға жататын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 689 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 қыркүйекте № 12010 болып тіркелді
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға жататын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде мерзімдік баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік 10 күннің ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі                   Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 27 тамыздағы
№ 689 бұйрығына қосымша
2016 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға
жататын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы
бұйымдардың тізімі

Об утверждении списка лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2016 год
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 689. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2015 года № 12010
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств и изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2016 год, согласно приложению, к настоящему приказу.
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление на официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение 10 рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 27 августа 2015 года № 689
Список лекарственных средств, изделий медицинского
назначения в рамках гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого
дистрибьютера на 2016 год

Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974; 29.02.2016 № 158 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 06.06.2016 № 477 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
р/с
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы) Сипаттамасы Өлшем бірлігі 1 дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жинақтауыш, литр, шприц, шприц-қалам) Шекті бағасы, теңге
Дәрілік заттардың тізімі
1
L-аспарагиназа

Сноска. Список с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974; от 29.02.2016 № 158 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 06.06.2016 № 477 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование лекарственного средства (международное непатентованное название или состав)
Характеристика
Единица измерения - 1 штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-
ручка)*
Предельная цена, тенге
Список лекарственных средств
1
L-аспарагиназа

624,40
89
Бикалутамид
таблетка, 50 мг
таблетка
193,53
90
Бисопролол
таблетка, 10 мг
таблетка
7,50
91
Бисопролол
таблетка, 5 мг
таблетка
5,30
92
Бортезомиб
венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
құты
434 965,43
93
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974 бұйрығымен.
94
Брентуксимаб
инфузияға ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг
құты
1083164,33
95
Бромокриптин
таблетка 2,5 мг
таблетка
54,18
96
Будесонид
0,25мг/мл 2 мл мөлшерлерген ингаляцияға суспензия
ампула
503,34
97
Будесонид
0,5 мг/мл 2 мл мөлшерлерген ингаляцияға суспензия
ампула
624,49
98
Бупивакаин
инъекция үшін ерітінді 0,5%, 5,0 или 10,0 мл
ампула
93,45
99
В гепатитіне қарсы вакцинамен, инактивирленген полиомиелитке қарсы рекомбинантты вакцинамен және b типті гемофилиялық инфекцияға қарсы вакцинамен құрамдастырылған дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
Вакцинациялар құрамында құрамдастырылған: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия - сіреспе, В вирусты гепатиті, инактивриленген полиомиелти, b типіндегі гемофильді инфекция, 1 дозада
доза
15576,53
100
Инактивирленген полиомиелитке қарсы вакцинамен және b типті гемофилиялық инфекцияға қарсы вакцинамен құрамдастырылған дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
құрамдастырылған, құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия - сіреспе, инактивриленген полиомиелит, b түріндегі гемофилиялық инфекция 1 дозада вакцина.
доза
6 366,50
101
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974 бұйрығымен.
102
Тұмауға қарсы вакцина
инактивирленген вакцина, эпид кезеңде болатын вирустық тұмаудың циркуляциясының есебін Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі - ДДСҰ) ұсыныстарына штамм құрамы сәйкес келуге тиіс, инъекцияға арналған 1 доза / 0,5 мл. шприцтегі суспензия
мөлшер
893,45
103
Кене энцефалитіне қарсы концентратталған, инактиверленген вакцина
бұлшық етке енгізуге арналған культуралы, тазартылған, концентратты, инактивирленген құрамында ампулада немесе құтыда дене энцефалиті антиген вирусы бар
доза
1 871,84
104
Қызылшаға, қызамыққа және паротитке қарсы вакцина
қызылша, паротит және қызамық вирустарының тірі аттенуирленген штаммдарынан тұратын лиофилизацияланған вакцина. Шығарылу нысаны: ертіндімен жиынтықта 1 дозалық құты. Вакцинаны шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталған болуға тиіс
доза
1 401,70
105
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина
құрамында пневмококктың 13 серотипі бар полисахаридті коньюгирленген адсорбирленген инактивирленген сұйық вакцина. Шығарылу нысаны-1 дозалық. Шығарылуы бойынша өндіріс ДДСҰ сертификатталған болуға тиіс.
шприц / мөлшер

624,40
89
Бикалутамид
таблетка, 50 мг
таблетка
193,53
90
Бисопролол
таблетка, 10 мг
таблетка
7,50
91
Бисопролол
таблетка, 5 мг
таблетка
5,30
92
Бортезомиб
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 3,5 мг
флакон
434 965,43
93
Исключена приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974.
94
Брентуксимаб
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий, 50 мг
флакон
1 083 164,33
95
Бромокриптин
таблетка, 2,5 мг
таблетка
54,18
96
Будесонид
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл 2 мл
ампула
503,34
97
Будесонид
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл 2 мл
ампула
624,49
98
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
93,45
99
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
Комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза
15 576,53
100
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
Комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза
6 366,50
101
Исключена приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974.
102
Вакцина против гриппа
инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ) с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпидсезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза
893,45
103
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная
Культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах.
доза
1 871,84
104
Вакцина против кори, краснухи и паротита
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ.
доза
1 401,70
105
Вакцина против пневмококковой инфекции
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ.
шприц/ доза

толтырылған шприц-қаламдардағы 3 мл 100 бірлік /мл ерітінді
шприц-қалам
2 152,66
252
Инсулин глулизин
толтырылған шприц-қаламдардағы 3 мл 100 бірлік /мл ерітінді
шприц-қалам
1 761,56
253
Инсулин глулизин
ерітінді 100 бірлік /мл 10,0 мл
құты
7 349,62
254
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бір./мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес.
картридж/шприц-қалам
1 031,09
255
Адамның гендік -инженерлік екі фазалық инсулині (30/70)
құтылардағы 100 бірлік/мл суспензия,10 мл
құты
1 163,98
256
Инсулин детемир
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді.
картридж
2 755,31
257
Инсулин детемир
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес.
картридж/шприц-қалам
2 755,31
258
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл суспензия.
картридж
662,19
259
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл суспензия.
картридж/шприц-қалам
662,19
260
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
құтылардағы 100 бірлік /мл суспензия,10 мл
құты
1 037,95
261
Инсулин лизпро
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді.
картридж
2 175,78
262
Инсулин лизпро
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес.
картридж/шприц-қалам
2 175,78
263
Инсулин Лизпро
инъекцияға арналған ерітінді 100 бірлік /мл, 10 мл
құты
7 349,62
264
Құрамында орташа ұзақтық инсулині бар екі фазалық инсулин аспарты (25/75 қысқа және орташа ұзақтық әрекетіндегі инсулин аналогтарының қоспасы)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес.
картридж/шприц-қалам

раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
шприц- ручка
2 152,66
252
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
шприц- ручка
1 761,56
253
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл 10,0 мл
флакон
7 349,62
254
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-
ручка
1 031,09
255
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 163,98
256
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 755,31
257
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-
ручка
2 755,31
258
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
662,19
259
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-
ручка
662,19
260
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 037,95
261
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 175,78
262
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-
ручка
2 175,78
263
Инсулин лизпро
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
7 349,62
264
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-
ручка

63 066,32
510
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 120 мкг/0,5 мл еріткішпен бірге құтыда (ампуладағы инъекцияға арналған су 0,7 мл) немесе инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ және еріткіш. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 42 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/
шприц-қалам
71 128,92
511
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мкг/0,5 мл еріткіші бар құтыда / инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ және еріткіш. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 14 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/
шприц-қалам
51 004,80
512
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 80 мкг/0,5 мл еріткішпен бірге құтыда / инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ және еріткіш. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 21 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/
шприц-қалам
52 486,54
513
Пегинтерферон - альфа 2а
инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5мл бір рет пайдаланылатын құтыларда/шприц-тюбиктарда 0,5 мл. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 42 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/
шприц-қалам
54 130,26
514
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
құты
144 837,65
515
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
құты
801 376,92
516
Пентоксифиллин
инъекция үшін ерітінді 2%, 5 мл
ампула
15,62
517
Периндоприл
таблетка, 10 мг
таблетка
72,45
518
Периндоприл
таблетка, 4 мг
таблетка
24,61
519
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974 бұйрығымен.
520
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974 бұйрығымен.
521
Пипекуроний бромиді
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 4 мг
құты/ампула
636,86
522
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 18.12.2015 № 974 бұйрығымен.
523
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
7,38
524
Пиридоксина гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ампула
8,35
525
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME.
құты

63 066,32
510
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 120 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 42 таблетка/капсула рибавирина 200мг
флакон/
шприц-
ручка
71 128,92
511
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем / порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 14 таблетка/капсула рибавирина 200мг
флакон/
шприц- ручка
51 004,80
512
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 80 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 21 таблетка /капсула рибавирина 200мг
флакон/
шприц-
ручка
52 486,54
513
Пегинтерферон - альфа 2а
раствор для инъекций 180 мкг/0,5мл во флаконах/шприц-тюбиках для однократного применения 0,5 мл. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 42 таблетка/капсула рибавирина 200мг
флакон/
шприц-
ручка
54 130,26
514
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
флакон
144 837,65
515
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
флакон
801 376,92
516
Пентоксифиллин
раствор для инъекций 2%, 5 мл
ампула
15,62
517
Периндоприл
таблетка, 10 мг
таблетка
72,45
518
Периндоприл
таблетка, 4 мг
таблетка
24,61
519
Исключена приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974.
520
Исключена приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974.
521
Пипекурония бромид
порошок лиофилизированный для инъекций, 4 мг
флакон/ ампула
636,86
522
Исключена приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 18.12.2015 № 974.
523
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
7,38
524
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 5%, 1 мл
ампула
8,35
525
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 1000 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25ҮС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности.
флакон

69 282,50
526
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME.
құты
17 321,16
527
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
Виллебранд ауруының алдын алу және емдеудің терапиялық көрсетілімдерінің болуымен жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME
құты
66 000,64
528
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
Виллебранд факторынсыз, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME
құты
19 726,09
529
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
Виллебранд факторынсыз, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME
құты
31 292,89
530
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және профилактикасының терапевке көрсеткіші бар венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME
құты
68 867,06
531
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және профилактикасының терапия көрсеткіші бар венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME
құты
18 406,14
532
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және алдын алуға терапевтік көрсеткіші бар күре тамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME
құты
34 280,01
533
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығы еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME.
құты

69 282,50
526
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 250 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25ҮС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
флакон
17 321,16
527
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда 1000 ME
флакон
66 000,64
528
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда 250 ME
флакон
19 726,09
529
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда 500 ME
флакон
31 292,89
530
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда 1000 ME
флакон
68 867,06
531
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда 250 ME
флакон
18 406,14
532
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда 500 ME
флакон
34 280,01
533
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 500 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25ҮС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
флакон

Диаметрі 0,6 мм, бір рет қолданылатын
дана
83,73
31
Зарарсыздандырылған, бұғанаастылық катетер
Диаметрі 1,0 мм, бір рет қолданылатын
дана
83,73
32
Зарарсыздандырылған, бұғанаастылық катетер
Диаметрі 1,4 мм, бір рет қолданылатын
дана
80,97
33
Акушерлік зарарсыздандырылған жиынтық
1. Сұйықтықты өзіне сіңіретін төсеніш 60 см х 60 см, көл 50 гр.ш. - 1 дана.
2. Ламинирленген жайма 1,4 м х 0,8 м, көл. 25 гр/ш.м. - 1 дана.
3. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл. 25 гр/ш.м - 1 дана.
4. Босанатын әйелге арналған жейде көл. 25 гр/ш.м - 1 дана
5. Бахила ұзын/тығыздығы 25 гр/ш.м - 1 дана.
6. Телпек 18г/ш.м. - 1 дана.
7. Қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
610,97
34
Босанатын әйелдерге арналған, тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет пайдаланылатын, зарарсыздандырылған акушерлік жиынтық
1. Жайма 1,4 м х 0,8 28 және 40;
2. Сіңіргіш сүлгі 0,6*0,6;
3. Салфетка 0,8*0,7 28 және 40;
4. Босанатын әйелге арналған жейде көл. 28 және 40;
5. Бахила көл. 28 және 40;
6. Телпек көл. 20;
7. қағаз салфетка;
8. Резеңкесі бар медициналық маска тығыздығы 20
дана
650,03
35
Ангиографияға арналған жиынтық
1. Жайма – 2 дана;
2. түтікшеге арналған белгілегіш – 1 дана;
3. Сіңіргіш салфетка – 2 дана;
4. Матаның қалыңдығы 40-тан-70 гр./ш.м дейін
жиынтық
3 842,37
36
Аорто-коронарлық шунттеуге арналған жиынтық
1. Бахилалар – 1 жұп;
2. Жайма – 2 дана;
3. Саңылауы бар торакалдық 2 қалтасы бар жайма – 1 дана;
4. саңылауы бар жайма – 1 дана;
5. қабылдағыш - қалта – 1 дана; /
6. Матаның қалыңдығы 40-тан-70 гр./ш.м дейін
жиынтық
5 874,30
37
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған жапқыш;
2. Үлкен жайма – 1 дана;
3. Ойығы бар жайма – 1 дана;
4. Сіңіргіш салфетка – 4 дана;
5. Операциялық лента – 1 дана;
6. Матаның қалыңдығы 40-70 гр/ш.м.
жиынтық

диаметр 0,6 мм, однократного применения
штука
83,73
31
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 1,0 мм, однократного применения
штука
83,73
32
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 1,4 мм, однократного применения
штука
80,97
33
Комплект акушерский стерильный
1. Подстилка впитывающая 60 см х 60 см, пл.50 г/м кв. 2. Простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, пл. 25 г/м кв.3. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 4. Рубашка для роженицы пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 5. Бахилы высокие пл. 25г/м кв. - 1 шт. 6. Шапочка берет пл. 18г/м кв. - 1 шт. 7. Салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
610,97
34
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1.Простыня 1,4*0,8 пл. 28 и 40; 2.подстилка впитывающая 0,6*0,6; 3.салфетка 0,8*0,7 пл.28 и 40; 4.рубашка для рожениц пл.28 и 40; 5.бахилы пл.28 и 40; 6. шапочка пл.20; 7.салфетка бумажная; 8.маска медицинская на резинках пл.20
штука
650,03
35
Комплект для ангиографии
1.Простыня – 2 шт., 2.фиксатор для трубок – 1 шт., 3.салфетка впитывающая – 2 шт; 4.плотность материала от 40-70 гр./кв.м.
комплект
3 842,37
36
Комплект для аорто-коронарного шунтирования
1. Бахилы– 1 пара, 2.простыня – 2 шт., 3.простыня торакальная с вырезом, 2 кармана – 1 шт., 4.простыня с вырезом – 1 шт., 5.карман-приемник – 1 шт, 6.плотность материала от 40-70 гр./кв.м
комплект
5 874,30
37
Комплект для кесарево сечения
1.Чехол на инструментальный стол; 2.простыня большая – 1 шт.; 3.простыня малая– 1 шт., 4.простыняс отверстием – 1 шт; 5. салфетка впитывающая – 4 шт.; 6.лента операционная – 1 шт; плотность материала от 40-70 гр/кв.м
комплект

4 685,53
38
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған қап;
2. жайма - 2 дана;
3. сіңіргіш салфетка – 4 дана;
4. операциялық лента - 2 дана
жиынтық
2 628,99
39
Бір рет пайдаланатын зарарсыздандырылған тоқыма емес материалдан жасалған операциялық алаңды шектеуге арналған жиынтық
1. Шеті жабысатын жайма, көл.40 - 2 дана;
2. шеті жабысатын салфетка көл.40 - 2 дана.
жиынтық
505,04
40
Бөксеге операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған қап, жайма - 4 дана;
2. қиығы бар жайма – 1 дана;
3. бахилалар – 1 дана;
4. операция лентасы - 3 дана;
5. матаның қалыңдығы 40-70 гр./ш.м дейін.
жиынтық
4 155,35
41
Қорғауды күшейтуге арналған зарарсыздандырылған жиынтық
1. Алжапқыш көл. 35 гр/ш.м – 1 дана;
2. жеңқап көл. 42 гр/ш.м – 1 дана.
дана
212,73
42
Гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған бір рет пайдаланатын зарарсыздандырылған заттардың жиынтығы
1. Куско айнасы S;
2. Қолғаптар М;
3. Гинекологиялық шпатель;
4. Зарарсыздандырылған қағаз салфетка;
5. Тоқыма емес салфетка
жиынтық
337,05
43
Гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған бір рет пайдаланатын зарарсыздандырылған заттардың жиынтығы
1. Куско айнасы М; 2. Қолғаптар М;
3. Гинекологиялық шпатель;
4. Зарарсыздандырылған қағаз салфетка;
5. Тоқыма емес салфетка
жиынтық
337,05
44
Гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған бір рет пайдаланатын зарарсыздандырылған заттардың жиынтығы
1. Куско айнасы L; 2. Қолғаптар М;
3. Гинекологиялық шпатель;
4. Зарарсыздандырылған қағаз салфетка;
5. Тоқыма емес салфетка
жиынтық
337,05
45
Офтальмологиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат – 3 дана;
2. телпек – 1 дана;
3. бахилалар – 2 дана;
4. офтальмологиялық салфетка – 1 дана;
5. операциялық жайма – 1 дана;
6. сіңіргіш жайма – 2 дана.
жиынтық
2 576,03
46
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған зарарсыздандырылған таяқшалар жиынтығы
Зарарсыздандырылған бір реттік таяқшалар кемінде 4 дана
жиынтық
1 634,96
47
Зарарсыздандырылған гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған жиынтық
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 гр/ш.м – 1 дана;
2. Бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;
3. Үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. Берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана;
5. Бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (S) – 1 дана.
6. Латексті қолғаптар - 1 жұп.
дана
356,31
48
Зарарсыздандырылған гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған жиынтық
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 гр/ш.м – 1 дана;
2. Бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;
3. Үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. Берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана; 5.Бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (M) – 1 дана.
6. Латексті қолғаптар - 1 жұп.
дана
356,31
49
Зарарсыздандырылған гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған жиынтық
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 гр/ш.м – 1 дана;
2. Бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;
3. Үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. Берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана; 5.Бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (L) – 1 дана.
6. Латексті қолғаптар -1 жұп.
дана
356,31
50
Операциялық алаңды шектеуге арналған зарарсыздандырылған жиынтық
1. Шеті жабысатын жаялық 0,7 м х 0,8 м, пл. 42 гр/ш.м - 1 дана;
2. Шеті жабысатын жаялық 2,0 м х 1,4 м, пл.42 гр/ш.м - 1 дана.
3. Көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, пл.50 гр/ш.м – 1 дана.
4. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 гр/ш.м. – 1 дана.
дана

4 685,53
38
Комплект для лапароскопии
1.Чехол на инструментальный стол; 2.простыня – 2 шт; 3.салфетка впитывающая – 4 шт; 4.лента операционная – 2 шт.
комплект
2 628,99
39
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1.простыня с липким краем, пл.40 -2 шт; 2.салфетка с липким краем, пл.40 – 2 шт.
комплект
505,04
40
Комплект для операции на бедре
1.Чехол на инструментальный стол; 2.простыня – 4 шт; 3.простыня с вырезом – 1 шт; 4.бахилы – 1 шт., 5.лента операционная – 3 шт., плотность материала от 40-70 гр./кв.м.
комплект
4 155,35
41
Комплект для усиления защиты стерильный
1.Фартук пл.35 г/м кв. – 1 шт. 2.Нарукавник пл.42 г/м кв. – 1 шт.
штука
212,73
42
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско S; 2. Перчатки размер М; 3. Шпатель гинекологический; 4. Салфетка бумажная стерильная; 5. Салфетка нетканная.
комплект
337,05
43
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско M; 2. Перчатки размер М; 3. Шпатель гинекологический; 4. Салфетка бумажная стерильная; 5. Салфетка нетканная.
комплект
337,05
44
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско L; 2. Перчатки размер М; 3. Шпатель гинекологический; 4. Салфетка бумажная стерильная; 5. Салфетка нетканная.
комплект
337,05
45
Комплект офтальмологический
1.Хирургический халат – 3 шт., 2.шапочка– 1 шт., 3.бахилы – 2 пары; 4.салфетка офтальмологическая – 1шт., 5.простыня операционная – 1 шт., 6.простыня впитывающая – 2 шт
комплект
2 576,03
46
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
1 634,96
47
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 г/м кв. – 1 шт; 2. Бахилы высокие пл.25 г/м кв. - 1 шт; 3. Маска медицинская трҰхслойная – 1 шт.; 4. Шапочка берет пл.18 г/м кв. – 1 шт. 5. Зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт. 6. Перчатки латексные -1 пара.
штука
356,31
48
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 г/м кв. – 1 шт; 2. Бахилы высокие пл.25 г/м кв. - 1 шт; 3. Маска медицинская трҰхслойная – 1 шт.; 4. Шапочка берет пл.18 г/м кв. – 1 шт. 5. Зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт. 6. Перчатки латексные -1 пара.
штука
356,31
49
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 г/м кв. – 1 шт; 2. Бахилы высокие пл.25 г/м кв. - 1 шт; 3. Маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. Шапочка берет пл.18 г/м кв. – 1 шт. 5. Зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт. 6. Перчатки латексные -1 пара.
штука
356,31
50
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1.Пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, пл. 42 г/м кв. - 1 шт.; 2.Пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, пл.42 г/м кв. - 1шт. 3.Пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, пл.50 г/м кв. – 1 шт. 4.Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука

583,15
51
Үлкен әмбебап жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған қап, жайма - 4 дана;
2. сіңіргіш салфетка – 4 дана;
3. операциялық лента - 1 дана;
4. матаның қалыңдығы 40-70 гр./ш.м дейін.
жиынтық
2 301,57
52
Бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат көл. 28 және 40;
2. бахила көл 28 және 40;
3. телпек көл.40;
4. хирургиялық маска көлем.20;
5. алжапқыш
жиынтық
679,45
53
Зарарсыздандырылған хирургиялық жиынтық
1. Медициналық халат көл 25 г/м/ш.м - 1 дана.
2. Пилотка-қалпақ көл. 42 гр/ш.м – 1 дана.
3. Биік бахилалар көл 42 гр/ш.м – 1 дана.
4. Медициналық үш қабатты маска – 1 дана.
дана

583,15
51
Комплект универсальный большой
1.Чехол на инструментальный стол; 2.простыня – 4 шт., 3.салфетка впитывающая – 4 шт., 4. лента операционная – 1 шт., плотность материала от 40-70 гр/кв.м
комплект
2 301,57
52
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1.Халат хирургический пл.28 и 40; 2.бахилы пл.28 и 40; 3.шапочка пл.40; 4.маска хирургическая пл.20; 5.фартук
комплект
679,45
53
Комплект хирургический стерильный
1.Халат медицинский пл.25 г/м кв. - 1 шт; 2.Пилотка-колпак пл.42 г/м кв. – 1 шт.; 3.Бахилы высокие пл.42 г/м кв. – 1 шт; 4.Маска медицинская трҰхслойная – 1 шт.
штука

214,00
60
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, S;
2. Цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
61
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, M;
2. Цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
62
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, L;
2. Цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
63
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна XL;
2. Цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
64
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері S;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. Адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
65
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері M;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. Адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
66
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері L;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. Адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
67
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. Полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері XL;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. Адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. Тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
68
Алып жүретін түтіктер

214,00
60
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. Подстилка (салфетка) сорбирующаяодноразовая из нетканого материала. 4. Перчатки смотровые, неопудренные
набор
406,93
61
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. Подстилка (салфетка) сорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. Перчатки смотровые, неопудренные
набор
406,93
62
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. Подстилка (салфетка) сорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. Перчатки смотровые, неопудренные
набор
406,93
63
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола ХL; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. Подстилка (салфетка) сорбирующая одноразовая изнетканого материала.4. Перчатки смотровые, неопудренные
набор
406,93
64
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. Перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
65
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. Перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
66
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. Перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
67
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1.Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола XL; 2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. Перчаткисмотровые, неопудренные.
набор
406,93
68
Несущие пробирки

өлшемдері: 6,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
100
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 6,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
101
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 7,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
102
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 7,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
103
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 8,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
104
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 8,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
105
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылмаған қолғаптар
өлшемдері: 9,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
48,95
106
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 6,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
107
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 6,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
108
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 7,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
109
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 7,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
110
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 8,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
111
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 8,5 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
112
Хирургиялық латексті опаланған зарарсыздандырылған қолғаптар
өлшемдері: 9,0 анатомиялық нысандағы ұзын манжет
жұп
61,63
113
Шығыс материалдарымен жиынтықтағы инсулин помпасы
Көлемі 1,8 мл., резервуар үшін, қан глюкозасының үздіксіз мониторингі функциясы, есептік дозаларды автоматты енгізу, орыс тіліндегі деректерді мәтін түрінде көрсететін экран, болюсті автоматты есептеу функциясы, шығыс материалдарының болуы (жылдық қажеттілік), пациенттерді техникалық қолдау (тікелей ақпараттық желі, бұзылған помпаларды кепілдік бойынша ауыстыру), дәрігерлерді оқыту
дана
1188838,32
114
Шығыс материалдарымен жиынтықтағы инсулин помпасы
Көлемі 3 мл., резервуар үшін, қан глюкозасының үздіксіз мониторингі функциясы, есептік дозаларды автоматты енгізу, орыс тіліндегі деректерді мәтін түрінде көрсететін экран, болюсті автоматты есептеу функциясы, шығыс материалдарының болуы (жылдық қажеттілік), пациенттерді техникалық қолдау (тікелей ақпараттық желі, бұзылған помпаларды кепілдік бойынша ауыстыру), дәрігерлерді оқыту
дана

размерами: 6,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
100
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
101
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами: 7,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
102
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
103
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами: 8,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
104
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
105
Перчатки хирургические латексные опудренные нестерильные
размерами 9,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
48,95
106
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
107
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
108
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
109
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
110
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
111
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
112
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 9,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
61,63
113
Помпа инсулиновая в комплекте с расходными материалами
для резервуара объема 1,8 мл, функция непрерывного мониторинга глюкозы крови, автоматический ввод расчетных доз, экран с текстовым отображением данных на русском языке, функция автоматического подсчета болюса, наличие расходных материалов (годовая потребность), техническая поддержка пациентов (горячая информационная линия, замена сломанных помп по гарантии), обучение врачей.
штука
1188 838,32
114
Помпа инсулиновая в комплекте с расходными материалами
для резервуара объема 3,0 мл, функция непрерывного мониторинга глюкозы крови, автоматический ввод расчетных доз, экран с текстовым отображением данных на русском языке, функция автоматического подсчета болюса, наличие расходных материалов (годовая потребность), техническая поддержка пациентов (горячая информационная линия, замена сломанных помп по гарантии), обучение врачей.
штука

242
Қысқа жеңі бар бір рет пайдаланылатын стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, мөлшері XL
жиынтық
529,65
243
Қысқа жеңі бар бір рет пайдаланылатын стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, мөлшері XXL
жиынтық
529,65
*Таблеткаға таблетка; қабықпен қапталған таблетка; үлдір қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, дисперс таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка жатады
*ұзақ әсерлі таблеткаға ұзақ әсерлі таблетка, ретард таблеткасы, босатылуы ұзартылған таблетка, босатылуы модификацияланған таблетка, ұзақ босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босатылуы бақыланатын таблетка жатады
*Капсулаға капсула, қатты капсула жатады
*Ұзақ әсерлі капсулаға ұзақ әсерлі капсула, ұзақ босатылатын капсула, ретард капсуласы, босатылуы модификацияланған капсула, ұзақ босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босатылуы бақыланатын капсула жатады.

242
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XL
комплект
529,65
243
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XXL
комплект
529,65
*К таблетке относятся таблетка, таблетка покрытая оболочкой, таблетка покрытая пленочной оболочкой, таблетка покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка жевательная
*К таблетке пролонгированного действия относятся таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением
*К капсуле относятся капсула, твердая
*К капсуле пролонгированного действия относятся капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением